Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

2. el işitme cihazları satın alan firmalar kişiler var mı? Varsa nasıl ulaşılabilir?

öncelikle herkese şifalı günler.
Arkadaşlar phonak ve viennatone marka 2 adet işitme cihazımız var. Kardeşim için almıştık artık kullanmıyor.
Satmayı düşünüyoruz. Ilgilenen olursa numaram 5066136771 ankara

Arkadaslar merhaba bende 2 adet widex 110 dream isitme cihazi vardir ozteki ameliyati oldum ve su an cok sukur ii derecede duyuyorum cihaz gereksiinim kalmadi o bakimdan cihazlari satiyorum.cihazlar 3 aylikdir garantisi yeni basladi hic bir problemi yok kullanilmadi bile duzgun desem yeridir kalip yapamadilar kulaga o bakimdan yarim yamalak kullandim..cihazlarin su anki liste fiyati adet 2800 tl dir ben 2 adet cihazi 4750 tl ye vermek istiorum yanjnda kumandada verikecektir kumanda haricen 400 tl civaridir normalde ben onuda veilricem isteyene fiyatin icinde kumanda dahil yani;) ilgilenenlerin mail atmalari yada 0532 414 0123 nolu telefonumdan bana ulasabilirler. Tesekkurler.....

yaklaşık 1 ay kullanılmış WİDEX MENU ME-CIC 2 adet kulak içi işitme cihazımı satıyorum.
3 bin tl ye aldım. ürün fişi ve aksesuarları ( pil , temizlik malz. vb) vardır.
siemens bayisinden aldım.
ilgilenenler 0543 975 75 59

Benim işitme kaybı 95 db olduğu için kulak içi cihazlar müsait değil yoksa teklifiniz cazip.
Bende oticon epoq ve yanında streamer aksesuarı ile birlikte satacağım veyahut 95 db
kulak kaybım var sol kulak, oticon chili ile takas yapabilirim. Veyahut başka marka kuvvetli bir cihaz da olabilir.

Merhaba,
05/09/2014 tarihinde alınan sadece 1 ay kullanılan WİDEX - MENU ME-19 BTE cihaz var. Garanti belgesi, kitapçığı, kutusu yedek pilleri vs duruyor.

ayrıca 1 adette widex b2 cihaz var.
cihazlar istanbulda. iletişim için 0 532 620 69 31 den ulaşabilirsiniz.

2 ad phonak naida-5 kulak arkası isitme cihazı var 2012 de alindi 500 tl ye verecem

phonak naida 5 90db ve üstü iki adet cihazım var çocuk koklear implant ameliyatı oldu.ilgilenen arasın uygun fiyata verecem.

Merhabalar,

20 aylık Metabolik rahatsızlığı olan bebeğimiz için 10 ay önce "Siemens Nıtro 301 SP" marka işitme cihazı satın aldık. İlk taktığımızda çok rahatsız olduğu için tekrar doktorumuzla görüşene kadar cihazı kullanmadık. Bu süre içerisinde 3 kez test yaptılar ve işitmenin normal seviyelerde olduğunu söyledikler ve 6 ay sonrasına tekrar randevu verdiler. Bu tür metabolik rahatsızlıklarda işitme seyri değişebiliyormuş fakat bizimkisi iyiye gitti çok şükür. Cihazı yalnızca 1 kaç kez takabildik ve nerdeyse hiç kullanmadık. 2 yıl garantisi devam ediyor (11 ay oldu).

5.000 TL ödeme yaparak cihazı satın aldım. 1500 TL kadarlık kısmını devlet geri ödedi ve 3.500 TL ye almış oldum. 3.000 TL gibi bir rakama satabilirim. İlgilenenlere 0554 961 58 84 nolu telefondan bana ulaşabilir.

Hayırlı günler.

3.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

BİR AY KULLANILMIŞ SONIC FLIP 60 CHARM 60 CIC SOL KULAK İÇİ İŞİTME CİHAZIM VAR. YAKLAŞIK 2000 TLYE ALMIŞTIM. GARANTİSİ 13 AY DAHA DEVAM EDİYOR. Bütün aksesuarları, garanti belgesi vb. var. İHTİYACIM OLDUĞU İÇİN SATIYORUM. Çok az kullanılmıştır. yaklaşık 1 ay kullanabildim. öğretmenim. İHTİYACI OLAN VARSA GÖRÜŞÜR ANLAŞIRIZ. mikaildogan@gmail.com e-mail adresine mesajla ulaşabilirsiniz. fotoyu koyamadım. isteyene emailden gönderebilirim. veya 0 35 598 05 74 nolu telefondan bana ulaşabilirsiniz.

Öncelikle herkese merhaba,
07.01.2014 tarihinde İstanbul Bakırköy idis şubesinden satın aldığım 2 adet ACTO PRO CIC POWER kulak içi cihazımı satmak istiyorum.
Duyum kaybım sinirsel ve genellikle fısıltı tarzında sesleri duyamadığım içinde bu cihazlara bir türlü ısınamadım ki belki 3 yada 5 defa kullanmış olduğum cihazı daha sonra kullanırsam diye vitrinde kutularında beklettim.
Geçen gün yine aklıma gelince ve bir miktar parayada ihtiyacım olunca bekletmek yerine ihtiyacı olan bir arkadaşa satmamın daha doğru olacağını düşündüm.
Bir ihtimal yardımları dokunur belki diyerek bugün (18.03.2015) Bakırköy İdis'e yeniden gittim. Selda Hanım cihazları görür görmez; "e siz bunları hiç kullanmamışsınız!" dedi. Alırken yanında verdikleri 10paket Duracell marka pilleri burda yanında hediye vermişlerdi buyrun bakın dedim. Bir taraftan pillerin arkasında yazan son kullanma tarihlerine bakarak, farkındayım dedi.
Kendisi bayağı bir yardımcı olmaya çalıştı sağolsun ama müşteri hizmetleri ile görüştüğünde firmanın böyle bir prosedürü olmadığını bildirdi.
Sonrasında müşteri hizmetlerindeki bayan arkadaşla bende görüştüm cevap aynı oldu.
Müşteri hizmetleri;
"Hasta isterse ve durumu müsaitse bağış yapabilir, değilse sitelerde satmayı deneyebilir." dedi. Alan kişide sadece montaj ücretini öder ve ayarları kendisine göre yapılarak kullanmaya başlar diye izah etti.
Bende zaten bu durumu düşünerek, bir kaç gün öncesinde bu siteye üye olmuştum.

Bana cihaz ile ilgili ulaşmak isteyen olursa;
İsmim Niyazi ve Gsm: 05454284880 telefon numarasından
ulaşabilirler.
Siteye fotoğraf yükleyemiyorum. O sebeple whatsapp yada facebooktan fotoğrafları paylaşabilirim.

İhtiyacı olan öğrenmek zorunda kalmasın diye Selda Hanım'dan montaj ücretini de öğrendim.
Bugün itibari ile 130TL montaj ücreti alıyorlarmış.
Ben cihazların ikisini ve yanında verilen tüm her şeyi 4000tl ye devretmek istiyorum.

Not: İstendiğinde almayı düşünen arkadaşlarla onlarında içi rahat etmesi için cihazlarla birlikte Bakırköy İdise giderek, cihazların ne durumda olduklarını sorabiliriz, baktırabiliriz. Benim için hiçbir sakıncası yok.

Emin olun durumum iyi olsaydı hediye etmek isterdim ama maalesef imkanım buna müsade etmiyor.

Arkadaşlar merhaba,

durumun aciliyetinden dolayı 3000 TL ye vereceğim. İlgilenen arkadaşlara duyurulur. Telefonla ulaştığınızda görsellerinide paylaşacağım.

Niyazi 05454284880

Bilginize..

2 Adet Siemens Nitro 301 SP marka işitme cihazımız var.

Cihazı yalnızca 1 kaç kez takabildik ve nerdeyse hiç kullanmadık. 15 aydır kutusunda öylece duruyor.
2 yıl garantisi devam ediyor (15 ay oldu).

3.000 TL gibi bir rakama satıyoruz.

0554 961 5884

1.jpg

gözlük tipi sağ kulak için cihazı olan varsa arıyorum

sağ biraz zor fakat sol istersen var

PHONAK ZOOMLINK FM CIHAZINI SATIYORUM VE DE TABI BIR CIFT Phonak cihaza takılan FM pabucu: Phonak ML11i integrated receiver.
Pabuçlar şu aletlere uyuyor: Milo SP, Milo Plus SP, Naída SP, Naída S SP, Naída Q SP, Nathos M & SP, Nathos S+ SP, Ok! Plus M & SP, Sky Q SP
Zoomlink cihazi MLxi receiver ile Cochlear marka implantlar ile de konuşabilir.
Yurt dışında Pabuçlar 4170TL, FM cihazı 2970 TL. eBay'de bile FM cihazı en ucuz 250$ ki çantası bile yok epey yıpranmış. iyi durumdaki 820$. Pabuçların aynısını eBay'de göremedim ama yakın bir model 100 dolara satılıyordu. Demek onların 2. eli epey düşüyor.
Biz de 2400EUR'a almıştık hepsini. İşitme engelli oğlum ilkokula başladığında takmıştı 1-2 sene. Çok işine yaradı - bunlar sayesinde atlattı o günleri.
Artık başkasına yarasın. eBay'de satıyormuş olsam 3000 TL civarına gidecekti - once buraya yazayım 1-2 ay içinde kimse almaz ise okullar açılmadan eBay.com'a koyarım - - -
İlgilenenler 05545702240'dan arayabilir ya da SMS gönderebilir.
Phonak ML11i integrated receiver | Deaf Equipment
EASTIN - Phonak ZoomLink FM-Sender - Phonak AG - Accessories for assistive products for hearing (22.06.27)

2 . El cihaz riskli bir durum sonucta elektronik bir aksam var yıllar icinde nemden ve ısıdan dolayı korozyona ugrar tam performans elde edemezsiniz bu arada ben odyoloji öğrencisiyim yardımcı olabildigim kadar size yardımcı olmak isterim sorularınız olur bana yazabilirsiniz yardımcı olmaya çalışırım

Sonic flip 60 markalı işitme cihazını 2014 eylülde aldı babam 4500 tl ye sadece bir gün kullandı, sonra vefat etti... İlgilenenlerle ikisini 2000 tl den satabilirim 05345000597 nolu telefondan ve Bursa'dan bana ulaşabilirsiniz..

elimde GN Resound EL-10P sağ kulak bir adet iki kanallı programlanabilir kanal içi dijital bir işitme cihazı bulunmakta. alındıktan sonra fazla kullanamadık ne yazık ki. en fazla 10-15 gün kullanılmıştır. eğer ihtiyacı olan varsa kendisine makul bir fiyattan satmayı düşünüyorum. e-mail adresim : ibrahimm.ustaa@gmail.com telefon numaram 0 538 617 34 90.

Siemens marka cielo 2p model 2 adet kulak arkası fiyatta yardımcı olucam tel 05432399852

selam

iyi günler semra hanim oticon isitme cihazi aradiginizi yazmissiniz bende bi tane var sadece 3 ay kullanabildim sonra implant ameliyati oldum cihaz elimde kaldi yaklasik benim cihaz oticonlarin en iyisi eger anlasabilirsek size bu cihazi uygun bi fiyata verebilirim nasil isterseniz .. ben yurt disindayim yanliz isterseniz cihazin resmini filan yollarim size aldigim fiyatin fisi hala duruyor bi düsünün sizede uygun ise haberleselim iyi günler diliyorum

Arkadaşlar,

06.08.2015 tarihinde 5000 tl ödenerek alınan 2 adet Siemens Orion Sp kulak arkası cihaz satılık. Cihazı babannem için aldık ve 1,5 ay sonra vefat etti son 1-1,5 aydır da kutusunda duruyor. İlgilenenler olursa 0531 819 7898 numaralı telefondan ulaşabilirler. Cihaz Ankara'da elden deneyerek teslim alabilirsiniz. Makul bir fiyata satılıktır, teklifleriniz değerlendirilecektir.

Arkadaşlar, yukarıdaki ilan için fiyat olarak çifti için 2500 TL düşünüyoruz ama pazarlık sünnettir.

Merhaba arkadaşlar 2 ay önce oğlum için otikon sp 600 aldım ve oğlum implant ameliyat olucak 1 ay kullanılmadı sıfır desek yeridir ilgilenen bu numaradan bana ulaşabilirler 05071915313.. geçmiş olsun..

Arkadaşlar öyle rast gele olmuyor bu iş işitme testine göre davranmaniz gerek

oticon acto pro bte var (oticona gidip kulak ölçümü verin bu model uyar mı dıye sorun önce)
idis işitme merkezinden aldım suan kaç lira ise size 750 tl asağı verebilirim

satmayı düşünme nedenim 2 yıl kullandım sımdi bıraz kıbar simens pure aldım düşünen formdan yazabilir konusuruz ordan

Merhabalar elimde 1 adet spice platformunun en iyilerinden olan "Phonak Audéo S SMART IX" işitme cihazı ve kumandası Pilotone var. Üründe bulunmayan özellik yok neredeyse. Phonak Audeo S sistesinden inceleyebilirsiniz.
Temiz kullanılmıştır. İhtiyaç dışıdır. Liste fiyatıları 6000TL ve kumanda 800TL olan ürünleri ikisini toplam 1500 TL ye satacağım ilgilenenler numaram:05437272084 Recep

ccrecı

merhaba ilgili işitme cihazı ile ilgileniyorum acaba rica etsem kaç desibel ses var benim kulak ses kayıplarım 65.ve 60 civarı bana uyarmı

merhaba
recep bey elinizde bulunan cihaz ne kadar zamandır kulanıyorsunuz garanti belgesi var mı kaç yılık cihaz acaba almayı düşünüyorum bütçem yeni bir cihaz almaya yetmiyor dolayısıyla böyle sağlam ve yeni olan bir cihaz almak istiyorum

merhaba ilgili işitme cihazı ile ilgileniyorum acaba rica etsem kaç desibel ses var benim kulak ses kayıplarım 65.ve 60 civarı bana uyarmı

fitting_range_audeo_standard_xreceiver.png

Cihaz resimde görüleceği gibi 90dB ye kadar kazancı var. Garantisi yoktur. Ayarlar yapılır, bir hafta kullanılır eğer bir arıza veya memnuniyetsizlik olursa geri alır ve para iade ederim.

Üst Alt