Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Burcunuz nedir?

İkizler burcu insanları hızlı düşüncelerine uygun çabuk hareket ederler. Aynı anda bir kaç işi birden yapabilirler. Onların adapte olamayacakları iş yoktur.
Pratik zekalarıyla, çekici ve akıllıdırlar.
İkizler burcuyum... Yukarıdaki özelliklerin hiç birini taşımıyorum.

Kova burcuyum ve bişeyler elde ettiysem hep emeğim mücadelemle oldu.yoksa şans bana asla şans vermedi:)
zaten burçlar aynı zamanda 4er guruba ayrılır ,aslan ,akrep ,kova ,boga ,başarılı yani çalışmayla elde eder ,ikzler ,yay ,başak ,balık,şanslı şansları yaver gider ,koç,terazi,yengeç,oglak öncü burçlardır yani başlangıç başlatan...

kutup yıldızı;

astroloj zaten fal deyildir ,bilimdir ,ve ileri ülkeler bu ilmi kabul ediyor ve kullanıyorlar,bizde hala FAL olarak adlandırılması çok üzücü ....

ben de kova burcuyum hemen hemen bütün özell. taşıyorum

kutup yıldızı;

astroloj zaten fal deyildir ,bilimdir ,ve ileri ülkeler bu ilmi kabul ediyor ve kullanıyorlar,bizde hala FAL olarak adlandırılması çok üzücü ....
sonuçda ikisininde ortak özelliği gelecekden haber vermeleri degilmi?

Ben yay burcuyum tamamı olmasa da birçok özelliğini taşıyorum, yükselen burcum yengeç. Yay ateş yengeç su burçlarından özellikleri de birbirine pek benzemiyor yengeç burcu özelliklerinin de bir kısmını taşıyorum.

yay burcu neşeli herşeyde olumlu bir taraf bulan çoğu zaman anlaşılamayan felsefi tuhaf ama bir okadar çılgın ve çabuk sıkılan bir profil cizer ben felsefi kısmına yetişememiş bi yay olmaktayım:D

ikizler burcuyum burcumu ve özlliklerini seviyorum çok özeliz biz ikizler:eek:

Ikizler burcuyum.özelim,sosyalim,pratik zekaya sahibim,değişiklik olmazsa olmaz hayatımda,her 5 yılda bir başımı belaya sokarım,özgür ruhluyum,rutinleşmeye başlayan her şeyden sıkılırım.bir koltukta 15 karpuz taşımaya kalkarım,taşırımda .bir olaya bugün farklı diğer gün daha farklı yaklaşarak şaşırtabilirim.bu gün tanıdığımı yarın hatırlamayabilirim.kısaca çok güzel bir burç ikizler ve tam bir ikizlerim.ki ki ki ki

Kültürlüyüm.hoş kültürlü olmasamda kültürlü görünmek için elimden geleni yaparım.bir toplumda ilgileri üzerime çekmeyi bir şekilde başarırım gerekirse çelme takarım.

Kovada aynı özellikleri taşıyor olabilir bilmiyorum.ben ikizlerim.
.

Kovadan daha arıza bi burç yoktur galiba..ama senin bi dans videonu izledim..seni hiç bir burç tarif edemez bence..enerjine saygıda kusur edilemez :)

ÇOK TEŞEKKÜRLER.KENDİMCE DANS VE YOGAYI ENGELİME UYDURDUM:eek:

He delidir ne yapsa yeridir ki ki ki ki

ben Kova bu arada...13 Şubat da Angara da sovık bir günde merhaba demişim dünyaya...

13 Şubat detayını vurguluyorum ki eş dost duysun diye hepi bırtdey şekli...

Üst Alt