Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Burcunuz nedir?

başak burcuyum.hersey uyuyor yalnız soguk mesafelı oluyormus aksıne ben cok sıcakkanlı bı ınsanımdır.

bazı özelliklerini sevmesemde oğlak burcu bütün özelliklerini taşıyorum

Balık burcuyum. Çok çekiyorum arkadaşlar burcumdan. Kendimi çok seviyorum, bazen nefret ediyorum. Gel gitler retrolar:D
Erkek olsamda anlıyorum burçlardan gezegen hareketlerinden :)

gazetelere şöyle bir bakayım dedim biri beni ikizler burcunda göstermiş öbürü boğa burcunda :) biri "parasal konulardan" bahsediyor öbürü "akşama doğru arkadaşınızla sohbet edeceksiniz" falan diyor! Ben inanmıyorum burca falan. Binlerce kilometre ötedeki gezegenler bizi nasıl etkilesin yahu? O kadar etkili olsalar bizim gezegeni yörüngeden çıkarırlardı :)

gazetelere şöyle bir bakayım dedim biri beni ikizler burcunda göstermiş öbürü boğa burcunda :) biri "parasal konulardan" bahsediyor öbürü "akşama doğru arkadaşınızla sohbet edeceksiniz" falan diyor! Ben inanmıyorum burca falan. Binlerce kilometre ötedeki gezegenler bizi nasıl etkilesin yahu? O kadar etkili olsalar bizim gezegeni yörüngeden çıkarırlardı :)

Merhaba, inanıp inanmamak tabi size kalmış :D Boğa özelliklerini ve İkizler özelliklerini açın hangisi size uyuyorsa osunuzdur :D

Mesela Boğa burcu yemek yemeği, uyumayı ve parayı çok sever :D

İkizler burcu 100 karakterlidir bir anı bir anını tutmaz çalışkan zekidir çok konuşur bipolar bozukluk göstergeleri gibi huyları vardır sizi çok sever ama bi anda nefret edebilir :D

Merhaba, inanıp inanmamak tabi size kalmış :D Boğa özelliklerini ve İkizler özelliklerini açın hangisi size uyuyorsa osunuzdur :D

Mesela Boğa burcu yemek yemeği, uyumayı ve parayı çok sever :D

İkizler burcu 100 karakterlidir bir anı bir anını tutmaz çalışkan zekidir çok konuşur bipolar bozukluk göstergeleri gibi huyları vardır sizi çok sever ama bi anda nefret edebilir :D

İkisi de bana uyuyor. Yemeği ve uyumayı çok severim ama parayı çok sevmem. Boğa yerine bence BOĞAZ BURCU deseler daha doğru olur hani :D İkizler burcundaki de uyuyor, bazen anım anıma tutmaz. Bir gün sakin olurum öbür gün sinirli ve gergin ama genelde umursamaz olurum.

İkisi de bana uyuyor. Yemeği ve uyumayı çok severim ama parayı çok sevmem. Boğa yerine bence BOĞAZ BURCU deseler daha doğru olur hani :D İkizler burcundaki de uyuyor, bazen anım anıma tutmaz. Bir gün sakin olurum öbür gün sinirli ve gergin ama genelde umursamaz olurum.

Tamam sorun çözüldü :) boğanın son günlerinde doğmuşsunuz, ondan dolayı ikizlerden huy alınmış olabilir :) yada yükseleniniz farklı :)

Tamam sorun çözüldü :) boğanın son günlerinde doğmuşsunuz, ondan dolayı ikizlerden huy alınmış olabilir :) yada yükseleniniz farklı :)

Doğru diyorsun 21 Mayıs tarihinde doğmuşum yani bir sene ikizler öbür sene boğa oluyorum :) Yükselenim ne onu bilmiyorum vallahi ama bilmemek bana bir şey kaybettirmiyor nasılsa :)

Doğru diyorsun 21 Mayıs tarihinde doğmuşum yani bir sene ikizler öbür sene boğa oluyorum :) Yükselenim ne onu bilmiyorum vallahi ama bilmemek bana bir şey kaybettirmiyor nasılsa :)

doğru diyorsunuz kaybettirmez :)

ama laf aramızda hatunlar seviyor böyle şeyleri :D

Astronomi olsaydı daha kolaydı ya, üstelik az çok ilgim var astronomiye ama iki harf yüzünden durumlar zora giriyor işte :D

Astronomiyle Astrolojiyi birbirine bağlarsın gibi geliyor bana sonuçta gök yıldızlar aynı kapıya çıkıyor ;)

akrep :) ve AKREP’in nefret listesi;

O bunu kesin yapmaz dediği insanın her defasında onu yapması.
Güvendiği insanların sevmediği insanlarla vıcık cacık olması.
Vedalar.
Yanında olmasını istediği insanları bazen yıldızlar kadar uzak olması.
İnsanlara fazla anlam yüklemek.
Her şeyi düşünmek.

Üst Alt