Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

96 puanla Rize kamu hastanelerini yazacağım..?

[SIZE=3]sayın [/SIZE]özgür çocuk ;
ben varımya ondan sıcak bir konudur ellem :D

Sayın golden heart bey sizi ve kendimi sukünete davet ediyorum azda diğer üyeler fikir paylaşsınn:DAma belkide sizin konuşmanızı isteyen birileri vardır kim bilir belkidee:confused:

özgür_çocuk ;
sayın arkadaşım dediğin gibi birazda dieğr arkadaşlar yazsın :D

slm arkadaşlar orta ögretim mezunuyum RİZE KAMU HASTANELERİNİ YAZACAM PUANIM 96 OKULUM GEREGİ BAŞKA Bİ YER YAZAMIYORUM GECEN YIL 90 LA KAPATMIŞ GELİRMİ ACEBA YOKSA HİZMETLİ FALANDA YAZMALIMIYIM LÜTFEN YARDIMCI OLUN

Lütfen yardımcı olun
NE GÜLÜNÇ BİR DURUM KİME GÖZ DAĞI VERİYORSUN ; HA BEN 96 PUANLA BURAYI YAZACAM SAKIN HA SİZ YAZMAYIN MI bu
, böylesi başlıklar şarlatanlık 96 tı puan aldığın belgeyi yayınlada görelim .. Arkadaşlar bu tür başlıkların tamamı art niyetli , arada istisnalar varsada bunlar kaydeyi bozmaz

[SIZE=4]Dikkat! EKPSS tercih sürecinde gözden kaçanlar ve dikkat edilmesi gerekenler..?[/SIZE]

1).En öncelikli formda EKPSS puanınızı paylaşmayın .Paylaşanların büyük çoğunluğununada itibar etmeyin . Neden mi Biri sizin puanınızı öğrenerek bunu tercih sürecinde kendi menfaatleri için kullana bilir, sizi tuza düşüre bilir . Geçen ömss de benzer durumlar yaşandı . Kısa bir örnek , Arkadaşın biri bir sertifikayla ilgili başlık açtı , Nadir bir sertifika ve O sertifikada bende de var . Ama bu başlık açıldı ya oradan , o yazıyor bende bu sertifika var puanın 85 öbürü oradan yazıyor karabük benim kimse yazmasın puanım 87 .. öbürü ordan başka yorum diğeri başka yerden uçan kaçan .. kadro sadece 5 tane 2. tercih 2. atama . Ben şahsım bu yorumlardan etkilendim ,o kadrodan atanamama pahasına 1 tanesi işaretledim puanım 80 lerdeydi . Ne oldu biliyormusunuz , o kadra 77 puanla atama oldu . 77 puanla benim aram da tam 5 bin kişi var .. o 85 aldım diyen adi terbiyesizler nerde ...

2) Hangi şehri ve Kadroyu tercih edeceğinizi sakın söylemeyin , Şehir ismi sakın ha paylaşmayın insanın aklına iş düşüyor hiç tercih etmeyeceksede o şehri tecih edip senide hakkından ediyor , Arkadaşın biri ilk atamada Karadeniz ve bir kaç doğu ilini içeren bir başlık açtı , oralarda izdiham oldu ,zannedersiniz atama puanları türkiyenin en gözde yerleri , aslında TÜRKİYENİN en zor yaşana bilir bölgeleri. ...

3) Kimse üzerine alınmasın , şu puanı bu puanı aldım diyenlere de pek inamayın bu form 90 aldım deyip ne 70 puanlar düşenleri gördü

4) siyasi yorum ve tartışmalardan kaçının .

burdaki puanlara inanıp tercihinize karar vermeyin

Elbette herkes puanına göre tercih yapacaktır. Belki forumda okuduğunuz ve masum gördüğünüz yazılar tercihlerinizi etkileyebilir. Arkadaşlar isterse gerçek puanını yazsın, isterse içinden geçen puanını yazsın bu sizi etkilemesin.
Siz bir tercih yapacaksınız bunu yaparken puanınız ve sıralamanız sizin için en iyi kılavuzdur. Bu ne kadar yüksek ise o kadar şansınız var demektir. Hiç kimse sizi etkilemesin Güvenmediğiniz kişilerin etkisinde kalmayın. Yinede takdir tercihte bulunacak arkadaşların ve Kısmetten öteye hiç bir şey yoktur.

handee106;

Kimlik numaranı adını soyadını kapatıp puanının ekran görüntüsünü at bakalım ne ayaksın. forumda böyle sahtekarlar oldukça insanlar mağdur ediliyor. yap şimdi bir güzellik yayınla puanını inanalım sana.

siz önce rize hastanelerinin memurluğunu yazın sonra diğer rizedeki diğer kuruluşların memurluğunu yazın daha sonra rize hastane hizmetli kadrosunu yazın sizin okuma hakkınız olduğundan iş yeri izin vermek zorunda onun için başka kurumlarıda yazabilirsiniz ve her söylenen puanlara inanıpta tereddüte sakın düşmeyin bence güzel puanınız yanmasın sağlıklı günler dilerim

bu kız dun facede peyda oldu heryere 96 aldım rize kamu hastanesimi hizmetli yazayaım diyen kız mı bu :D

Bu tür başlıkların geneli ya insanları bir yere yönlendirmek için açılmış yada Art niyet taşıyan , sözüm meclisten dışarı şarlatanca başlıklar ...

88 le atanamama korkusu başladı umarım ikinci atama memurluk gelir dogu illeri

88 yuh be adam 88 almış atanamıyorsa vay bizim halimize allah herkezin gönlüğne göre versin

yusufyüreklim Avatarı
Gerçek Adı
Yusuf
Son Giriş
Bugün
Saat
16:30
Yaşadığı Yer
aydın
yusufyüreklim Engelli Sayılmıyorum, Sağlam değilim Neyim Acaba?
İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
OttoBock

Ben sağ gözümü bir kaza sonucu kaybettim ve tamamen görmüyor.2005 yılında çıkardığım raporda yüzde 32 özür 2007 yılında çıkarttığım raporda ise yüzde 20 özür oranı verildi.2007 yılında askerlik muayenesi sonucu askerlikten muaf tutuldum.2005 yılından beri engellilik durumumun verdiği sıkıntılardan dolayı iş konusunda çok büyük sıkıntılar yaşamaktayım. Özel sektörde işverenler işe almak için sağlık raporu istiyorlar fakat verilen sağlık raporu oranım muafiyetin altında kaldığı için işe alınmıyorum, mevcut olan engelimden dolayı sağlam olarak da istihdam edilmiyorum nasıl yaşanabilir bu koşullar altında Allah aşkına.Şu an sağlık durumuma etki eden geçici bir işte çalışmaktayım ve durum sağlığım açısından sıkıntı yaratıyor.Mevcut olan kanunlarda benim akşam üstü araç kullanmam yasak iken çalışma hayatımda bana ciddi derecede rahatsızlık vermesine rağmen gece çalışmak zorunda kalıyorum neden bu kadar çok çelişkili durum var bu çelişkilere bir çözüm bulun lütfen. Bir diğer sorun olarak Polislik sınavlarına başvurmak istiyorum fakat yine hiçbir işime yaramayan bana ayak bağı olan engelim var olduğu gerekçesiyle burada da sorunla karşılaşıyorum. Mevcut olan kanunlar dolayısıyla NE SAKAT NE DE SAĞLAM kabul edilmekteyim. Bu durumun ne kadar zor olduğunu ancak bu durumda olan en iyi bilebilir.Evliyim ve çocuğum var ailemin geçimini sağlamak için çalışmak zorundayım ve tek istediğim sadece eşit ve haklı davranılması ve anlattığım bu sıkıntıların çözülmesi sonucunda aileme bakabileceğim bir işe sahip olmak. Bir hafta önce tekrar sağlık raporu için tekrar başvuruda bulundum fakat yine özür oranım 32 ve yine sıkıntılarıma bir çözüm olmayacak. Tüm bu yaşadıklarımdan dolayı ciddi boyutta psikolojik rahatsızlıklar da yaşamaktayım.Size soruyorum Allah için Ben Ne Sağlamım Ne de Sakatım neyim ben TC. vatandaşı değil miyim onu geçtim ben bir insan değil miyim. Bir insan gibi değerlendirilmeyi hak etmiyor muyum niye bir beni bir asalak gibi yaşamak durumunda bırakıyorsunuz. Uzaydan mı geldim buraya başka bir dünya ya mı aitim. Tüm bu olumsuzlukların giderilip eşitlik, hak ve adalet içinde yaşamak istiyorum. mevcut olan kanunların düzeltilmesini ve diğer insanlar gibi hakların muafiyetin altında kalan engellilere de sağlanması konusunda ciddiyet içinde düşünüp vicdanınızla karar vermenizi rica ediyorum.

İşte Bimer'in cevabı:Engelllilere sağlanan hak ve hizmetlerden yararlanabilmek için engel durumunun ve engel oranının belirtildiği Engelli Sağlık Kurulu Raporu alınması ve raporda engel oranının en az %40 oranında olması gerekmektedir.

Koskoca bir yazıklar olsun başka birşey demiyorum... halimize binlerce kez şükür etsek yinede eksik yapmış olmazmıyız bu mesajdan sonra

Yani harbiden kaç alalım atanmak için 100 mü ? Ben 83 aldım umudumu kırıyorsunuz boşuna size gelmezse bana hiç gelmez

nerde ne kadar kadro var nasıl bakılıyor

eylem yapanlara şu tercihler olsunda ondan sonra eylem yapın diyen arkadaşlara şimdi sesleniyorum 300 memur kadrosuna hanginiz yerleşeceksiniz ????

dpb nin sitesine gir ordan bak kardeş ösym nin sitesinne daha koymadılar

in hepimiz atanırız ama devlet bu gidişle 12-13binden fazla almaz diom .30 bin engelli alımı hayal

hayal degil onunla ilgili hayal bile kurulamaz seneye seçim var o üzden ikinci tercihleri çok ama çok iyi degerlendirmeliyiz ama ordada liseye full hizmetli verecekler onada eminim

:):):) millet 122 de aliyormus masallah ya

Allahim banada nasip etsin insallah

handee106;

Kaç netiniz vardı. 96 puan kaç nete geldi?

hande merak ediyorum gerçekten,neden böyle bir başlık açtın,amacın ne?:D

Başkasının puanı değil kendi puanınız önemli. İnanmayın kimseye

insanların tercıhlerını etkılemeyın arkadaslar

arkadaşlar bi sorum var üniversitelerde tayin durumu nasıl oluyor ve mesela üniversiteye atanık nerelerde çalışıyoruz üniversite hastanelerinde çalışabiliyormuyuz

arkadaşlar benimde bir sorum var?memurum tekrar sınava girdim,99,5 puan aldım,başbakan olabilirmiyim sizce?:D:D:D:D:D

şerefsizligin anlamı yok insan gibi soru sorduk fikrin yoksa defol

Üst Alt