Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

4.682 kişilik kadronun dağılımı nasıldır?

Ali_Gs

Üye
Konular
20
Reaksiyonlar
1
09 Nisan 2015 Güncel:
[FONT=Tahoma]
- İlkokul/ilköğretim/ortaokul eğitim seviyesinden 470,
- Ortaöğretim(lise) eğitim seviyesinden 2605,
- Önlisans eğitim seviyesinden 775,
- Lisans eğitim seviyesinden 832 adet olmak üzere,
toplam 4.682 adet kadro için yerleştirme işlemi gerçekleştirilecektir.[/FONT]

[FONT=Tahoma]Tercih işlemleri 16-24 Nisan 2015 tarihleri arasında www.osym.gov.tr internet adresi üzerinden gerçekleştirilecektir.[/FONT]
[FONT=Tahoma]Kamuoyuna saygıyla duyurulur.[/FONT]

Arkadaşlar 4.682 kişilik bir kadro bugün itibariyle bakanımız faruk çelik tarafından dile getirilmiştir sizce kadroların dağılımı nasıl olur tahminleriniz nedir? Kaç Lisans Kaç Önlisans Kaç Ortaöğretim Kaç Kuracı alınır tahminler nedir?

İns liseye kadro çok verirler gecen aramada liseye çok küçük bir pay ayirdilar. 83 puan aldim umutla umutsuzluk arazi

boşta kaldık çok şükür yine padişahım çok yaşa

umudunuz yitirmeyiniz arkadaşlar benim tahminim nerden baksanız 2.000 geçer ortaöğretim kadro sayısı

peki puan kaça kadar düşer ali 80 altına inermi acaba inşşalh düşer:(

kardesim hizmetli doğuda meb bence benim tahminim iner

80 puanım var hizmetli imkansız geleceğini sanmıyorum

kardesim öyle deme hele bir klavuz yayınlansın bi kadro sayılarına bakalım heyecan yapmayalım şimdiden lütfen bakın bende çok üzgünüm memurluk istiyordum olmayacak hizmetliye gideceğim ama yapacak birşey yok şimdi olayları adım adım izlememiz lazım sonra neler yapacağımız toplu halde konusuruz

devlet sakat memur istemiyorum artık 2012 böyle değildi

yarım bıraktığım üniye eylülde tekrar başlamam şart artık liseden memur olmak çok zor

4682 kişi alınacak sakat memur
2500 ü akpe yandaş damat enişte kayınçoya gider
1000 lisans
800 önlisans
300 lise
82 kura

güzel dağılım ama ne dersin?

Vallahi ya o nasıl bir kadro dağıtım şeklidir :D

ülkede işler böyle yürüyor :D değişen politikalar yakınlık yandaşlık önemli

[FONT=Tahoma]2015 yılı engelli memur yerleştirmelerine ilişkin olarak kamu kurum ve kuruluşlarınca Başkanlığımıza bildirimi yapılan kadrolara ait Nitelik Kod Kılavuzu ÖSYM Başkanlığına gönderilmiştir.[/FONT]
[FONT=Tahoma]Bu kapsamda;
- İlkokul/ilköğretim/ortaokul eğitim seviyesinden 470,
- Ortaöğretim(lise) eğitim seviyesinden 2605,
- Önlisans eğitim seviyesinden 775,
- Lisans eğitim seviyesinden 832 adet olmak üzere,
toplam 4.682 adet kadro için yerleştirme işlemi gerçekleştirilecektir.[/FONT]

[FONT=Tahoma]Tercih işlemleri 16-24 Nisan 2015 tarihleri arasında www.osym.gov.tr internet adresi üzerinden gerçekleştirilecektir.[/FONT]
[FONT=Tahoma]Kamuoyuna saygıyla duyurulur.[/FONT]

Ekpss

YAHU Lisans az olur diyorlardı en azı önlisans gerçekten çok komik rakamlar:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:

2605 ortaöğretim kadrosu ilk atamada verilmeyen ortaöğretim kadrosuyla birlikte adaleti az da olsa karşılamış olmaktadır 50.000 ortaöğretim seviyesinde ekpss mağduru vardır 1. ve 2. atamada toplam 4.000 gibi yine komik bir rakam oluşmuştur bana sorsanız ortaöğretim değil sadece bütün kadrolar yetersin ortaöğretimden bu alımda en az 4.000 önlisans tan 2.000 lisanstan 1.200 kişi almaları lazımdı

gene bıttım ben

al ıste kuraya sadece 470 kadro ayırdılar en az 50 bın kısıye yakında beklıyor bıttım ben mahfoldum ya arkadaslar :(

devran29
kardeşim böyle olacağı belli zaten az kadro veriliyor kısmet artık yapacak bişe yok

valla abı hakılısın lıseyı vbıtırıp 90 uzerı almkadan artık memurluk hayal gıbı kura mura hepsı hıkaye

kardeşim her liseyi bitirende olamıyorki öyle olsa sana derim açıktan oku sende ol derim ama lise mezunu olacan 90 üzeri alacan anca öyle

sarasota

illa 90 almak şart değilki bu atamada mesela hizmetli puanları 82-83e düşer bence.

evet hizmetli kadrosunda düşebilir

Nitelik çıkaralım tahminen düz lise için 1000-1200 yer

2600 lısenın ıçınde buyuk oranda hızmetlıdır gene bunların çakallıkları işte.

Üst Alt