Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

4.682 kişilik kadronun dağılımı nasıldır?

aynen çoğu hizmetli olucak. Özel sektörde sürünmekten iyidir yapıcak birşey yok kurum içi sınavlarla yükselmek mümkün.

olsunda hizmetli olsun be kardeşim inanki farketmez günümüz özel sektör ortamını göz önüne alırsak

sarasota aynen öyle hem bi dünya çalışıyorsun hemde asgari ücret alıyorsun .. Devlette hizmetli öyle değil az çalışıp iyi kazanıyorsun.

karargahxzaten özel sektörde yapılan işler genelde hamaliye olduğu için engelli kişilerin çoğu çalışamamaktadır verdikleri parada asgari ücrettir genelde bu bakımdan bizler için uygun olanı kamuda çalışmaktır ister memur ister hizmetli farketmez

Özelde engelli normal işçiden daha çok çalışıyor bilmiyorum bitek banamı denk geldi..

karargahx :) doğrudur olabilir özel sektör diyorsun ne olduğu olacağı belli olmaz bende çok tecrübeliyim özel sektörden yana hamaliye dedim ya başka bişe değil

İnş bu atamayla sıkıntılarımız biter. Herkes için hayırlısı neyse o olsun.

evet aynen öyle kısmet diyelim artık yapacak bişe yok

1. Atamalardaki dağılım kaçtı ? Bilgi olarak yazabilirmisiniz ? Gelmiş Geçmiş en çok engelli ye iş veren hükümeti niye olumsuz eleştiriyorsunuz ? Oyumuzu CHP ye mi verelim 7 Haziran da? Aslında verirdim ama HDP ile ortak aday çıkardı. PKK ile ortaklık yapan bir partiyle işim olmaz...

liseden 2603 kişilik kadro var ve ben 2631. sıradayım.... .s.s.s.s

karargahx

Geçen tercihte 83lere kadar inmişti dostum.. bu tercihte 80i görür diye düşünüyorum..

SHÇEKLİ memur derken suriyelileri kasdediyorlardır kesin engellileri 2.sınıf vatandaş olarak görüyorlar hatta sınıf mınıf ı bırak vatandaş ve insan olarak görmüyorlar galiba

hizmetli de patlama yaşatmışlar benım puan 82 ama ben yazmayacam hızmetlı lısede kadro çöp resmen artık liseden girmeyeceğim zaten seneye lisans tan girip adam akllı bir yere gireceğim hizmetli olmak isteyenlere mani olmam işi olmayana hizmetli kaymaklı ekmek kadayıfı ama hizmetli yi de iyice araştırın özellikle MEB gibi bir kurumda hizmetli olarak yapacağınız tek iş Temizliktir neerden biliyorsun diyeceksin ben Hizmetliden 2013 de atanıp istifa ettim ben yaşayıp biliyorum burda hiç yaşamamış gibi sallamıyorum o yüzden diyeceğim atanıp gidebileceğiniz yerleri yazın benim tahminim memur 87 den aşagı inmez hizmetli ise Kesinlikle 80 e 79 a değer diyorum özellikle ist da 160 küsür kadro gördüm şaşırdım ordada baya inecektir ve Türkiye genelinde iner hgizmetli 78 ile bile atanan olur az da olsa sağlıcakla

Tercih yaparken tercih listesinde sağ alt tarafta neden "1622" olarak çıkıyor? Bilgisi olan var mı?

mesafe4272
Sizin engel durumu neydi, ayaktamısınız. Mebde yada başka bir kurumda hizmetli kadrosundan işe girecek Tekerlekli sandalyeli birine temizlik yaptırmazlar sanırım.

Ön Lisans Mezunuyum Hizmetli Olmaya razıyım.!!!

FaCia

Genelleme yapmışsın, puanı yüksek birisi memuriyet varken hizmetliye bakmaz.

K.Altun

O işler belli olmaz bence başka ise gidemicek durumdaysa kendi ilinde hizmetli olmayı tercih edebilir .

7329 nolu koşul neyi ifade ediyor bileniniz varmı?

Ali_Gs

Geçmişte ve suan hiç bir siyasi parti üyeliği bulunmaması lazım .. Tertemiz olman lazım yani.

Yok :) klavuz da en altta nitelik aciklamalari olması lazım

Ali_Gs

gardaş benim puan 77 meslek lisesinden mezun oldum 13 tane doğu ilini tercihe yazdım şansım varmı sence sıralamamda 6541 :D

karargahx

Özelliklede ağır engelli arkadaşlar için ikamet önemli bir kriter ama yürüyen engelli arkadaşların genelde önceliği doğal olarak ünvan oluyor.

arkadaşlar 3249 dan TEKNİKERLİK tercih yapacak var mı? zaten 2 yerde var. kimler yapacak

memur olduğu halde sınava girenler son çıkan yönetmelik gereği tercih yapamayacaklar o yüzden puanlar her zamankinden biraz daha fazla düşebilir, öyle umuyorum bu da sıralamayı etkileyecek iyi tercihler güzel sonuçlar getirecektir normal şartlar altında tabi

ben geçen atamada meb e yerleştim şimdi bir okulda çalışıyorum ve çok memnunum ilçe veya ilde çalışanlardan bildiğim rahat etmek için okula geçmeye çalışıyorlar, amirler çok anlayışlı en azından benim karşılaştığım.

Üst Alt