Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

2. el işitme cihazları satın alan firmalar kişiler var mı? Varsa nasıl ulaşılabilir?

satıcı arkadaşlar hangi kayba göre cihazların olduğunu yazarlarsa yani düşük mü,orta mı, yüksek mi;kaç db ye kadar kullanılabileceğine de yazarlarsa daha kolay olur. alıcı arkadaş ta yanlış alıp uğraşmamış olur.

otsukarcı

Satışa koymuş olduğum urun Pro dur yani yüksek işitme kaybı olan kullanıcılar tercih edebilirler

saltiks ince düşüncen için çok teşekkür ederim. ancak benim sol kulak implantlı sağ kulak ta da çok iyi bir cihaz var. phonamak ın. benim ihtiyacım yok. ancak almak isteyenler yanlış yönlenmesin diye bunu yazma ihtiyacı hissettim.

ismail kardeşim tamamen görünmezmidir? müzisyenim hem müzisyen hem sağır muhabbeti ben gocunmuyorum ama gelde anlat...birde daha önce cihaz kullanmadım çok ileri derece değil ama konuşmaları anonsları anlamıyorum sürekli tekrar ettiriyorum,artık çekilmez olmaya başladı. 0535 628 50 51 erdoğan watsaptan resimleri mümkünmüdür? fiyatta yardımcı olursan sana beste bile yaparım...

Koklear implant ameliyati olmam sebebi ile Yalnızca bir ay kullandığım Phonak Nadia Q 50 işitme cihazı mı satıyorum. Piyasa değeri 4000 tl civarında ilgilenen olursa numaram 05375696696 fiyatta elimden geleni yaparım.

Ürün çok fazla kullanılmamıştır.1 yıl daha garantisi devam etmektedir.
Şuanki kayıp seviyesini karşılamaması neden ile yeni cihaz alınmıştır.
Kutu ve garanti belgesi mevcuttur.Türkiye'deki tüm siemens bayilerinden gerekli ayarları 1 yıl daha ücretsiz yaptırılabilmektedir.Periyodik 6 aylık bakımı yaptırılmıştır.Ve kesinlikle sorunsuzdur.
PİYASADA 3,000 ila 3500 arasındadır.Almakta maddi sıkıntılar yaşayan kişiler için fırsat ürünüdür.
Özellikleri ;
Orta ve ileri derece işitme kayıplarına uygundur ( 68/ 118 db )
Neredeyse görünmez küçüklüktedir.
312 pil ile çalışır ve şarj edilebilir pil
Wireless 2,0 teknolojisi ile uzaktan ayarlanabilir.
Fm desteği vardır.
T-coil desteği vardır.
Mini reciverlıdır.
Feedback baskılama, gürültü engelleyici dir.
Uzun süre kullanım imkanı sağlar.
Tinitus Maskeleyicidir.
6 program 24 Kanaldır.
Çift hopörlerdir.Daha doygun ve yüksek ses analaşılırlığı sağlar.

Ciddi ve gerçekten ihtiyacı olup yüksek maliyetler nedeni ile alamayan arkadaşlara fiyatta yardımcı olunur.

Benim elimde helix marka kulak arkasi isitme cihazi var Bir aylik kutu fatura hepsi var ben 3040 tl aldim 1300 tl birakicam tel 05462693811

kumlaugur

Ben 500 tl ye verebilirim hic kullanilmadi kulak arkasi helix marka ileri derece isitme kaybi icin full kutu garantisi 2 yil tel 05462693811

CETİNSS

Kardes hala.duruyorsa analog cihazlarin sevabina bizim valideye alacam gonderirsen sevinirim tel.05053559805

2.el işitme cihazı arıyorum.yedekte tutucam kullanıcam.istediğim yeni nesil cihaz olsun.kulak arkası ama kalıpsız olanlardan içine mikrofon gibi konulanlardan.satan olursa 05536182450 msj atsın.

Kardeş cihazın için görüşelim.05536182450

kulak arkası olup kalıpsız olan yeni nesil işitme cihazı arıyorum.satmak isteyen bymozbek@gmail.com resmini özelliklerini en son olurunu yazsın almak istiyorum inşlh.

Oticon alta 2 cihaz var elimde. Bir yillik bir cihaz. Maddi durumdan dolayinsatmak istiyorum. Fiyat olarak ne kadar yapar?
ortasekerli

Elimde sonic flip60 sadece birkez kullanılmış işitme cihazı var İlgilenen olursa uygun fiyata verebilirim. Tlf: 05345000597

Merhabalar,

Elimde babamın ve babannemin kullanamadığı iki adet işitme cihazı var. Biri Tuna 139 öbürü Widex U FA 110. İlgilenen olursa buları satmayı düşünüyorum.

merhaba çetin benim annem kulak içi cihaz kullanıyor yaşı 75 eğer vermek istersen anneme çok iyi olur size bol bol dua eder ..

arkadaşlar benim şahsi fikrim herşey para değildir bu işi ticarete dökmek bana biraz ters geliyor. eğer senin işini görmuyorsa elindeki cihaz veya yenisini aldıysan ihtiyacı olan birilerine vermek kadar güzel bişey olmamalı verdiğiniz kişinin mutlulugu ve duası bence milyarlara değer her ne kadar devlet bir kısmını karşılasa bile ihtiyacı olupda alamayan bir çok insan oldugunu düşünüyorum.yıllar önce anti oksidanın gerçek adıyla avni beyin artık kullanmadıgı cihazını ihtiyacım olduğu için vermesiyle beni çok çok mutlu etmişti ona herzaman dua ederim herşeyin gönlunce en iyisine ve en güzeline sahip olmasını dilerim.eger bir gün benimde cihaza ihtiyacım olmaz ve saglam kalırsa seve seve ihtiyaç sahibi birine vermekten çok mutlu olucam...

gerekten ihtiyacı olan birini bulsakta versek,ben kendi adıma konuşuyorum,seve seve veririm.geçmişte burda bir arkadaşıma cihaz verdim ücretsiz ama verdigimede pişman oldum açıkcası,çünkü cihazı verdigim kişi parlement sigarası içiyordu.oysaki bana durumum yok demişti.bende kendimi enayi hissettim.

elimde videx cihazım var kullanmadıgım 2500 tl ye aldım ve burdan arayan kişilere 500 ze vericem dedim kimsede yanaşmadı. herkes bedevaya kapmaya çalışıyor. bende bu cihazı bedavaya vereceksem kimse kusura bakmasın ama gerçekten ihtiyacı olana veririm.bende enayi degilim yani parayıda sokaktan toplamıyorum..

fulya ben videxten pek verim alamadım.sanırım ayarda sorunları var.gittim kızdım başka marka aldım.onu kullanıyorum. ama benim cihazım sana olmaz.senin kaybın az sana fazla gelir.

ortaşekerli kalıpsız derken nasıl bişey acaba o resmi varsa atarmısın foruma

Merhaba Hakan kardeş sana telefonla ulaşamadım , daha önce seninle görüştük bende ankaradayım benimle iletişime geçermisin.

Arkadaşlar merhaba. Babamın yıllardır kullandığı cihazının ömrünün yavaş yavaş dolması nedeniyle cihaz arayışına girdik tabi bu arada kulaklara tekrar bakıldı. Şu anda sol kulak hava 96 db - kemik 43 db , sağ kulak hava 98 db - kemik 41 db . cihaz arama sırasında bir tanıdığımızdan 2. el phonak naida Q50 marka kulak arkası hiç kullanılmamış bir cihaz denk geldi. Fiyat olarak ta çiftine 2250 tl istiyor. Sorum şu bu cihaz babam için uygun olur mu ve sizce fiyat nasıl. Arkadaşlar yardımcı olursanız çok sevinirim. Saygılar

Sonic flip 60 cihazın birtanesini verdim diğerini almak isteyen olursa arayabilir. Babam 2 sene önce çiftini 4500 tlye almış kullanamadı yeniden farkı yok sanırım orta işitme kaybı için ilgilenen olursa gönderirim uygunluğunu kontrol edebilir. 400 tl den almak isteyen olursa beni arayabilir. Bursadayım tel: 05345000597

Selam arkadaşlar kullanmakta olduğum PHONAK AUDEO S SMART I S MINI marka sağ ve sol olmak üzere iki adet kulak arkası işitme cihazlarımı yeni modellerini aldığım için satıyorum. cihazlarımın birisi 26.04.2012 de diğeri 15.05.2012 de alınmıştır.sağ taraf cihazım tamire gitmemiş sorunsuz şekilde çalışmaktadır.Sol tarafdaki cihazımdan hışırtılar geldiğinden almış olduğum firma yeni cihazlarımıda aynı işitme merkezinden aldığım için tamirini veya fabrikadan birebir değişimini sağlayacağını taahhüt etti. Yeni cihazlarım 1 ay sonra fabrikadan bana gelecek olduğu için kullanmakta olduğum bu cihazları alacak olan kişiye 1 ay sonra verebilirim.Tamir görmemiş sağ taraf cihazın fiyatı 1500 TL. Tamiri gereken veya değişimi olacak olan sol taraf cihazın fiyatı 1000 TL dir. Ayrı ayrı satışını yapmıyorum ikisi birlikte 2500 TL ye satıyorum. Alacak olan kişiye ikiside çalışır vaziyette verilecektir. Cihazların kitapçığı,kutusu,bitmiş olan garanti belgesi kartları cihazla birlikte verilecektir. Cihazlarımı aldığım işitme merkezinin numarasınıda irtibata geçerseniz verebilirim oradanda sordurabilirsiniz. Cihazlar orjinal isviçre malıdır. İsterseniz telefonunuza resimlerini yollayabilirim. İrtibat No: 05357781420 . Alacak olan kişiye hayırlı olsun.

Unitron latitude 8 mod 13 sağ ve sol kulak arkası cihazı 1500 TL İzmir

Merhaba, Bulgaristan dan gelen 85 yaşındaki arkadaşımın dedesinin kulaklarında ileri derecede işitme kaybı var. İki kulağı için en uygun 4000 TL fiyata cihaz bulabilmişler. Fakat bu tutar bütçelerini çok zorladığı için cihazları alamamışlar. Burada uygun fiyata 2.el ürününü satmak isteyen arkadaşlar mesaj gönderebilir mi? Dedemiz 1 ay içinde Bulgaristan' a dönecek. Cihazın olup olmayacağını nasıl deneyeceğiz. Lütfen acele cevap yazabilir misiniz.

Yeriniz anladığım Kadarı ile İstanbul,ben İzmir deyim..Satıştaki cihazlarım % 60 Kulak kaybı içindir...Şu an çift işitme cihazım da satılık olup fiyat sağ ve sol cihaz için Topam 1400.TL dir...

entice said cevabın için teşekkür ederim. cihazının markası ve modelini gönderirseniz doktora soralım. kaç yıllık cihazdır. garantisi bitmismidir.

Üst Alt