Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

96 puanla Rize kamu hastanelerini yazacağım..?

terbiyeli ol,edepsizlik yapma,1 aydır forumda yalan yanlış konular açıyorsun,facede buluşalım diye paylaşım yapıyorsun verdigin facede açık saçık resimler,erkekmisin bayanmısın belli degil,ne oldugunu belli ettin gerçi yazdıgın kelimlerle,ben seninn seviyene düşmeyecem ama,yazdıgın hakareti aynen sana iade ediyorum.ahlaksız insan...

terbiyeyi sendenmi ögrenecem karektersiz nerde yalan yanlış konulşar açmışım ben.o paylaştıgım sayfa liselilerin bilgi alışverişi için açılmış bi sayfa ama senin gibi karektersizler grubu açana onun duvarına onun paylaşımına dikkat ettigi için öyle geldi beni grubu kuran degil beni içindeki içerigi ilgilendirir tabi senin gibilerin burda olma amacı belli oldugu için her şeye salça olursunuz bakmak degil görmek önemli zaten

bak bak bak bak bide yazmışınki erkekmisin bayanmısın belli degil allahm yarabbim yok erkek yada kız farklımı görüyorsun yani ona göre yalakalık yapacan yada cevap verip vermeyecekmisin işte kendi niyetini kendin ele veriyorsun insanların sorularıyla degil cinsiyetleriyle ilgileniyorsun yazık sana

bak bu sana son uyarım,edepsizlik yapma,bir yerde 84 puan aldım dedin,burdada 96 puan aldım diye başlık atıyorsun,herkes baksın senin yazdıgın mesajlara,açtıgın konulara,karektersiz kimmiş görsün,birde burda verdigin linke baksınlar,merve kanatcıya,açık saçık saçık resimler,bilmem kaçbin takipci,ben senin bayan oldugunada inanmıyorum,çünkü hiç bir bayan senin kadar terbiyesiz,edepsiz olamaz,bence bu forumdan defolup gideceksin,çünkü burası sana yaramaz,bu forum kaliteli insanların yeri,yalanın ortaya çıkınca başladın hakaretlere,umarım bülent abi görür bu mesajları,geregini yapar sana,terbiyesiz insan...

ben 1 yıla yakın burdayım,bir çok bayanla yada erkekle özel mesajlaştım,çıksın bir bayan desin beni rahatsız etti diye,erkek bayan olamn öenmli degil ama insan olman,yalan söylememen öenmli,sen herkesi kendin gibi sanıyorsun galiba:)

bak hala cnsiyet ayrımı yapıyorsun hala cinsiyet ayrımı yapıyorsun ben hiç bi yerde 96 aldım diye yazmadım ben onu yazan kuzenimdi bunuda belirttim ama sen hep aynı muhabbet hep aynı muhabbet kız açık seçik ben o kızın profiline bile bakmadım ama niyetin tamamen belli tamamen çünkü amaç belli kız mısın erkekmisin yok kızın resimleri senin gibi cinsiyet ayrımı yapan ,insanların bu dünyada yeri kalmadı eskidenmiş o kızlara yalakalık yapan erkeklerin yolu sen eskide kalmışın bırak artık cinsiyet ayrımını bırak artık o kadar grup va bir tanesinin bile kurucusu kim aceba hangi resimleri varmış kaç takipçsi varmış diye bakmadım ama sen büyük ihtimalle erkeklerin kurdugu guruba bile üye olmazsın benim linkini paylaştıgım gruba bi gir girde bak bana orda bir tane ahlaksız paylaşım söle özür diler çıkarım ama eger bulamazsan sen napacaksın bilemem

neyse sana cevap yazmıyorum artık,burda ettigin hakaretleride allaha havale ediyorum...

bende snei allaha havale ediyorum insanlar hakkında bilip bilmeden konuştugun için her konuya salça oldugun için erkek kız ayrımı yaptıgın kızlara yalakalık yaptıgın için

kaçmadan önce benim paylaştıgım guruba bakda bi söl bakım su ahlaksız paylaşım var de eger yoksa tükürdügünü yala

Üst Alt