Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

%65 engelli olan erkek çocuk ölen babasının emekli maaşını alabilir mi?

Rapor alması zorlaştı ben şunu demek istiyorum benim elimde engelli maaşı aldıgım rapor varya SGK da babamın maşını almam için malüllük tesbiti için tekrar beni üniversiteye saglık kuruluna rapor için sevketti burdan verilecek malüllük tesbit raporu benim şuanki raporumu bozarmı eğer bozarsa üniversitenin saglıkkuruluna girmicem SGK ya gidip tekrar ben babamın maaşını istemiyorum diye dilekçe verecem elimizdeki maaş dan da olmayalım barda 5 beni ararsan sevinirim kardeşim rica ediyorum 05362362770 tlfum

%68 oranında 2 yıl süreli engel raporumla 2 yıllık vergi indirimi aldım. Ben sgk emeklisiyim babam Bağkur emeklisiydi. Ölen babamın maaşının ne kadarını yetim aylığı olarak alabiliyorum bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim. Herkese sağlıklar diliyorum

%60 üzeri engeli varsa yaşına ve cinsiyetine bakılmaksızın yetim aylığı alınıyor. Ama farklı kurumlardan emekli olunması lazım.

Üst Alt