Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Digitürk'e abone olan var mı?

Evet bizde eşimin üzerine Süper paket aldık 2 yıldır izliyoruz. 46,5 TL ödüyorduk son iki ayda 51,5 TL ödüyoruz, kampanyanın iptal edilmesi söz konusu değil.

vallahi arkadaşlar daha yeni okudum konuyu güldüm konuya resmen 5tl indirim yapıyorlar ondan sonrada yüzde elli indirim diyorlar o da güzel yahu...

ama ben biraz araştıran biriyim kurtluk da diyebilirsiniz buna...
ben ayda 15tl vererek tüm digitürk+ d-smart +hotbird uydusundaki tüm kanalları şifresiz izleyebiliyorum....sizde biraz araştırın sizde bulursunuz....

Nasıl 5 TL indirim? benim abonesi olduğum süper paket aylık 93,80 TL, ben 51,5 TL ödüyorum.:)

6 aylık cc cam paketine üyeyim,(100 lira verdim ) dijitürk, d smart, ve binlerce avrupa kanalı izliyorum, cd nin korsanı varsa, yayınlarında korsanı var, benden duymuş olmayın.

Arkadaşlar dijitürk için..çok fazla eleştiri ile karşılaşıyorum forumlarda.. Görüntü kalitesi.. ve sürekli bozulan cihazlar,yağmuda rüzgarda kanallarrın yok oluşu ,diğer ulusal kanlarrın görüntülerini kalitesiz olması..Böyle durumlarla kaşılaşan varmı..

daimafener;

bende pek anlam veremedim yarı yarıya indirimin nerese 5 tl indirim oluyo...

Ben Digitürk'te herhangi bir sorun yaşamadım, görüntü ve ses kalitesi mükemmel. (Televizyonun özelliklerine göre de değişkenlik gösterebilir.)

Hele ki sinema kanallarında film izlemek oldukça keyifli, DVD keyfiyle aynı, filmlerde reklam yok, altyazı ya da orjinal dil desteği var. Digitürk'ün uydu cihazı, stereo ve dolby surround u desteklemektedir. (Tüm uydu alıcıları aynı mı bilmiyorum.) Tabii televizyonunda bu özellikleri desteklemesi gerekiyor. Kar ya da yağmurda da göstermeme gibi bir durum olmuyor. 2 Yıldır aboneyim sadece bir kere çok kar yağdığında yarım saatlik bir kesinti olmuştu.

Diğer konu da da indirim 5 TL değil normal abonelerin ödediği fiyat üzerinden %50 indirim yapılmaktadır. Sanırım arkadaşların bahsettikleri illegal yollardan izlenme metodları...

filim kanlarında türkce dil desteği yokmu.:)... birde senni plus mu yoksa sd mı:)

Türkçe altyazı seçeneği mevcut. Ben Plus üyesi değilim. Normal, standart üyeyim.

hmmm anladım geyik kardeş.. teşekkür ederim..:)

Görüntünün gidip gelmesi, çanak çapı ve ayarsızlıktan olabilir, kış mevsiminde bulutlanma oldumu havada görüntü sinyali azalır, kanallarda donma ve kesinti meydana gelebilir.Dijitürkte HD formatında yayın yapan kanallar var, bu hd yayınları izlemek için uydu alıcı ve tv nin hd yayınlara uyumlu olması lazım.

ben digitürkün futbol paketi hariç full sinema olan paketine üyeyim normalde 53.99 ben 29 ödicektim 1 sene peşin verdim 26 veriyorum valla süper hediyeler falan güzel bişey
indirimde devam

gezginemlak;

30 ay önce 50 indirimli diye üye oldum faturalar indirimsiz geldi. süre doldu üyeliği iptal ettirmek istedim 3 ay durduralım düşün sonra iptal ederiz dediler ok dedim 3 aylık süre dolduktan sonra tekrar aramayı unuttum hatırlatma yapmadan açmışlar ve üç fatura daha ödemek zorunda kaldım. faturada düşük diye uğraşmak istemedim memnun değilim.

digitürk te %50 indirim var peşin ödemelerde de %3 kanallar süper kampanyalar süper başka bişeyde demiyorum
bu konu bitsin artık derdimiz işe girmek
%50 indirim var işte ötesi yok

Tabii ki Zeynep. Digitürk'Ü ara, %40 ve üzeri raporun olduğunu ve engelliler paketinden yararlanmak istediğini, varolan aboneliğinizin bu kapsama alınmasını istediğini söyle. Sana bir faks numarası verecekler. Oraya fakslayacaksın raporunu ya da özürlü kimlik kartı'nı ve kullandığın paket her ne ise (bu paketi de istediğin gibi değiştirebilirsin) onu %50 indirimli kullanacaksın...

aylık 39 tlye fulmaçlar ve 2 sene tahattüd eddıım için cihaz.% 50 indirimli kampanya.bunun normal fiyatı 80 miş.dondurma muhabbeti için napmalıım? lig ara verdi bu arada dondurma hakkımız var die duydum.

ben birşey sorucam bende digitürk üyeliği almak istiyorum evde bakım aylığıda alıyorum lüks kullanım diye bir sorun çıkartırlarmı

idosente;

ben senelerdir kullanıyorum hiç bir problem çıkarmadılar. maçları ticari amaçlı kullanırsan iş değişir tabi..

cevap için teşekkürler

digitürk engelliler kampanyası devam ediyor mu?

birkaç ay önce bir radyo programından talihli dinleyici olarak digitürk decoder kazandık...
teknik eleman cihazı bağlamaya geldi, "engelli indiriminiz de varmış, uygular mısınız?" dedim..
neymiş efendim, cihaz ücretsiz olunca onu uygulamıyorlarmış.. :)

digiturk lig tv paketim var, ayda 44,9 ödüyorum...

onların taahhütlü bir paketi vardı, ama ben lig tv istediğimden onu aldım, yani taahhütlü değil... tabiki elimde belge var, digitürk ile sözleşme imzaladık... sözleşmeyi saklıyorum...

A.dogan soyguncu...
Bu kadar para vermeyin arkadaşlar....
Benim uydu kuracak yerim yok olsa hemen gider bir uyducuya ayda 20 tl ye bütün dünyayı seyerdebileceğim sisteme geçerdim.
Vatandaş ne zaman bilinçli tüketici olabilecek merak ediyorum..
Bi uyducuya gidin ve alternatifleri değerlendirin derim!..

Ben 3 yıldır üyeyim.
ekospor paketiyle başladım 2 yıldır süper paket sahibiyim anlaşmalı kredi kartıyla yıllık 540 peşin ödeme yaparak 12 ay boyunca aylık 45 e geliyor.Bu yıl fiyat ne olur bilmiyorum.

evet arkadaşlar bende digitürk abonesiyim yein oldum radyo kampanyasından aldım ilk ay lig tv ve 5 paket hediye dediler kurulum cihaz bedava aylık 15tl engelli olarak üye olmadım engelli abone değilim maçlar başlayınca bülent beyin dediği gibi digitürk arayıp engelli indirimi istiyecem

digiturk_engellilere_indirimli.jpg

DIGITURK’te Eutelsat paketleri, engelli vatandaşlarımız, gazilerimiz ve şehit eşlerimiz için %50 indirimle! 1 yıl üyelik taahhüdü verilmesi durumunda kurulum da hediye!

[FONT=verdana]EKONOMİK [/FONT][FONT=calibri]11,99 TL [/FONT][FONT=calibri]132,00 TL[/FONT]
[FONT=verdana]AİLE [/FONT][FONT=calibri]20,49 TL [/FONT][FONT=calibri]240,44 TL[/FONT]
[FONT=verdana]SİNEMA [/FONT][FONT=calibri]24,99 TL [/FONT][FONT=calibri]264,00 TL[/FONT]
[FONT=verdana]EKOSPOR [/FONT][FONT=calibri]38,99 TL [/FONT][FONT=calibri]400,44 TL[/FONT]
[FONT=verdana]SPOR [/FONT][FONT=calibri]47,99 TL [/FONT][FONT=calibri]484,44 TL[/FONT]
[FONT=verdana]SÜPER [/FONT][FONT=calibri]51,99 TL [/FONT][FONT=calibri]529,44 TL[/FONT]
[FONT=verdana]MEGA SÜPER [/FONT][FONT=calibri]61,49 TL [/FONT][FONT=calibri]628,56 TL [/FONT]
[FONT=verdana]MEGA GOLD [/FONT][FONT=calibri]66,99 TL [/FONT][FONT=calibri]681,00 TL[/FONT]

Kurulum:
* Eğer binada Digiturk merkezi sistemi var ise çanak anten kurulmaz, bina sistemine bağlantı yapılır; bu durumda kurulum ücreti 45TL'dir. Bireysel çanak anten kurulması durumunda kurulum ücreti 85TL'dir.
* 1 yıl üyelik taahhüdü verilmesi durumunda kurulum ücreti ödenmez; 40 TL aktivasyon bedeli kurulum sırasında Yetkili Teknik Servisimiz tarafından alınır.
* Belediye merkezi dışındaki kurulumlar için yol bedeli yetkili teknik servisimizce kurulum sırasında alınır.

Uydu Alıcı:
Interaktif Digiturk uydu alıcısı üyeliğiniz boyunca kullanımınıza verilecektir. Uydu alıcı Digiturk garantisi altındadır, arızalanması durumunda çalışan bir alıcı ile değiştirilir. Bu uydu alıcı ile Digiturk'ün Yemek sepeti, İBB tarifk durumu, Bilyoner (İddaa) vb... 18 farklı hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Detaylar:
* Kampanya Eutelsat üzerinden izlenebilen Ekonomik ve üzeri paketler için geçerlidir.
* 1 yıl taahütlü üyelikle gelinmesi durumunda 40 TL aktivasyon bedeli Digiturk üyesine aittir.
* Kampanya 30 Eylül 2010 tarihine kadar geçerlidir.
* Digiturk Paketlerinde %50 indirim kampanyasından yararlanabilmesi için engellinin aşağıdaki belgelerden biri ile durumu belgelemesi gerekmektedir:
* T.C. özürlüler idaresi başkanlığınca verilen özürlü kimliği
* Devlet hastanesinden verilen ve oran belirten maluliyet kartı
* Devlet hastanesinden verilen en az 5 imzalı heyet sağlık raporu
* Nüfus cüzdanlarına işlenmiş ve engelli oranı yüzde 40 ve üzerinde olanların nüfus cüzdan fotokopileri
* Emekli Sandığı Serbest Seyahat Kartı ( Gazi Tanıtım Kartı, Şehit Ailesi Ücretsiz Seyehat Kartı, Vazife Malulü Ailesi Ücretsiz Seyehat Kartı)

SSS
1 yıl taahhüt ile üye olmanın avantajı nedir?
- 1 yıl taahhüt ile üye olmanız durumunda kurulumunuz ücretsiz yapılır. Yalnızca 40 TL aktivasyon bedeli Yetkili Teknik Servisimiz tarafından alınır.

1 yıllık taahüdüm dolmadan üyeliğimi sonlandırırsam ne olur?
- Kurulum bedeli (İç kurulum 45 TL, bireysel kurulum 85 TL) tarafınıza faturalanır.

Arkadaşlar 37.5 TL. ye anlaşmışken bu ilk ay 42 TL fatura geldi.İlk ay olur daha sonra düzelir dediler doğru mu ?

ahmedd29;

ilk ay fazla gelmesi abonelik başlangıcından itibaren 30 günlük fiyat 37.5 tl dir siz 30 günden fazla kullanmıştırsınız onun için fazla gelmiştir unutmayın dijitürk platformu ön ödemeli sistemle çalışıyor her ayın 3 ünde fatura kesilir bana da aynı olay oldu sordugumda sebebini izah ettiler araştırdıgımda dogru oldugunu anladım.
unutmadan lig bitti için lig tv yi kapattırın faturanızda çok fark olucak örnek ben 47 tl ödüyorum sezon bittiği için lig tv yi kapattırdım aylık ödemem 11 tl ye düştü sadece belgesel paketini açık bıraktım lig başlıyca zaman tekrar açtırıcam.

ben de 3 senedir üyeyim... üye olmak kolay da, iptal ettirmeye kalktığınızda dünyanın faturasını çıkarıyorlar. tüketici koruma derneğine başvuracağımı söyleyince biraz yumuşadılar ama bakalım.. henüz sorun çözülmüş değil..

Üst Alt