Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Ekpss ortaöğretim 2. Atama sonu puanlar 75'lere gerileyebilir

@Smilemisty son zamanlarda oldu aslında devamlilık esastır devlette ama bilemiyoruz genede normal kpss de kimse bizim gibi yalvar yakar atama istemiyor ama habire atama yapılıyor aslında ekpss dede 4 atama yapılmalı

Realist olmak gerekir diye düşünüyorum usta:) devlette devamlılık esastır, bizim 2.sınıf muamelesi görmemiz devletin devamlılık esasıdır. Bizim atamalarımız bi sebepten ötürü oluyo arkadaşlar, sağlıklı insanlar kamuya girdikçe her 100 kişisinde 3 kişi 4 kişi girebiliyoruz kamuya. Tabi oda birbirimizle yarıştıktan sonra müthiş bi maraton koşusundan sonra:) bilmiyorum ya belki Saçmalıyorum belki realist değilim ama allahın, sevdiği kulları diye adlandırılan biz engellilere islam ülkesine, sözde pozitif ayrımcılık adı altında yapılan tavır. yakışmayan hareketler diye düşünüyorum. ( ikdira bok atmaya çalışmıyorum 2.atamada atanıcam belki bu şansı tanıyan iktidardır. Sadece şikayetimi dile getiriyorum )

Evet haklısın ama son cümlende dahada haklısın ama insanın doğasında zaten bu var birşeyler yapıldıkça hep daha iyisini ister ...bunu istemektede haklıdır zaten

Slm sarasota abi nasılsın abi beni biliyosun malesef olmadı bu atamada 77,9150 puanım var sıralamam 4491 ikinci atamada şansım nedir sizce birde ikinci atamada memurluk yazmalımıyım yada riske girmeyip hep hizmetli mi yazmalıyım ?

Hizmetli kesin olur ama memur sayısını bilemiceğimiz için bişe diyemem eger memur sayısı fazla olursa olabilir neden olmasin

Merhaba @sarasota;

Benim puanım 73,5,sıralamam ise 9585 bilişim teknolojileri mezunuyum.Biraz garip bir soru olacak ama şansım var mıdır?

Teşekkürler.

Bölümünle ilgili bir alım olursa şansın artar

2. Atamada atanırsın sanırım zaten sıralama 4000 lere düştü ama tabiki yinede alımlara bağlı tahminim önünde tercih yapacak 1000 civarı kişi kalmış olabilir(halen kamuda hizmetli olarak çalışan tercihi memurluk olacak kişiler çıkınca)

Ancak 3. Alımlarda kesin olur

HÜSEYİN KARABALDaha öncedende belirttiğim gibi 2014 ilk atamalarda puanllar 83.5 ta kalirken 2. Atamalar sonunda 79 lara gerilemistir arada 4.5 puan bir gerileme var 2016 ilk atamalar sonunda ise puan 78.3 lere geriledi artık gerisini sen düşün

Eyvallah abi anladım sağolasın yorumun için . beni kaygılandıran kadro sayısı.bekleyip görücez

2014 de de yüksek atamalar bekleniyordu ama 3 bin kişi yerleştirildi o yüzden şimdi kimse bisey diyemez ve seçim olduğu için atamalar çok olacak gibi söylentiler vardı kimseyi umutlandirmamak gerek atamaların sayısı net olmadıkça sıralamanın da bi önemi yok şu an puanında kadro sayısı açıklandığı zaman sıralama önemli ve 2014 de şu puan su sıra şimdi şu sıra pek önemli değil 79 la atanamayanlar vardı geçen sene
Kardeşim bak geçen sene 79 la 3 atamada atanamayan arkadaşımız bu sene ilk atamada çok rahat bir şekilde atandı yani buda sınavın geçen sınava göre daha zor ve alımlarında fazla olduğunu gösterir yani tahminlarimiz doğru çıktı
bio88 lisans tam bir muamma oldu ne olacağıda meçhul bu alımlarda lisans mezunlarına da biraz haksızlık olduğu kanısındayım her nekadar sınava giren kişi çok az ise de tercih yapanlarda çok az olsada çok yuksekten kapattı umarım telafisi olur 2, atamada.......

EKpss'de buram buram adaletsizlik kokuyor, ayrıca kadrolar çok az alıyor en iyisi Kpss'den girmek atama şansımız daha çok yükseliyor hem.

theriskoftime evet belkide haklısındır birde bu seneki kpss olaylardan dolayı daha cazip bir hal aldı sanki

kadro actıkları bır sehre ıkıncı atamada tekrar kadro acılmıyormus ozellıkle kucuk sehırlerde bu dogru mu?

Böyle bise yok ama küçük şehirlerde olabilir

sarasota aslında atamalar fazla olmadı sınav biraz zormuş ve tercih yapmayan insan çok olmuş 79 puan alan birinin sıralaması kaç oluyodu da atamaların çok olduğu kanısına vardınız ?

Kardeşim ilk atamada kaç kontenjan vardı 2014 te bu tamada kaç kontenjan oldu ayrıca belirttim sınavın zorluk dereceside bir öncekinden fazlaydı diye

Ayrıca tercih yapmayan kişilerdende bahsettim puanı düşük olan hizmetli arkadaşlar tercih yapmadı mesela
Ahmedkilicc

Ortaögretim mezınuyum 68 puan aldım hizmetli olarakda atanma şansım hiç yok mu acaba

[FONT=sans-serif]Ortaögretim mezunuyum 71 puan aldım hizmetli olarak atanma şansım olabılır mı ?????[/FONT]

kenan57

Kardeşim ben 70e kadar gerileyeceğini düşünüyorum hizmetlinin.Fakat çokta ümit beslememek gerekir.

semihÇ keşke dediğin olsa ama bu dediğinin gerçekleşmesi için 10.000 sadece ortaögretimden alınmalı yani zor kardeşim 70 kaçlara tekabül ediyor acaba

sarasota

Yorum yaptıktan sonra anladım usta :) ben 9585 de isem umudum yok 73.5 puan.Yorum saçma olmuş benim :)

hacam 81.5 ile sosyolojiden atanamadım 2. atama için şansım ne kadar bilgilendirirseniz sevinirim

2. Atamada olabilir

bir umuttur yaşamak umudu kaybetmeyelim @SemihÇ.
@yücel çağdaş branşından alımda şansın tabiki daha fazla ancak bu puanla 4001 de de şansın var diyorum ben tabiki kadro sayısı önemli

Lisansa verdikleri kadro sıkıntılı.Keşke bizde hizmetli seçebilsek,sizde bizdeki memurluğu seçebilseniz.Hizmetli 78 ile kapatmış ben 78 ile lisanstan ortada kaldım ne biçim iş anlamıyorum.2.de de olmazsa memlekete gidip çiftçiliğe başlarım artık karnımı doyurmam lazım.

memurluga atandıktan sonra okul durumundan unıversıtemın oldugu sehre tayın alınabılme ıhtımalı var mı

Merhabalar.. herkes soruyor ve bende sormak istiyorum çünkü umut insanın yaşamında gerçekten önemli bir yeri var :)
75 puanımla 7017 sıradayım 2. veya olursa 3. atamada nasibim ne olur :)

Üst Alt