Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

2. el işitme cihazları satın alan firmalar kişiler var mı? Varsa nasıl ulaşılabilir?

Satılık ikinci el işitme cihazları widex phonak

PHONAK AUDEO S SMART IX 9 İŞİTME CİHAZI +Kumanda+Pil+Filtre+Dome 1500TL

PHONAK AUDEO S SMART IX 9 İŞİTME CİHAZI +Kumanda+Pil+Filtre+Dome - KBB Cihazları sahibinden.com'da - 252138340

8e3799bb74e53a2445ef035ba06dc5b9.jpg

c1d8ff555df5d5aaa4a1d87eb88cf829.jpg

Cihaz hoparlörü kanal içinde olan modeldir. Şu anki son teknoloji en üst seviye bir cihazdır. İster kalıp yaptırıp kullanırsınız isterseniz yanında vereceğim plastik dome'lar ile de kullanabilirsiniz. Eski teknoloji sesin tüp içinde giden modeller gibi değildir. Kulağınızda neredeyse farkedilmez. Cihazı ne kadar anlatsam az, eminim satın alan çok memnun kalacaktır.
Cihazın garantisi yoktur. Alan arkadaşla ayarlarını yaptırırız, bir hafta dener eğer arıza olur veya memnun olmazsa cihazı geri alırım.
Cihazların liste fiyatları 6000TL ve Kumanda 800TL'dir. Resimde görülen hepsi 1500TL'ye vericelcektir.
Resimde de görüleceği gibi cihaz 90dB kazanclidir.
Gönderilecek ürünler
PHONAK AUDEO S SMART IX (9) İşitme Cihazı
PILOTONE Kumanda
8 paket 312 pil
3 kutu hoparlör filtresi (waxguard)
1 paket açık dome
Digital Evet

Kanal sayısı 20
Hafıza 5
Teknoloji Premium
Ses Kontrol Kumanda ile
Cihaz üzerinden Kontrol Hafıza Tuşu ile
Kumanda ile kontrol Evet
Yönlü Mikrofonlar Evet
Gürültü Azaltıcı Evet
Ani Gürültü Koruması Evet
Rüzgar Gürültü Koruması Evet
Feedback Yönetimi Evet
Telecoil Evet
Cihazlar arası Haberleşme Evet
Bluetooth İcom ile
Direct Audio Input (DAI) Evet
Pil 312

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

WİDEX DREAM 110 FUSİON İŞİTME CİHAZI (ÇİFTİ 2200TL)

WİDEX DREAM 110 FUSİON İŞİTME CİHAZI - KBB Cihazları sahibinden.com'da - 252615169

27e001d89ef2ff0b9ed99d1216ca2a90.jpg

3edbeb292319983b0f5e49b8bb0d9238.jpg

4f6f5fdefa254abbfaee88e853a8927b.jpg

Cihazları yaklaşık bir buçuk yıldır kızım (5 yaşında) kullanıyor. Widex clear 440 modeli aldım kızıma bu cihazlar boşa çıktı.
Daha önce phonak nios micro kullanıyordu, BTE tipi sesin hortumla aktarıldığı sistemdi. Bu cihaza geçince inanılmaz fark oldu.
Özellikle konuşmayı öğrenme çağında çocukların kesinlikle RIC model yani hoparlörü kulakta olan cihazlar kullanmalı. Velhasılı
cihazlar çok ince kablo ile kulağa giriyor, çok estetik, ses kalitesi harika.
Cihazların garantisi devam etmekte. Tanesini 2500TL'ye almıştık.
Devam eden garantisinin yanında cihazları deneyip memnun kalmadığınız takdirde geri iade alırım.
Cihaz yaklaşık 90db ses kazancına sahip, almadan önce işitme kaybınızı karşılayıp karşılamayacağını öğrenin.
Eğer Konya'da değilseniz, veya Konya'ya gelme imkanınız yoksa GET ilan açarım, kredi kartına taksitle veya peşin alabilirsiniz.
ÜRÜN DETAYIDream 110

Widex Dream 110 Kulakta farkedilmesi oldukça güç olan kulak arkası ve kanal içi modelleri ile temiz ve net ses alabileceğiniz Dream ailesinin basic modeli , size gürültülü ortamlarda dahi rahat bir anlamayı sağlayacak donanımlara sahiptir.

Özellikler

3 Kanal
2 Program
Gerçek ISP Platformu
Gerçek Giriş Teknolojisi
Çift Mikrofon (Otomatik geçiş)
Tinnitus Balance (Çınlama tedavisi-Zen Programı)
Otomatik Gürültü Engelleme(Temel düzey)
Frekans Taşıma (Yüksek Frekanslı seslerin duyulmasını sağlar)
Gürültü İçinde Konuşmaya Odaklanma
Ötme Sesini Engelleme (Feedback manager)
Otomatik Adaptasyon Programı
Kablosuz iletişim ( 2 cihazın birbiriyle uyumu)

Performans

Otomatik geçiş
Hoparlör kulağın içinde (RIC)
20'den-90 dB le kadar tüm işitme kayıplarına uygun ( 3 Ayrı hoparlör şeçeneği)
Çınlamanın azaltılamsında ZEN programı
Otomatik telefon geçişi / Telecoil
TV izleme
Uzaktan kumanda
FM uyumluluk

-----------------------------------------------------------------------

WİDEX CLEAR 440 FUSİON İŞİTME CİHAZI (1250TL)

http://www.sahibinden.com/252628919

75584d72809a8f924f44469f92f20c5c.jpg

81335f27b9eb7ff74c8e3267b44ea0ec.jpg

Widex markasının üst sınıf ürünüdür. Cihaz tek adettir.
Cihaz hoparlörü kanal içinde olan modeldir. Şu anki son teknoloji en üst seviye bir cihazdır. İster kalıp yaptırıp kullanırsınız isterseniz yanında vereceğim plastik dome ile de kullanabilirsiniz. Eski teknoloji sesin tüp içinde giden modeller gibi değildir. Kulağınızda neredeyse farkedilmez. Cihazı ne kadar anlatsam az, eminim satın alan çok memnun kalacaktır.
Cihazın garantisi yoktur. Alan arkadaşla ayarlarını yaptırırız, bir hafta dener eğer arıza olur veya memnun olmazsa cihazı geri alırım.
Cihaz liste fiyatları 6600TL,dir
Cihaz yaklaşık 90db ses kazancına sahip, almadan önce işitme kaybınızı karşılayıp karşılamayacağını öğrenin.
Eğer Konya'da değilseniz, veya Konya'ya gelme imkanınız yoksa GET ilan açarım, kredi kartına taksitle veya peşin alabilirsiniz.
ÜRÜN DETAYI
Widex Clear 440 ile sesleri doğal duymanın keyfini yaşayın. Wireless teknolojisini kullanarak, sesleri her iki kulakta temiz duymanızı sağlayan essiz teknolojisi sayesinde en kalabalık ve gürültülü ortamlara da dahi konuşmalara kolayca adapte olabileceksiniz. Clear 440 size sadece başın dönük olduğu yöndeki seslere değil, aynı zamanda 360 derecede ki en baskın konuşma sesine odaklanarak, en zorlu ortamlar da dahi kaliteli duymanın keyfini yaşatacaktır.
Özellikler
15 Kanal
5 Program
Çift Mikrofon (Otomatik geçiş)
Her iki kulakta sesleri ortak sıkıştırma
Her yöndeki seslere odaklanma
Tinnitus Balance (Çınlama tedavisi-Zen Programı)
Otomatik Gürültü Engelleme (Üst düzey)
Frekans Taşıma (Yüksek Frekanslı seslerin duyulmasını sağlar)
Sinyal Gürültü Oranını Artırmak
Gürültü İçinde Konuşmaya Odaklanma (Üst düzey)
Konuşmayı Artırma, Gürültüye Azaltma
Ötme Sesini Engelleme (Feedback manager)
Otomatik Adaptasyon Programı
Kablosuz iletişim (2 cihazın birbiriyle uyumu)
Telefonu her iki kulaklıktan duymak
Performans
Otomatik geçiş
Hoparlör kulağın içinde (RIC)
20’den-100 dB le kadar tüm işitme kayıplarına uygun (Ayrı hoparlör seçeneği)
Çınlamanın azaltılmasında ZEN programı
Bluetooth özellik
Otomatik telefon geçişi / Telecoil
TV izleme
Uzaktan kumanda
FM uyumluluk

merhaba benım sağ kulak sadece 3 ay kulanmış olduğum işitme cihazım var garantıs devam edıyor sonix marka .fiyat uygun düşünen olursa msj atabilir.

kulak içi onu belırtmedim.

merhaba bilgetürk cihaz hakkında biraz açıklama veya marka tip belirtebilir misiniz..?öm atabilirseniz sevinirim saygılar..

bilgetürk

Iyi gunler sonic marka cihaza ne kadar istiyorsunuz benim elimde de WIDEX senso p 38 kulak arkasi cihazlar mevcut satmayi dusunuyorum iki adet ilginizi cekerse 05557652126 sms atiniz

sanalpazar ilanlarım kapandı iletişim için cep telefonumdan arayabilirsiniz. 05437272084

Diğer ürünlerim satıldı, lütfen onlar için aramayınız. Sadece aşağıdaki ilandaki ürünler kaldı.
Widex Clear 440 Modeli tek olarak var. Çok kaliteli üst düzey bir cihaz.
Widex Dream 110 modeli ise çift olarak satmaktayım, hazirana kadar garantisi devam ediyor.
Her iki cihazda RITE modeli. Hoparlör kulak içinde, ses tel ile gidiyor. Çok kaliteli cihazlar.
No:05437272084
WİDEX CLEAR 440 FUSİON - KBB Cihazları sahibinden.com'da- Pasif İlan - 252628919

WİDEX DREAM 110 FUSİON - KBB Cihazları sahibinden.com'da- Pasif İlan - 252615169

Merhaba.
PHONAK NAIDA Q30-SP Marka Kulak Arkası İşitme Cihazı.
Piyasa Değeri: 1.870 TL
Ekim 2017'ye kadar garantisi vardır.
Toplamda sadece 4 ay kullanıldı.

Yanında Çantası, Kutusu, Garanti belgesi ve 3 paket pil

Hafif dereceden ileri dereceye kadar işitme kayıpları için tasarlanmıştır.

SATIŞ FİYATI 550 TL.

TANITIM SİTESİNDEN ALDIĞIM ÖZELLİKLERİ

Dijital programlanabilir
8 kanallı,çift mikrofonlu
Feedback yöneticili
Gürültü azaltıcı özellikli
FM uyumlu
Suya dayanıklı ultra power BTE
Pil boyutu numara 13
Kulak arkası
2 manuel Program
Kablosuz İletişim
Kablosuz Fitting

auto Acclimatization (Otomatik Aklimatizasyon istemci cihaz kullanarak ise otomatik olarak, müşterinin amplifikasyon artırmak için kullanılır. Alışma ve hedef seviyesi başlangıç seviyesi, hız kolayca ayarlanabilir.)

SoundRecover (SoundRecover aksi duyulmaz olurdu yüksek frekanslı sesleri geri yükleyerek işitme uzatmak için tek etkili yoludur.Sesler tam spektrum İşitebilirlik konuşma anlayış, ses çevre bilinci ve dinleme zevki artırır.)

WhistleBlock (WhistleBlock doğal olarak oluşan feedback benzeri sesler ve gerçek geribildirim birbirinden ayırır. Bu artan duyulabilirliğini ve rahatsız edici geribildirim arınmış ses kalitesi anlamına gelir.)

NoiseBlock Essential (Gürültü Blok İşlemleri rahatsız çevresel gürültüyü azaltmada etkilidir. Bu duyulabilirliğini korurken gürültü çıkarmadan, konuşma ve konuşma-dışı sesler arasındaki ince farklılıkları tanır.)

UltraZoom Essential (Arka tarafta gürültü ve arka planda solarken ederken canlı sohbet keyfini çıkarın.)

bnde bi cihaz var hiç kullanılamadı sıfır kutusunda oticonun aldığımız fiyattan çok aşağı vericez ilgilenenlere arkadaslar ..fiş fatura kutusuyla göndercez .ilgilenenler hndgzl_91@hotmail.com adrese mesaj atabilirler

Q leaf pro işitme cihazını 3 sene aldım ve hiç kullanmadım
Cihaz disaridan hic gorunmuyor dikkatli bakmak gerekiyor gormek icin
Alan arkadaş işitme testine göre ayar yapıp kullanmaya başlayabilir
Fiyat 1500 lira
Bana ulasmak icin
0536 0551400 whatsapp viber var.

phonak naida V UP JR çiftini 3100 tl veriyorum 1 senelik kullanıldı . temiz sorunsuz

Elimde az kullanılmış earnet nano 2 04+cihaz var. 2012 de 3000 tl ye almıştım. İlgilenen varsa mesaj atabilir 5069728931 fiyat 650 tl.

merhaba arkadaşlar ; biyonik kulak ameliyatı olduğum için işitme cihazımı satıyorum phonak naıda V up ve oticon sumo dm cihazın tanesini 1500 tl den vereceğim

Adresim : danyelteknik@hotmail.com

0236 7150890 saat 09:00--16:00 arası
0533 9293999 mesajlaşma

Son düzenleme:
BELTONE Promise 662 model, çok az kullanılmış, sağlam, oldukça iyi durumda olan,
kulak arkası, çok küçük boyda olan, DİJİTAL işitme cihazımı satıyorum...

satış fiyatı 2.500 tl... yenisi 3.400tl

görüşmek isteyenler telden arayabilir...

istanbul Levent.....

telefon 532 740 93 70

Arif Samancı....... 28/MART/2016

Eşimin UNITRON LATITUDE 16 Power CIC kulak içi işitme cihazını satıyoruz. İlk konulan teşhis sonucu aceleyle aldık. Daha sonra işitme kaybı olmadığı anlaşıldı. Eşim zaten aldığımızdan itibaren bir,iki defa kullandı. Fiyat olarak 1250 TL ilgilenenler;
yasararabaci27@wimdowslive.com veya 0554 875 58 74 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Merhaba cihazların tam modeli ve fiyatını rica etsek ayrıca Ankara'ya gelme durumunuz var mı?

Arkadaslar merhaba beltone true nano adlı marka kulak arkası işitme cihazlarımı satıyorum. Garantisi, kutusu, temizleme aparatları taşıma aparatları herşeyi duruyor. Benim işitme seviyeme uygun değil. Özel kalıp yaptırıyordum, onun için alan kişiye sorun çıkarmaz çok temiz kullanılmıstır. Ben 4.150 ye almıstım, 3000 tl ye satmayı düşünüyorum. Özelden mesaj atabılırsınız yada cvhr.kaya04@gmail.com adresınden ulasabılırsınız

Ben de 4-5 ay kullandığım phonak cihaz var. Artık kullanmıyorum. İlgilenen olursa özelden msj atsın.

Beltone işitme cihazı mevcut 1 Çift 3 yıl önce 5.000 tl ye alındı.Şu an çifti 7.000 Tl.Uygun fiyata vereceğim. 0553 465 18 97

Son düzenleme:
Hiç kullanılmamış Q leaf pro exsilent cihaz 1000 liraya indirilmiştir. Whatsapp 05360551400

Merhabalar elimde şu anda 2 adet Widex Dream 110 modeli bir adette Widex Fusion 440 modeli cihaz var. Cihazlar çok temiz durumdadır. Hoparlorü kulak içinde olan modellerdir.
Cihazlar için arayanların söylediği şeyler hayret verici, gerçekten piyasada çok bilgi kirliliği var. Widex şu anda en güvenilir ve kaliteli markalardan biridir. Bunu phonak kullanan biri olarak söylüyorum. Benim için phonaktan daha iyi ses kalitesi vardır. Satıcıların oyununa gelmeyin. Özellikle benim gibi gelişme çağında çocuğu olan varsa mutlaka widex markasının ileri seviye ürünlerini kullanmalarını tavsiye ederim. En az 330 modeli olmalı widexlerde. Phonakın da üst seviye kaliteli cihazları var. Araştırın lütfen satıcıların oyununa gelmeyin onlar ettikleri kara bakıyorlar. Kızım için şu anda widex 440 modelini kullanıyorum 3 ayda inanılmaz değişiklik oldu, hem rehabilitasyon hem de gittiği kreşteki eğitimcisinden çok olumlu geri dönüşler aldım. Ve benim gibi durumda olanlar varsa benimde sonradan öğrendiğim FM sistemlerini araştırmaları çocuklarına çok büyük katkı sağlayacaktır.
Burada bunları yazmamın amacı sadece elimdeki cihazları satmak değil, genel bir bilgi vermek istedim. Elimde ki cihazlara gelince hepsinin fiyatını 1000'er TL ye çektim. Araştırırsanız gerçek fiyatları çok yüksek olduğunu göreceksiniz. Maksat elimde duracağına birilerine faydası olsun. Cihaz ayarları için widex satan yerler 50-100TL gibi bir rakama program yapıyorlar. Eğer işitme raporunuzu bana gönderirseniz sizin için 50TL karşılığında yaptırabilirim. Fiyatları çok düşürdüm kesinlikle pazarlık payı yoktur. Gönderi ücretide alıcıya aittir.
Numaram 05437272084
Cihazlar için arayabilirsiniz. Genel bilgi için Whatsapp tan mesaj yazarsanız bilgilerimle yardımcı olmaya çalışırım.
Not:İkinci el al sat işi yapmıyorum. Sadece elimde kullanmadığım cihazları satıyorum. Lütfen elimde cihaz var alır mısın gibi sorular sormayın.

siemens lotus pro marka sıfır temizlikte ve sıfır alır gibi kutusunda işitme cihazı satılıktır. ürün çok az kullanılmıştır. alzheimer olan babama almıştık ama zaten denileni algilayamadiği idrak edemediği için bir köşede durmaktadir . fiyatını çok makul yazıyorum .600 tl ye verilecektir ihtiyaçı olan kaçırmasın sıfırı yazdığım fiyatın 3-4 katıdır. buradan mesaj atabilir ya da 0 555 69 555 69 nolu telefonla irtibata geçebilirsiniz. almayı düşünenelere whatsapp tan detaylı ürün fotoğraflarını yollayabilirim.

Üst Alt