Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Ben bir meleğim ve elimde de sihirli bir değnek var (Photoshop) :)

Save for web devices penceresinde gif olarak koruduğunuzdan emin olun...

ya da fotoğraf üzerinde sağ tuş yapıp birlikte aç ---> resim ve faks görüntüleyici ile açmayı deneyin..

Avni bey play dediğimde photoshopta sizinki gibi animasyon gerçekleşiyor. buraya kadar bi sorun yok.yaptığım işlemi file 'de save for web'den gif seçili olarak save tıklayarak kaydediyorum. gelgelelim fotografı açıp bakmak istediğimde animasyon yok.

gif gösterici programınız var mı?
eğer yoksa fotoğraf üzerinde sağ tuş yapıp "birlikte aç" ---> "windows resim ve faks görüntüleyici" ile açmayı deneyin..

Avni bey birlikte açta "windows resim ve faks görüntüleyici" yok ama internet explorerle acıyor.

@Vilanjik, Anti Oksidan,

Anlatımlarınız gayet güzel.

---

Eskiden yapmış olduğum ve son zamanlardan kalan bazı yarım çalışmalar, evet çoğu absürd şeyler:D. Bazılarını bobiler.org için yapmıştım:D.

Gif...

ambrosio.gif

exorcist2.gif

kemrah.gif

pongmus.gif

ves22.gif

Birkaç manipülasyon...

a13m.jpg

esk1v.jpg

sene2047.jpg

Bir ara web tasarımına sarmıştım ama bıraktım sonra. Çakmağın üzerine gelince kapağı açılacaktı, resimlerin üzerine gelince yanmaya başlayacaktı filan...:D

m222asa.jpg

Ps çizim... Kadına sansür uyguladım:D.

araba2.jpg

kk1qf.jpg

Son olarak, bir arkadaşımın fotosunu ile zamanında yapmış olduğum birkaç afiş çalışması...:D

hunter.jpg

50667959.jpg

intheforest.jpg

Hasan 6. videon da hem anlatım hem paylaşım olarak güzel olmuş... Bu yazı stili sadece text'i yazıp da biçimlendirilebiliyor, ama pen tool ile kolay sanırım..

Ayyüzlü sonunda açıldığına sevindim... Animated gif'leri izleyebilmek için gif oynatıcı programlara ihtiyacımız olduğu kesin.. Örneğin, bir animated gif'i paint'te izleyemezsiniz, sadece ilk pencere görünür..

Cosx; güzel çalışmalar bunlar, paylaştığın için sağol... Ama en azından birini ders olarak paylaşsaydın keşke... :)

Avni bey pc'imde fotograf göstericisi olmadığından animasyonları görüntüleyemiyormuşum. yükledim bi program şimdi sorun yok Teşekkürler:)

offgf.gif

teekkr2.gif

duvara resim

duvara.gif

karakalem

karakalem.gif

yağmur

yamurcek.gif

Saç boyama:)

morkoyun.gif

veee tabi ki Teşekkür:p

teekkr3.gif

Çalışmaların çok güzel olmuş Ayyüzlüm çiçek içinde teşekkür ediyorum.:)

beğenmene çoook sevindim hasan:eek:

bu arada söylemeden geçemiycem hasan son videon beni çok oyaladı :p pen tool'u tıklayınca sürekli boyama yapıldı bir türlü şekillendirme olmadı .en sonunda üst menüye tek tek tıklarken buldum:p

Ayyüzlüm yağmur yağmıyormu benmi göremiyorum.
Pen tol çalışması zordu galiba kimse yapamamış.:)

olur mu hasan hemde sağnak yağıyo bak toprak çamur bile olmuş:) yağmur yağdırmak isterdiğim resmi biraz parcalı bulutlu seçince net görünmemiş yağmur tanelerim. hasan hocam tam not alıncaya kadar farklı yağmur kompozisyonu yapar yayınlarım :)

hasan hoca aşk olsun ben yaptım ya pen toolu

:)

Evet işte o çamur aklımı karıştırdı o yüzden görmemişim.Çiçeğin üzerindeki yazıları pen tolla yaptın sanırım.Çok çalışkan bir öğrencisin diğerleri pen tol da takıldı kaldı.:)

hasan hoca aslında teşekkür gülü efektli,sayfanın sonuna gelinceye kadar efektten eser kalmıyor dikkatine:)

11hwah2.gif

Ayyüzlüm eğer animasyonun once olursa (yukarda resimde işaretlediğim yer) animasyonun bir kere hareket eder ve durur.Forever yaparsan orayı sürekli hareket eder.Sen once olarak yaptığın için bi kere hareket sdip duruyor.
Anlamadığım şu Yağmur ve kalp efektinde forever olarak yapmışsın güldeki teşekkürde onceye çevirmişin neden oynadın orayı?:)

ayyüzlü, animasyonlu çiçek için ben de çok teşekkür ediyorum...
yağmur efektini de resmi orijinal boyutuna alınca daha net görebiliyorum...
çalışmalar oldukça güzel görünüyor...
paylaşım için teşekkürler...

dsfsdfj.jpg

yaptığım çalışmalardan biri levent abide çok beğenmişti :eek:

Prensesim sendede var yetenek.Gerçekten güzel olmuş.Ellerine sağlık

geced.gif

Hasan bundan sonraki videoda da yine farklı yazı şekillerinden olsun. :)

yaa hasan hoca şu ders olayını haftada bi yapsak yoksa ben günü günü takip edemiyorum.

daha 2 ders gerideyim:(

Prenses ve Şansım gerçekten çok çabuk yapmışsınız.İkinizin çalışmasıda tam olmuş.100 Üzerinden 100:)
Ayyüzlüm videolar burda vaktin oldukça yaparsın.Senin ödevlere toplu bakarız olmaz mı?:)

3dsmax ve Photoshop kullanarak yaptığım bir çalışma... Evin modellemesini 3dsmax, geri kalan efektleri ise Photoshop ile yaptım.

lanetliev.jpg

Çalışma Rica Edebilir miyim ..:eek:

Kullanıcı Adım = BARBIEBARBIE
Ve Sitemizin Adı = Engelliler.Biz
İçin Avatar, Logo v.s..

Profilde, forumda msn de kullanılacak ebatta olmalı ..

Şimdi Şöyle, Biraz Önce Vilanjik Arkadaşımıza da Anlatmaya Çalıştım Aşa Yukarı Nasıl Bişi Olacağını ..
Çalışma Dikdörtgen Değil de Kare Olursa İyi Olur.

Site Adında, Zemin Forumun Mavisi Olsun, Üstüne Çok Canlı Bir Kırmızı İle Engelliler.Biz Yazsın ..

Kullanıcı Adımda İse, Siyah Zemin Üzerine Kırmızı Olabilir .. Kırmızı Fon Üzerine Siyah Olabilir ..
Siyah Zemin Üzerinde Canlı Bir Yeşil Kullanılabilir ..
Sitenin Çalışmasında Kullandığımız Renklerle de Olabilir..Değişik Değişik..
Yazı Biraz Parlak Balonumsu Olsun Ama ..:rolleyes: Gözümün Önüne Geliyor, Fakat Adı Ne Bilmiyorum İşte ..

Umarım Açıkça Anlatabilmişimdir Nasıl Bişii Olduğunu ..
İşte Sizlerin Ustalığına Bırakıyorum Arkadaşlar.
Bakalım Neler Çıkıcak ..:)

__Teşekkür Ederim ..:eek:

Max'te patlatma denemesi için başka bir cisim yerine senin nick'i kullanayım bari dedim. Herhalde iş görür:D.

bar2p.gif

Sevgili BARBİEBARBİE sitemizin renklerinden oluşan ve hocalarımız kadar olmasada benim yapabildiğim kadar sana böyle bir avatar hazırladım. Hareketli yapmadım çünkü hareketli avatar sanırım sitemize uymuyor. Umarım beğenirsin. Beğenmediğin yerler olursada tekrar yapabilirim. :)

99373718.jpg

Cosx, Prenses .. Çok Güzel Olmuş.
Çok Beğendim.
Tam Düşündüğüm Gibi Bir Çalışma Olmuş.
Ahhh, Bir de Ben Anlayabilsem, Çözebilsem Şu Photoshop u,:confused:
Vallii Neler Yapmak İstiyorum Ama, Zaman İşi ..: )

Füsün cum, Çok Zahmetli Oldum Ben Ama,:eek:
Yazıları Bir İki Boy Daha Büyütebilir miyiz Aceba Canım ..?:rolleyes:

Tüm Çalışmaları Bir Dosyaya Kaydediyorum.
Elinize, Emeğinize Sağlık Arkadaşlar.
Tekrar Çok Teşekkür Ediyorum ..

Sevgili Barbie birazdan yaparım. Beğenmene sevindim. Renkler aynımı olsun? İstersen nikini yeşil yazayım. :)

Renkler İstediğim Gibi Olmuş.:]
Yeşili de Bir Dene İstersen ..:rolleyes:

Üst Alt