Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Ek ödeme belli, ama ilk maaşım E-Devlet'te görünmüyor. İlk maaşım kaç TL?

4a için evet bende de ek ödeme gözüküyor.

"öyle diyorsunuz ama ya resimiz %5 vermese ne yapardık hocam" diyecek binler on binler yüzbinler bulurum...
insanlar hak ettiği şekilde yönetilir. hepimiz hakkımızı alıyoruz.

Resmî gazetede yayınlandı. Bugün veya yarın e devlette maaşlar net olarak güncellenir.

ykp1903

E devlet Sistem hala güncellenmedi hayret maaşlar net olarak gözükmüyor geç kaldı:)
Ek ödeme de kaybolmuş bulunamadı diye çıkıyor. Pazartesi güncellenir herhalde.

günaydın,

ek ödeme belli ama maaş gözükmüyor. sgk uyuyormu ne :)

ne yapsınlar çok maş verdiler ya bir türlü hesap yapamıyorlar:D

hiç bişey olmasa bile kesinlikle bişiler oluyor :)

memur arkadaşım maaşını %16.52 zamlı olarak alabilmiş. kalan kısmı ve zam farkını ay sonuna doğru yatıracaklarmış. bu işleri halletmek bu kadar zor mu? her yıl aynı şekildemi oluyor.

ykp1903

Evet her yıl zam dan sonra şubat ayında ek olarak verilen maaş farkları ödenir.

Unutmadan e devlet 4A emekli maaş hala güncellenmemiş:)

deasn12

bunu bilmiyordum. oysa ki basit bir formülasyon işlemi değil mi? ne kadar zor olabilir :))

memur maaşı gibi emekli maaşlarıda az zamlı yatacak demek daha sonra farklar ödenecek :))

Memur maaşları ile emekli maaşlar aynı olmaz hiç bir zaman. Memur maaşları sabit maaş olmadığı için her ay hesaplaması yapılır.
Emekli maaşı ise sabittir. Her ay peşin olarak ödenir. 4A emekli olan bizlerin aldığı maaş ocak değil şubat aylığı maaşıdır.

o zaman bugün netleşir diyorsun. ben yeniyim bu işlerde :)
aralıkta aldığımız maaş ocak maaşı ise bize 30 günlük farkmı yatacak?

Malesef memur yada sgk emeklilere maaş farkı olmaz. Sabit maaş ödemesi yapılır sadece ve kesinti var ise kesinti yapılır.

ykp1903 E devlet maaşlar güncellendi..
3748.46 + 211.54 + 1540 = 5500
Paraya bak ye ye bitmez..

hayırlısı olsun bakalım.

emekli ölsün istiyorlar ne kadar ölü emekli o kadar az maaş dimi?

Benim takıntı yaptığım ve kızdığım nokta nedir biliyormusun. 1997 yılında 37 yaş ile 5000 gün tamamlamış normal emekli olan bir kişi düşün 25 yıllık sgk emeklisi 2023 zam ile 6093 TL alıyor. 2022 yılında emekli olan bizler ise 5500 alıyoruz. Arada sadece 593 TL fark var. Eee şimdi sorarım sana hakim bey 1997 yılında emekli olan insana yazık değil mi ? suç kimde ???

Son düzenleme:
inan bana benim aklım almıyor. benim maaş ortalama bir yerde. ancak 2008 öncesi sonrası nedir nedendir anlamadım. yazık diyorum sadece.

Evet e devlette maaşlar güncellenmiş Allah sağlıkla yemeğe nasip etsin

Merhaba arkadaşlar benim e devlette 4a aylık bilgisi görünmüyor sistemde yaşanan aksaklıklar sebebi ile isleminiz tamamlanamadı diyor bi baska arkadaşın açıyor bnde böyle diyor sizde durumu böle olan var mı? şimdi den teşekkür ederim

Sizde de öyle mi peki 4a emekli aylık bilgisi bölümü sizdede öyle mi diyo teknik aksaklık nedeni ile isleminiz tamamlanamadi diye cumadan beri böle bnm

Teşekkürler bu arada kuru bey

4a emekli aylık bilgisini komsum girebiliyor bnde aksaklık nedeni ile isleminiz tamamlanmadi diyor nasıl bu iş anlayamadm arkadaslar sizlerde de böle mi diye merak ettim

Arkadaslar sanırım kimse yok burda yada sizin 4a emekli aylık bilgisi görünüyor o yüzden mi yazmiyorsunuz birbirimize yardımcı olalm arkadaslar böle bi sitedeyiz madem

T.C. Kimlik No : 3*********8
Tahsis No :
Sicil No :
Aylık v e Ek Ödeme Toplam Tutarı : 5.500,00 TL
Birikmiş Tutarı : 9.899,92 TL

ARKADAŞLAR SİSTEME BÖYLE BİR EVRAK DÜŞMÜŞ İLK KARAR DİYE. 25.03.2023 TARİHİNDE MAAŞINIZI ALABİLİRSİNİZ DİYOR. BEN 14 ŞUBATTA 4399,92 TL ÇEKTİM. MAAŞI 25.03.2023 TARİHİNDE Mİ ÖDENECEK.BİRİKMİŞ TUTAR HARİCİ ŞUBAT AYINDA BAŞKA BİR ŞEY ÖDENECEKMİ ACABA ?

gaziz8035

Hayırlı olsun her ayın 25i maaş gününüz ve birikmiş ödemeyi almışsınız mart 25 itibarıyla maaş almaya başlayacaksınız
Ekstra bir ödeme olmayacak
Saygılar..

Merhaba arkadaşlar 30.01 .2023 de emeklilik dilekçesini verdim yaklaşık bir hafta sonra e devlete emekli bilgileri düştü fakat günlük ek ödeme ve maaş bilgileri gözükmüyor gelen evrakta 19 Mart'ta emekli maaşını ve birikimis paramı cekebilecegim yazıyor günlük ödemeyi çektim ama Şubat'ta maaş almadım Mart'ta tek maaş mi iki maas ödemesi mi alacağım ek odeme kısmı neden boş acaba birde evrak takibinde ilk karar yazıyor sonra bir karar dahamı oluyor şimdiden cevaplarınız için teşekkürler

Alyabatu

Hayırlı olsun şubat ve mart maaşını alacaksın mart ayına sarkabilir büyük olasılık
Saygılar

Alyabatu

04.01.2023 tarihinde başvurdum . Hala ne dys de nede E devlette bir kıpırtı var :((( Şanslısın iyi bir memura denk gelmişsin.

Üst Alt