Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

En güzel müzikler

Satan mısınız nesiniz be? Bunlar ne böyle? :) Müzik dediğin böyle olur 👇🥰

Satan mısınız nesiniz be? Bunlar ne böyle? :) Müzik dediğin böyle olur 👇🥰

Şimdi de Satan olduk iyi mi :)

Aslında Metepe satan olabilir ,yıllardır profilinde tombul bi kediyi kullanıyor ,acaba kestinmi zavallı hayavanı ...

Benim profilde de kedi var ama benimkisi mekanik bir kedi .

Toprağı bol olsun Joe Cocker'dan bir Beatles klasiği...

@<a href="https://www.engelliler.biz/forum/member.php?u=29219" target="_blank">MeTePe</a> ,simon ve garfunkel'i severim , bu adamlar Michael Jackson'ın we are the world isimli şarkısına da eşlik etmişlerdi .

Ha şöyle, sonunda doğru düzgün bir şarkı koyabilmişsin @MeTePe ciğim :)

Ha şöyle, sonunda doğru düzgün bir şarkı koyabilmişsin @MeTePe ciğim :)

Diğerleri de güzel de sen kıymetini bilmedin. :)

Scorpions aşk şarkıları yazan bir balad grubudur. Müzik sert görünse de son derece sentimental içeriklidir. Blind Guardian'da keza Yüzüklerin Efendisi romanını ana tema olark alan bir müzik grubu. ŞArkıların hepsi Roman içindeki olay ve durumlara gönderme yapar. Bazıları yumuşak, bazıları da duruma göre serttir. Mesela aşağıdaki müzik de onlara ait ama son derece yumuşak bir müzik.

Ben her türden, her ulustan müziği dinlerim. Şu aralar özellikle uzak doğu ve Hindistan müzikleri ilgimi çekiyor. :) En sevmediğim tarz ise disko ve poptur. 3 gün popüler olur, sonra kaybolur gider. :)

@SERAFİM

Dream Theater sevdiğim gruplardan ama kendi müziklerini değil, hep başka grupların hit müziklerini alıp söylüyorlar. Ama iyi söylüyorlar. :)

@SERAFİM

Dream Theater sevdiğim gruplardan ama kendi müziklerini değil, hep başka grupların hit müziklerini alıp söylüyorlar. Ama iyi söylüyorlar. :)

Ömrü hayatımda ilk defa Dream Theatre'a çamur atan birini görmek senin sayende nasip oldu . :)

Adamlar virtüöz ,ve şarkılarını hikayeler üzerine kurguluyorlar .

Arada cover yaptıkları doğrudur ama onu'da biz daha iyi çalarız demek için yapıyorlar .

En sevmediğim tarz ise disko ve poptur. 3 gün popüler olur, sonra kaybolur gider. :)

Disco müziği diye bir şey kalmadı ,disco diye bir şey de kalmadı .

Kulüplerde ambience ,beat ,psy trance vb elektronic müzikler çalıyor ki bu türlerde güçlü bir geçmşe sahiptir .

Mesela şimdi paylaştığım Regard'ın sıkı hayranıyım .

Son düzenleme:
Ömrü hayatımda ilk defa Dream Theatre'a çamur atan birini görmek senin sayende nasip oldu . :)

Ne çamur atması yahu... adamları övüyorum iyi çalıyorlar diye.. :) İstanbul konserine gidecektim, son anda gidemedim.

Disco müziği diye bir şey kalmadı ,disco diye bir şey de kalmadı .

Şu yukarıdaki müziklerin bazıları disko.. :)
Tatil yörelerinde hala diskolar var. Sadece adı değişti... içerik aynı. :)

Üst Alt