Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

96 puanla Rize kamu hastanelerini yazacağım..?

özgür çoçuk evet sen benim hakkıma girdiysen ki girdin hakkımı helal etmiyorum salak bi insan degilim ben bu sayfada defalarca konu açtım bütün konulşamalara gir aktif olarak konuşmalarımıda görürsün puanımıda herkeze sölemişimdir dedigin gibi bir art niyedim olsa neden bu hesapdan yazatyım gider farklı bir hesapdan yazarım bu sana mantıklı geliyorsa günahıma girmeye devam et

Kuzeninin kimlik numarasıyla sonucuna gir ekran görüntüsünü paylaş inanalım :D

Neyse ya anlayan anladı ben sadece arkadaşları uyardım kimseye inanmamaları hususunda..Senin yazdığın diğer mesajlarıda gördüğümden bu 10 puanlık artış ve 180 derecelik dönüş dikkatimi çekti haliyle sonra eczacılık felan okuyorum diyipte hizmetli yazmayacam bilmem nee ..:)

tamam bunu yarın yaptıracm hatta şimdi telden atarsa paylaırım amazsa yarın atacam

Penhesilea ;
bak önerin mantıklı acaba yaparmı ki :)

(bu arada nick'ini yazması ne zormuş )

Penth yaz. :D

Ya olabilir böyle şeyler, ihtiyacı çok vardır ve istemeden yanıltma yöntemine gitmiştir. Rie yazmaktan vazgeçtim mesela ben. Uğruna yalan söylüyorsa önemlidir çünkü.

penth ; (oh be kolaymış böle )

ya ne vazgeçecen..bildiğini yap sen..

Yok, ben bekleyebilirim arkadaşlar. Hepinizin atanmasını isterim, ailemle yaşıyorum ve özel sektörde çalışıyorum. Çok acil bi ihtiyaç değil yani.

Neyse iylik yap denize at demişler..Belki bir başka rizeyi yazacak 87 puanlı arkadaş vardır 96 yı görünce vaz geçmiştir ona tekrar bir şans vermiş olduk..:D

Nasip kismet se alir kime yazilmissa o alir vaz gecmemek lazim

Belki daha çok ihtiyacı olan biri var kimse bilemez..Kim hak ediyorsa o yerleşsin doğrusuda adil olanıda bu..

İyimserlik değil de, yokluk biliyorum. İşsiz olduğum zamanlardan, para ihtiyacından.

hande gecende bir mesajda face link vermişisn,tercih yapanlar burda buluşalım konuşalım diye,linke baktım,merve kanatcı diye biri çıkıyo,3000 bin küsür takipci,açık saçık resimler kelimeler filan,valla ben senin ne yapmak istedigini anlamadım,bence burda kimselerin günahına girme arkadaşım,benden sana tavsiye sadece:)

Ortam karisti bismillah bu ne ya nerden nereye geldi konu

penth ;
neyse konuyu fazla dallandırıp budaklandırmaya gerek yok..herkez tercihini etki altında kalmadan yapsın..hatta sitede konulara mesajlara bile bakmasın..anca kafa karışıklığı..benden sizlere tavsiye..

Katiliyorum üsteki üyeye karisdirmaya gerek yok sen iyi olursun karsindaki kötü niyetli ortam zaten gergin en iyi sessiz tercih yapmak Allah herseyi gönlünüzce versin arkadaslar

Bu kız face de grup mu açmıştı orda Filiz adında bir kız 96 almış Rize Dr başka yer yazamam diyor aynen bunu yazmış yani

arkadaşlar tatışma baya bi uzamış ama gerek yok insanları yalan sölüyor diyerek onların günahını almayın oda yaşan sölüyor olabilir ama dogruda sölüyor olabilir sopnuçda kimse kimsenin yerine tercih yapmayacak her kez kendi tercihini kendiş hür iradesiyle yapacak

ikinci tercihlerdede bu sayı böle olursa arkadaşlar 90 altı memurlugu unutsun

özgür çocuk ;
olum o nicki nasıl yazdın yanlış yapmadan :D helal olsun

sayın penth. utansın boşver utanırmı ki hem :)

Ben bu başlığı çok sevdim çok sevecen çok sıcak insanlar var sabaha kadar burdayız ..:D

İsmail la olm tam bir devlet adamısın sayın penth haa:D

Üst Alt