Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Digitürk'e abone olan var mı?

Kaymakamlıktaki tüketici hakem heyetleri var gerekirse şikayet edebilirsin.Zoru görünce işleri kolaylaştırıyorlar peşini bırakma faturada sıfırlanır...Kolay gelsin...

Digitürk'ün web sayfasında Lig Tv paket üyeliklerinde; "Taahhütsüz üyeliklerde paketin play-off dönemindeki fiyatı 160 TL/Ay olarak ücretlendirilir." ibaresi var, bilginize...

Digiturk Paketleri ve Fiyatları

Bu sezon başı 2 sene taahhütlü engelli paketinden 36Tl'ye anlşmıştık.2 aydır 3tl zam yapmışlar böyle bir hakları var mı?

Taahütlülerde olmaması gerekiyor sanrım ancak engelliler tarifesi taahüt gerekmiyor diye biliyorum.
Zamanında call center da ki şahıs öyle demişti...

Digitürk Şikayet.
Tecrübemi paylaşayım. Abim iptal etmek istediğinde çok uğraşmıştık. Teknoloji çağında, iptali sadece faxla kabul ediyorlar. Telefonla yada internetten bunu yapmak imkansız. Verdikleri fax numarasını ise 15 günde zor düşürdük. Birebir telefonda herşeyi görüştükleri halde, iptal için yokuşa sürüyorlar. Lanet gelsin digitürkten.

ben 5 yıldır % 50 indirimli izliyorum HD yayında bana hediye
izlediğim paket 84 lira ben % 50 engelli indirimiyle 42 liraya izliyorum

Ben de 3-4 aydır üyeyim digitürk'e hd yayınla beraber tum dıgıturk kanalları artı superlıg 4 buyukler ve anadolu macları ve de 3 tane de keyif paketi var yani hemen herşey mevcut .. 2 yıl taahutlu ayda 58 tl ... Kurulum çanak ve dekoder de bedava ... Tabi 2 yıl taahüt ederseniz ...

o tam olarak öyle değil mimfatih..şöyle ki %50 indirim taahhütsüz fiyat üzerinden yapılıyor..örnek film paketi alacaksınız taahhüsüz 19 taahhütlü 14 lira size ise 9.5 liradan veriliyor yani 19 liranın %50 si..normal bir üyeyede teklifler sunuluyor mesela 1 yıl taahhüt verin 3 ay ödemesiz geri kalan 9 ay 14 lira yada hd bizden gibi..yani fiyat ortalaması yaklaşık birbirine yakın rakamlar çıkar tabi engellilere indirim vardır ama reelde % 50 olmuyor

maç izlemiyorum ama bende digitürk plus diye birşey var.. bazıları bilmiyor olabilirler.. bende 34.5 tl rakam ödüyorum
(daha önce normal digiturk kullanıyordum 15 tl üzeri civarında ödüyordum.. digiturk plus diye birşey varmışta haberim yokmuş geri sar, ileri sar, durdur,yavaş oynat vs.. harika!)
kutu okadar değerli ki..
sabah akşam çalışıyorum, eve geç kaldığım zaman istediğim kanalları geri sarıp kaçırdığım ne varsa net izleyebiliyorum..
artı sinema odası gibi bir tuş var kumandada (vod tuşu) 2 haftada bir yeni yabancı ve türk filmleri çıkmakta üstelik altyazılı(ing-tr) olmaktadır. (işitme engelliyim yinede net duyuyorum.. altyazılar biz işitme engelliler için değerli tabii :)
engellilere indirim varken en azından digitürk plus’ı almanızı tercih ederim..

serkanser;

Onu kullanacağına tivibu kullan.
Plus ın bi esprisi yok malasef, ekstradan o kadar para verilemez o kutuya.

bu kadar ücret ödememin sebebi,
giriş paketi,
film paketi,
kira bedeli,19.99 tl
keyif paketleri(5adet)
valla tivibu pakete geçmek isterdim ama yıllardır digitürk kullandığımdan dolayı bağımlılık yaratmış durumda.. :)

benımde uyelıgımın ıkıncı ayı ve yaklasık 45 lıra oduyorum.ama bu ındırımın pekde bı espırısı yok sankı.lıg tv yanında keyıf paketı almakda zorunlu gıbı ıbare kullandılar bana.oda 12lıraymıs.lıg tv fıyatı 68 lıra yarısı 34 artı 12lıra. 44lıra fılan dedıler.bu kampantadan yararlanmak ıstersen keyıf paketı zorunluymusmus.bıraz sacma geldı ama artık neyse dıyorum....

eminem.;

Diğer digitürk konusunda bizlere yapılan sözde indirimden bahsettim zaten.
Sizde burda yazdıklarımı okuyunca bana hak vericeksinizdir eminim eminem hanım :)

indirimleri fasa fiso sanki.
az önce bi arkadaşa montaj yaptılar. bendeki paketlerin aynısı 42tl. benim ödediğim 31,5 tl. ne anladım bu %50 indirimden.... üstelik onunki 1 yıl taahhütlü bizimki 2 yıl... sankim birazcık itelediler gibi....

10gün oldu sayilir.film 3keyif kanali hd yayin giris paketi:25500 pek de bisi yok nuh nebi den kalma filmler:( kurulum 20tl aldilar.

ne alaka bende dijitürk üyesiyım 9 mac izliyorum 39 tl % 50 indirim uygulanıyor engelliler için ayrıca tahatüt felan yok ne zaman ıstersen paketleri düsürebiliriz dediler paketleri eksiltigim zaman da fiat düşüyor bence güzel bir uygulama normali zaten 84 tl aylık tüm programlar

hııı sen 9 maca 39 lıra oduosunya.benım enıstemde yenı uye oldu super lıg tum maclar 45lıra.hanı nerde bızım yuzde 50 ındırım...

Bende 9 maç izliyorum normalde evet 39 ama internetten iletim ücreti 2.5 ,bişey daha kesiyorlar 43 ödedim bu ay gelen fatura. Ayrıca şu netten iletimi nasıl iptal ettririm??

ben 4 yıldır kullanıyorum %50 indirimli hiç bir sorun yaşamadım 1sene veya 2 sene sonra bitecek diye bişede yok sezon bıttıgınde lig tv kapattırıyorum sezon başladıgında açtırıyorum telefonla hiçde sıkıntı yaşamadım bu zamana kadar
bırde eger maç hastalıgı olan bırısıysenız bence ıyıyı bır tarıfe

Bende 9 yıldır Digitürk'e üye olduğum için saolsunlar doğumgünüm sebebi ile tüm kanallar 9 gün ücretsiz.. :D
lig tv kullanmıyorum ama Galasaray-Fenerbahçe maçında evim doldu taştı :D bunada şükür :D

en iyisi dijitürk play bilgisayardan izleyin hd yayın süper

bu sezon tüm maçları izledim ne kopma ne donma yaşadım çok şükür

değerli arkadaşlar ben 6 senedir dijitürk kullanıyorum
2 yıl kalma sözünüze çanak uydualıcı bedava kurulum ücreti (aktivasyon ) 30 tl
yüzde 50 indirimli kullanıyorum 24 tl ödüyorum
paketlerim ise mecburi olan giriş+2 paket+dizi paketi+sporsever+çocuk:24 tl.
iki sene bittikten sonra çanak alıcı sana ait oluyor üyeliği iptal edersen geri vermek zorunda kalmazsın

Üst Alt