Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Ekpss 2016 Lisans soru paylaşımı

Bazı sorular da çelişkili cevaplar vardı bence onlarda cevapları bulamadı :D

Bugün rüyamda sonuçlar açıklanmış 52 nete 79 küsür puan gelmiş hayırdır inşallah

yagmurunisan

52 nete 79 puan ozaman biz hapı yuttuk kısacası bir kere daha rüyaya yatın ve o net sayısı çook aşağı insin o puanda yukarı çıksın:)

yagmurunisan

evet galiba uyumadan okuyunca bilinç altına yerleşti sanırım ama olsun sıkıntı değil rüyaymış size bişey olmasın yeter ki:d

Teşekkür ederim çok şükür iyiyim her daim hepimiz hep iyi olalım inşallah :)

Türkçe sorularını hatırlayan olduğunu hiç sanmıyorum bende türkçe yi bekliyorum her umudumu türkçeye bağladım

En çok süreyi türkçe yemişti birtek onu hatırlıom:)30 dakikada çözmüştüm 15 soruyu galiba:)

Sıkıntı oldu zaman konusunda.İnsan kendinden emin olamıyor kontrol etmeden, kontrol edecek kadar hızlı olamadım.

Genel kulturden 7 yanlis baktiklarima gore fakat iste genel yetenek dikkat hatasi korkusu var.. sizde durum nasil?

bir türkçe muamması gidiyor bakalım anlaşılan benim gibi bir çok kişiyide türkçenin sonucu belirleyecek herşeyim türkçeye bağlı

gerçel

ama genel kültürden de tartışmalı ve muallak sorular daha netleşmiş değil onun için net bir şey söyleyemiyoruz

şimdiye kadar paylaşan olmadığına göre:) hatırlayan yok yada ben görmedim

cevaplar paylasilsa bile dogruluklari kesin degil.herkes habgi sikki yapmissa genelde hala onun dogrulugunu kanitlamaya calisiyor, 3 gafta gecmis kesin diye paylasilan bir cok sorunun cevabinin aslinds baska siklar oldugu ortaya cikiyor. o yuzden kimseyi dinlememeli kendi yaptiklarimiza guvenmeliyiz

yarın kim ne yapmış kim doğru yapmış kim yanlış yapmış görecez

sonuçlar açıklandı ama ben hala hangi sorularda hata yaptığımı bilmiyorum. genel kültür 7 yanlış ama acaba hangileri hiçbir fikrim yok. sınavda tam puan alan veya genel kültürü full çeken bir arkadaş cevap anahtarını yazsa da biz de kendi cevaplarımızı,nerede yanlış yaptığımızı falan karşılaştırsak

Benim 5 yalnışım var buğday doğru hava kütleleri Bizans tekfurları pozitif ayrımcılık bunlardan biri doğru hangisi bilmiyorum

türkçe den kaç soru cıkmıstı kaçı dil bilgisiydi hatırlayan var mı

bir de tarih coğrafya anayasa dan kaç soru cıkmıstı

Bu soruların bhepsine birden ulaşabileceğiniz bir yer var mı?

Ekpss lisans sınav konuları !!

Sınava lisans düzeyinde girecek arkadaşlar konuları paylaşmaları rica olunur

Üst Alt