Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

En güzel müzikler

Bu da başka versiyonu

Çok eskiler bilir, babamdan öğrendim:

Atari müziğimiz:

Ya da eskimeyen klasikleşmiş bir müzik olduğu için
hatırlıyorumda ben çocukken bu şarkıya karşı
kulağımda bir aşinalık olmuştu🎶🎶🎶
true blue:eek:

denesos hocam beğenileriniz için teşekkür ederim, bugün uyku tutmadı herhalde sizi;)

true blue :) rica ederim 🙏
Maalesef bugün biraz öyle oldu diyebilirim 🙃

Ben de bugün öğlene kadar uyudum, bu kadar uyumamdan dolayı sabahlayacağımı biliyordum, bile bile yataktan kalkmıyorum, iyi birşey değil ama kendime söz geçiremiyorum, ama mesai günlerinde erkenden kalkıyorum. Bu arada dönüşüm mesaide olduğumuz için için bugün çalışmadım.:rolleyes:

the verve...bitter sweet symphony...(cruel intentions -endinq scne -extented...)

alessandro safina❤&sarah briqhtman...canto della terra.✔.
alessandro safina❤&sarah briqhtman...sarai qui...✔

Nurtan 12 yaşındaymıştım, hala farklı sanatçılardan farklı versiyonlarını dinlerim

tapasya orjinalini de paylaşmıştım, zannedersem farklı bir başlık altında paylaştım:rolleyes:

Evt ilk söyleyenler çok önemli bnm için ☺️🙏@true blue

tapasya doğru, ilk söyleyenin tadını vermez, ama mesela bildiğimden örnek vereyim, Nurettin Rençber'e ait olan aşk sana benzer şarkısını Koray Avcı yorumladı, youtube izlenmesi 139 milyon ama şarkının sahibi Nurettin Rençber 1-2 milyonda kaldı.;)

Öyle söyleyenden söyleyene değişir tabiki ama eser herzaman ilk söyleyenden duyulur maalesef sonrada o sanatçıların ismi kalmıyor ama☺️☺️

Üst Alt