Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Vakıflar Genel Müdürlüğünün muhtaç aylığı ne zaman yatıyor?

Vakıflar genel müdürlüğü eylül ayı maaşı yatan varmı arkadaşlar

Barda5 muhtaç aylığı bu gün yatmadı, yoklama kağıdını göndermediğim için mi ? Yoklama kağıdını göndermeyince Aralık aylığı yatmaz diye biliyordum. Bilginiz var mı

@Demirrresul
Kasım ayında maaş yatmaz aralık da 2 aylık olarak veriyorlar her yıl böyle yoklama kağıdını göndermek gerek daha bana da gelmedi yoklama kağıdı

@Demirrresul
Sizin yoklama kağıdınız geldi mi benim henüz gelmedi 19 kasım itibari ile

Ben yoklama kağıdını internetten çıktı olarak yazıp Vakıflar genel müdürlüğüne postaladım arkadaşlar. Bir şey olur mu acaba?

Barda5

Benim geldi gönderdim çarşamba günü maaş yattı her sene 2 aylık birden veriyorlardı aralıkta ama bu ay yattı sanırım bir değişiklik oldu vakfı ara yada vgm sitesinden yoklama kağıdı al muhtara onaylat gönder

Maaş yatan il varmı noldu bu ay nomalde 5 ile 8 i arasında yatan maaş yatmadı şimdiye kadar inşallah yatır

İbrahim 118 5 ten sonra yatar diye bekliyordum maaş yatmadı
senin yattımı

derbeder47 maalesef yatmadı vakıfları aradım arayan ellinci kişisin ödenek yok dedi yarın yatar inşallah

gün vermedilermi şu gün yatar demedilermi 2022 maaşı olsa unun günü belli gece bile
hesaba geçiyor gına geldi ya ama işte bu vakıf maaşı yüksek diye aliyoruz napalım

normalde vakıflar muhtaç maaşı biriyle 10 u arası yatırmak zorundalar
ama işte bizi düşünen kim çok şikayet ettim cimere maaşı geciktiriyorlar
diye ama boşa bilmiyorlar ne kadar muhtaç olduğumuzu

inşaallah yatar kardeşim kusura bakma mesaj yazmayı beceremedim
çok karışık bu site özele yazamıyorum maaş yatınca buraya yazalım
haberleşelim hayırlı akşamlar

Maalesef yatmadı şimdiye kadar inşallah bu gun yatar

daha yeni konyadaki vakfı aradım maaş ne zaman yatacak dedim
bu gün yada yarın yatacak dediler inşaallah bu gün yatar

inşallah diyelim beklemekten başka bişey gelmez elimizden insanı sitrese sokuyor

internet bankacılığından baktım 17.17 itibari ile konyada muhtaç maaşı yatmıştır
çekmeye gidiyorum ibrahim 118 sende bak

Teşekkür ederim arkadaşım bende şimdi baktım yatmış sana yazayım dedim sen yazmışsın şükür sonunda yattı

rica ederim ibrahim 118 arkadaşım evet şükür maaşı çektik borç harç derken erittik bile
Allaha emanet hayırlı akşamlar

Aynen öyle geldiği gibi gitti hayırlısı olsun az çok idare ediyoruz işte sanada hayırlı aksamlar arkadaşım derbeder47

vakıflar muhtaç maaşı kaç para oldu acaba kalem hanım
bir el atsanız

bu gösterge sayısı (2.486851) doğruysa 400 le çarpımı 994 lira
ediyor doğrumudur kalem hanım

derbeder47

Bazı sitelerde öyle yazıyor ama sanırım yanlış o katsayı oğrusu [FONT='inherit']2,253938 diye biliyorum ben çarpı 400 yap katsayıyı 901 tl yapar 13 tl falanda enflasyon farkı % 1,5 aylık 915 lira civarı olur tahminim[/FONT]

vakıflar muhtaç maaşını yattığını sadece bankadan günlük sorgulamaylan
öğreniyoruz yatıp yatmadığını

geçen ocak ayı çok geç yatmıştı inşaallah bu ay o kadar sürmez
birde zamlarla ne kadar oldu henüz bilgimiz yok

vakıflar genel müdürlüğü maası büyük ihtimalle kabaca 915 tl olacak (914 küsur falan)

arkadaşlar geçen ocak ayı maaş çok geç yatmıştı inşallah bu ay gecikmez
maaşı alanlar burda şehir belirterek haberleşelim kim alırsa buraya yazalım

Diğer engelli maaşları her ay düzenli şekilde ödeniyor vakıf maaşı bir garip

Aynen ibrahim 118 bu vakıflar muhtaç maaşı yatıncaya kadar deli
ediyor bizi neyse kim önce alırsa maaşı şehir belirterek burda paylaşalım

inşallah yarın yatar arkadaşım ibrahim 118 görüşmek üzere hayırlı geceler

Üst Alt