Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Digitürk'e abone olan var mı?

yani o.boğo biz üyeliğimizi devam ettirdiğimiz sürece o anki tarifenin %50 sini ödeyeceğiz öylemi bu %50 özürlü indirimi için 1-2- yıl gibi bir sınırlama yok
peki bu bilgi kesinmi????
bana dijitürk indirimin 1 yıl süreceğini söylemişti yoksa benmi yanlış anladım!!

Fiyat bir senedir tahminim, verdiğim linkte zaten yazıyo, kamapayanın en erken bitiş tarihi 31 Aralık 2010 diye (tabi büyük ihtimal bu kampanya hep devam eder, sadece fiyatlar değişir.)

4 yıldan bu yana Dijitürk ailecekli lig tv üyeliğim var,benimde futbol aşığı biri olarak 1 yıllık ödeme tahattünde bulunduğum için 4 yıldan bu yana sürdürüyorum üyeliğimi..Uydum var bu nedenle ekstra kart almıştım 4 yıl önce..Bu kampanya çok daha cazip görünüyor bence;lakin herşeyi sıfırlamaya şu aşamada gerek görmüyorum ben kendimce..2010 yılında ligin yeni sponsorü kim olcak bilmiyorum çünkü d-smart şu aşamada çalışma yapmaya başladı maçların naklen yayınları için..En fazla 2 sene daha lig tvdeyim ondan sonrası allah kerim:)

Digitürk doğum günü sebebiyle tüm abonelerine bütün kanalları 9-13 Mart tarihleri arasında izleme olanağı sunacakmış...

Kampanyasız liste fiyatından indirim yapılıyor. %50 indirim 34 tl olursa %50 si 29tl. Etmez. %50 si 17 tl eder .

3 aydır aboneyim çokda memnunum arkadaşların belirttiği gibi sadece 1 yıl değil ömür boyu %50 indirimli kullanabiliyorsunuz. kurulumda 30tl kadar ödeme yapıyorsunuz o kadar.ben burdan teşekkürlerimi sunuyorum böyle bir hizmetten dolayı dıgıturk yetkililerine.

Bızde senelerdır dıgıturk abonesıyız,burda yazılanları okumustum ocak ayında,hemen arayıp bılgı aldım abonelık babamın uzerıne ama bırıncı derece akrabalar yararlanabılıomus bu kampanyadan,kımlıgımı ve ındırımden yaralanmak ıstedıgımı belırten bı dılekce yazıp faksladım artık 120 tl ödemek yerıne 60 tl öduoruz bence cok ıı bısey yapmıslar,bız mevcut abone oldugumuz ıcın ekstra bı ucret ödemedık.

efe can;
kardesım yanlıssın!!!!!!
engellılere % 50 ındırım abone kaldıgın sure ıcınde gecerlı ıster bır yıl ıster 10 yıl!!!

Normal uyeligim devam ediyordu. Kampanyayı görünce aradım , lig tv li spor paketi için şu anda 42 tl civarı bir para ödüyorum. ( Kusurati var ama onu hatirlayamadim. ) Herhangi bir sozlesme de imzalamadim , suresi 1 yıl olsa ne 6 ay olsa ne bittigi yerde spor paketinden cikarim ekonomik yada aile paketine donerim.

Bu kampanya digiturk'un kendi verdigi kutular icin gecerli. Birkac gun once aradim " ben ayrı bir uydu alicisi almayi dusunuyorum , farkli uydulardan da izlemem gereken yayinlar var ancak digiturk aboneligimin de surmesini istiyorum ayrica kart ile aboneliginiz var mi ? " dedim." Var ama o durumda engelli indiriminden yararlanamiyorsunuz , kampanya sadece bizim verdigimiz kutularla abonelikte gecerli " dedi musteri temsilcisi.

Burada mesaj yazan arkadaslarin soylediklerinde celiski var gibi gorunse de ayni konuda her musteri temsilcisi maalesef ayni yanitlari veremiyor. Arkadaslarin celiskili ifadeleri ondan kaynaklanmakta sanirim.

Digiturk’te tüm paketler, engelli vatandaşlarımız için artık %50 indirimle! "Uydu alıcısı hediye" kampanyası ile giriş yapılması durumunda kurulum ücreti de ödenmez (Bu durumda, 40 TL aktivasyon bedeli ödenir).
Digiturk Paketlerinde %50 indirim kampanyasından yararlanabilmesi için engellinin aşağıdaki belgelerden biri ile durumu belgelemesi gerekmektedir:
-T.C. özürlüler idaresi başkanlığınca verilen özürlü kimliği
-Devlet hastanesinden verilen ve oran belirten maluliyet kartı
-Devlet hastanesinden verilen en az 5 imzalı heyet sağlık raporu
-Nüfus cüzdanlarına işlenmiş ve engelli oranı yüzde 40 ve üzerinde olanların nüfus cüzdan fotokopileri
Hemen Digiturk’e üye olun, bu firsattan yararlanın! Üstelik 1 yıl üyelikler anlaşmalı kredi kartlari ile peşin fiyatına 12 taksitle!
%50 indirim teklifi GİRİŞ paketi kapsamamaktadır. Bu kampanya 31 Aralık 2010 tarihine kadar geçerlidir.

Kendi sayfasindaki aciklamanin son satiri nedeni ile sanirim bir anlasmazlik ortaya cikiyor.

Geçen yıl Digitürk'e üye olup 1 yılı dolduran var mı? 2. yıl için fiyatlara zam geliyor mu?

Benim ikinci yıl olacak ama fiyat sabit sözleşmeyi yaparken 2 yıl sabit ücret olarak yapılıyordu.

ben işitme engelliyimm televiyonumu digitürkleyebilirmiyim %50 olrak? şartlar neler engelli içinn

sayın beyazgeceler
Özür grubu olarak giriyormusunuz, bu kampanyadan faydalanıyormusunuz bu konuda açıkcası fikir sahibi değilim fakat bir çok yerde kampanya duyurulurken bedensel engellileri kapsadığından söz edildiğini hatırlatmak isterim.

Herneyse, kampanyadan faydalanmak için özürlü kimliğiniz, özürlülük oranınızı belli eden bir maluliyet kartı ve devlet hastehanesinden alınmış en az 5 imzalı sağlık heyet raporu ve nüfus cuzdanı fotokopiniz ile en yakın digiturk bayiisinden başvurabilirsiniz. Detaylı bilgi almak için 0 212 473 73 73 aramanızı öneririm.

arkadaşlar merhaba
ben adandan özgür bundan 2 hafta önce bir işyerinde çalışıyordum hıı bu arada ben muhasebciyim nese benim çalıştığım yerde dıgıturk bayiliği var yanlış biline şeyleri az buçuk açıklayayım
birincisi dıgıturk engelli kampanyası ömür boyu yani sen istediğin sürece %50 indirimli
ikincisi ekonomik paketten itibaren indirimler başlıyo oda 11 45 yarısını ödüyorsun paketler arttıkça fiyatlarda artıyo ama normal paketlerden indirimli
yani ölle 1 yıl yok 2 yıllık değil
umarım açıklayıcıdır:)

Galatasarylılara üzücü haber...

Bir süredir sadace Digiturk'ten yayın yapan Galatasaray Tv (75. Kanal) artık tüm paketlerden çıkartılarak ücret ödenerek izlenebilecekmiş. Yani Spor paketi üyesi olsanız, hatta mega gold üyesi bile olsanız Gs Tv'yi satın almadan izleyemeyecekmişsiniz.

Gs Tv'nin yıllık ücreti 48 TL imiş.

Engelli üyeliği indirimi Gs Tv için geçerli değilmiş.

birde şöyle bir bilgi vereyim
ben bugün üyelik yaptırdım ekospor paketine lig tv için 2 yıllık sözleşme yaptık 2 yıllık sözleşme yaparsanız cihazınızı iade etmiyorsunuz vede aktivasyon ücretini ödemiyorsunuz 2 yıldan sonra bu paketi kapatabiliyorsunuz cihaz sizde kalıyor ama üyeliğiniz bitmiyor istediğiniz zaman istediğiniz paketi tekrar %50 indirimle açtırabiliyorsunuz

Bu kampanya 31 Aralık 2009 tarihine kadar geçerlidir..peki neden kampanyanın 31 aralık 2009 a kadar olduğunu söylüyo..yoksa fiyatlarımı kastediyo

Arkadaşlar, hem bu kampanyaya üye alımı devam ediyor, hem de bu kampanya dahilinde üye olanlar üye oldukları süre boyunca -paketler arasında diledikleri gibi geçiş yapma hakkları olduğu halde- bu %50 indirimli fiyattan yararlanmaya devam ediyor.
Bu konuda hiç bir tereddüt olmasın: Digitürk

engelli_detay0809.jpg

Ana fiyatlar zamlanmış... Ve oradaki tarih arada bir değişiyor. 31 Mart 2010 olmuş.

biz kullanıyoruz 50 liralık uyelik kampanyalarla 35 civarı idi, bu hafta raporumu verdik bakalı kullandıgımız 50 liralık tarife 25e mi düşecek yoksa ödediğimizi 35 lira 17,5 muı olcaka gelen faturada haber veririm size..

sanırım 31 mart dan sonra..yeni üye olucaklar için indirim kalkıcak ama eskiler için devam edicek.. yada zamlı tarife başlıcak.. yine %50 olarak..

bende üyeyim ve aylık 11.450 lr ödüyorum ve kurulumda sadece 30 lr ödeme yaptım.çokda memnunum bizlere vermiş oldukları bu hizmetten dolayıda burdanda yine teşekkür ediyorum

Digitürk kampanyası aynı şekilde devam ediyor/edecek. Herhangi bir zaman kısıtlaması söz konusu değil

Engelli indiriminden faydalanıp Digiturk HD Plus üyesi olan var mı?

ben 1,5 yıldır kullanıyorum 36,50 TL veriyorum. 2 yıl bittikten sonra tekrar üyliğimi devam ettirirsem bu seneki alınan üyelik ücretinin yarısını veriyorum. ben iptal ettirene kadar özürlü indirimi devam ediyor. ama yeni üye olacak arkadaşlar için bu olay farklı olabilir. ayrıca Digitürk müşteri ilişkileri ile konuşuyorsanız onlar iyi bilmiyorlar. kampanyalar için size en yakın bayiye giderseniz daha çok bilgi alabilirsiniz...

tarihh yine değişmişş 31 mayıs olmuş.......

arkadaslar tarihin hiç bi önemi yok kampanyaya bas vuranlarr alabiliyormus alanlarda ömür boyunca paketlerde indirim olarak izliyormus aradiğimda müşteri hizmetleri böyle dedi :)

evett öyle ..zaten yeni baş vuracaklar için uzatıyolar..:)

Üst Alt