Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Burcunuz nedir?

Boğa burcuyum, yükselenimde boğa

Yay burcuyum hepsi olmasada genel özelliklerini karşılıyorum

Aslan burcuyum cok ama cok ınatım ve haksızlığa asla gelmem azimli ve kararlıyımdır

Yay burcuyum,hiçbir özelliğini taşımıyorum şuan çünkü hastayım ve inanmıyorum da.

Burcum yengec yükselenim akrep😅 30 dan sonra yükselen ozelliklerini tasiyormusuz ben simdiden basladim sanirim🙈

Burçlar hakkında bilgisine güvenen varsa bir sorum olacak.

Burcunuz ve özelliklerinden memnun değilseniz,imrenerek hangi burç olmayı isterdiniz ?

Bir insanı tanırken burcunun özelliklerinden yola çıkılması o kişiyi tanımak adına iyi bir başlangıç olabilir mi ?

Yay burcuyum ve burcumun özelliklerinden memnunum, ama sanki akrep burcunun özellikleri bana daha çok uyuyor gibi. Burçlar, ciddiye aldığım ve gerçekçi bulduğum bir konu değildir, yalnızca eğlence olsun diye takılırım.
Bir insanı tanırken burcunundan yola çıkılmasını hiç doğru bulmuyorum, ama gördüğüm kadarıyla sevgilisini bile burcuna göre seçen, çocuk yaparken bile, doğacağı ayı istediği burca göre ayarlayan fanatikler gördüm.

Akrep Burcuyum, yükselenim İkizler :D Astroloji hep ilgi alanım olmuştur.

Burç yorumuna göre karar alanlar var, bırakın bu işleri,

Akrep burcuyum,astrolojik fallara inanmam ama, insan burcunun özelliğini taşıyo :))

Bilemedim şimdi bnce bunu sana sormak lazım ama bnce tosun olman daha şanslı sana kıyıp kesmeler sdni😂☺️😂☺️ madizmir

Üst Alt