Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Ekpss ortaöğretim 2. Atama sonu puanlar 75'lere gerileyebilir

Olur ind

Kardesim bu puanla 2.tercihte icerdesin merak etme bende
onlisans 73.816 aldim kismet artik bu puanla gecen son alimda icerdeydim bu sene ne olur bilemem.sayet ilk alim onlisans 1300 1400 arasi olursa 2. Atama olur gibime geliyor.

Arkadaşlar bu başlık altında lisans önlisans denmiyor orta öğretim deniyor lisans önlisans hakkında ayrıca açılmış başlıklar var

Sarasota merhaba dostum. Orta öğretim ekpss puanım 78.14 ilk atamada atanabilir miyim ? Sıralamam 4280. Olarak geçiyor

Memurluk olmaz ama hizmetli muhtemeldir kardeşim

Hizmetli açıkçası daha çok işime gelir zira hareketli bir yapım var ve mesainin bitmesini masada beklemek yerine hareketli olmak daha cazip geliyor bana. Sizce yüzde kaç ihtimaldir ilk atamada yerleşme ihtimalim? Tercihleri çok seçerel yapmayacağım bir de.

Eğer meb hizmetli secersen bence yarı yarıya şansın var.

22 temmuzda sonuçlanan tercihler ne zaman açıklanır peki ?

Arkadaşlar merhaba aranıza yeni katıldım. Bende 86.85 puan aldım 657. Oldum simdi memur kadrolarına atanabilirmiyim sizce? Ve kontenjan ne olacak acaba orta öğretim memur sayısı?

Arkadaşlar bu 21 mayısta yazmış olduğum tahmini düşüncem

Ancak 3000 civarı beklediğimiz kadro 2500 lerde kaldı bunuda belirtmek gerekir

sarasota ben 3000 sıradaydım atandım nasıl oldu hala anlamış değilim puanımda 80 di

bertan

Hayırlı olsun kardeşim öncelikle. 11bin kişi tercih yapmamış. Bu kişiler arasında zaten kamuda memur hizmetli olan kişiler var onlar tercih yapamadığı için sen atanabildin. Hizmetli ataması 78.2 ye kadar düştü. Yani 4000 lere tekabül ediyo bu puan.

Evet mesela dediğin gibi sıralama 4000 lerde 2500 alımla sıra 4000 lere geldiyse önümüzdeki atamada 1500 kişi alınsa bile 6000 lere kadar düşer diye tahmin ediyorum ayrıca 78 75 puan aralığında hali hazırda memur yada hizmetli olarak çalışan sayısının daha fazla olduğunu düşünüyorum

sizce orta öğretim memurluk kaç puan düşecektır...

benım puan 81 küsür 2200 sıradayım orta öğretım...memurluk dışında tercıh yapmıycam ıkıncı atamada şansım nedır size.göre arkadaşlar...

pasini

2.değil 3.atamsda bile çok zor. Çünkü çok az memur kadrosu açıyolar. Şansını çok zorlama puanına yazık etme. 2.atamada hizmetli yaz, tabi zaten kamuda hizmetli değilsen.

Smilemisty teşekürler kardeşim darısı başınıza inşallah

kamuda hızmetlıyım ben memurluk yazıcam gene bakalım nasip....

tşk ederım arkadaşlar ...umarım üçüncü atama olur fakat ben ıkıncı atamada da şansımın olacagını düşünüyorum.sıralamam 2200 zaten ılk 4000 gıttı dıye düşünüyorum.

2inciyi ocak şubat mart civarı yaparlarsa 2018 sınavından önce bir alım daha yaparlar bence

bence hesap ve plan yapmayalım cunku genelde ıstedıgımız olmuyor bekleyelım gorelım

Bence sakin olmak en iyidir her iste bi hayir vardir.bigun siranin size gelicegini umit edin.Bosuna kaygilnmk daha kotu

minimanilist

evet öyle uygun olur, 2012 ve 2014 de sınavdan önce son bir alım yapmışlar bence bunda da olur.

Üst Alt