Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

2022'ye yeni başvuranlar Evrak kayıtlarının takibini buradan yapabilirler.

Rica ederim ablam:) Sonra da bu işleri siz anlatırsınız aynı sıkıntıya yaşayanlara yol gösterirsiniz... Paylaştıkça güçlenecğiz bizler.

evet bize bizden başkası yardım etmiyor hatta işimizi zorlaştıranlar bile var. keşke şu sgk özel bir banka ile anlaşsada şu bugün git yarın gel rezaletinden kurtarsa bizleri

İşitme cihazım tamirde tlf gelmiş babama cihazımı pazartesi alabilirim sanırım. Şu bankaya bir de ben uğrayım bakım:) keşke banada ödeme emri gelse o kağıttan yanı. bana maaşın görünmüyor denseydi kağıdı gözüne sokardım ya bu nedir diye? yalan atıyorsun derdım(inş cihaz gelirde derım) yada işini bilmiyorsun bu yüzden hesabımı göremedın derım. bu bankanın müdürü nerde hangi taraftan gitmem lazım bari bunu bil:) gidip birde ona sorayım derdım ama kağıt yok neyse kağıtsız da söylerım ben. yeterki cihaz geçsın kulağımada da duyayım.:)

Oruclu halimle 3 postane,2 banka 1 sgk ya uğradım bu gün en kısa tabirle suç sgk da. sgk maaşları yatırmamış. neler çektiğimi sonra anlatırım biraz ilginç biraz komik. şuan yatmak zorundayım. sgk dan aldığım cvb şu; sgk evrak takibi sitesi benı ilgilendirmez(sizin sitenızdir nasıl ilgilendirmez dedım. yok bızım sitemız değil.dedi:)) ödeme tarihi aslında maaşın kayda alındığı tarihmiş, maaşın bağlanacağı tarih 08.31.2011 miş. adamla birbirimizin başının etini yedik. heceleyerk okuyordu kesın torpile işe girmiş biri.

bir çıktı verdi bana sgk primsiz ödemeler 2022 projesi yazıyor üste hemen altına büyük harflerle BU TALEBİ GÜNCELEME YETKİNİZ YOKTUR! yazıyor:) harbiden ama bu sayfada kayıt tarihi olarak online ödeme tarihi yazılı. çok değil en fazla bayramdan sonra alırız ark.

yuh be bu güne kadar alanlar 10 gün içinde alıyordu piyango bizemi vurdu şimdi? 1 ay bekletecekler bizi kesinleşti bu yani desenizde. acaba ayın 25 indeki normal 3 aylık paramızı alabilecekmiyiz? ben öyle sanıyorumki onuda vermicekler.

Bunu da sordum evt alabilirsin onu dedi. Onun yalancısıyım şahsen ona hiç güvenmedım bunada inanmadım doğrusu.

postaneden alabilirsin dedi. ayrıca ben ödemeye emrini posta işmeleme merkezi(pim) den gittim kendım aldım. turşusunu kuracaklardı sanırım. izin vermedım o benımdir o benım evrakımdır dedım ve aldım.:)

mesut bende perşembe günü gidecem hem bankaya hem postaneye alabilirsem sana burdan haber veririm. benim son rakam 4 olduğu çin perşembe günü postaneye gitmem gerekiyomuş sanırım

VARİDE NO:23.875.299VARİDE TARİHİ:30.12.2011
GELDİĞİ YERESENLER KAYMAKAMLIĞIT.C. KİMLİK NO
SİCİL NO:TAHSİS NO:
ADI:SALİHSOYADI:ŞENGEÇER
EVRAK NO:72EVRAK TARİHİ:23.12.2011
EK SAYISI:0GİZLİ:Hayýr
GELİŞ ŞEKLİ:TAAHHÜTSÜZ POSTAGELİŞ NUMARASI:
KONUSU:DİĞER

[SIZE=-1]
130.12.2011SOSYAL YARDIMLAR D.B. SİCİL AÇMA SERVİSİELDEN SEVK EDİLMEK ÜZERE İŞLENDİ
230.12.2011SOSYAL YARDIMLAR D.B. SİCİL AÇMA SERVİSİZİMMETTEN ÇIKARILDI

[/SIZE]

Lütfen bilen arkadaslardan cok rica ediyorum ben bir sey anlamadım yardımcı olursanız makbule gecer simdiden tskler

319.03.2012SOSYAL YARDIMLAR D.B. MEVZUAT SERVİSİNEELDEN SEVK EDİLMEK ÜZERE İŞLENDİ
419.03.2012SOSYAL YARDIMLAR D.B. MEVZUAT SERVİSİNEZİMMETTEN ÇIKARILDI

ne demek

mevzuaat servısı ne demek

yardımcı olursanız çok memnun olurum

toplu parasını bekleyenler gelecek hafta salı gününden itibaren ziraat bankasından çekebilirler

Üst Alt