Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Vakıflar Genel Müdürlüğünün muhtaç aylığı ne zaman yatıyor?

vakıflar genel müdürlüğü maaşı yatan varmı arkadaşlar (2 aylık) aralık ayı maaşı ?

Barda5 selamun aleyküm memur taban aylık katsayısı ayın 3 ünde açıklanıyor demi ? bazı sitelerde alakasız rakamlar var.

Demirrresul
Evet aynen 3 ocakta açıklanacak yazıyor gazetelerde diğer haberler yalan inanma yarın kesinleşir sanırım taban aylık katsayısı o katsayı ile 400 ü çarpınca çıkan rakam verilecek aylık oluyor

Arkadaşlar bu aylığı ben bilmiyorum nasıl alınıyor nereye baş vuruluyor baş vuru şartları nelerdir beni bilgilendirirseniz sevinirim

Merhabalar Bizim engelli ayligimiz adres degisikliginden durdurulmuştu. Şimdi 28 aralıkta onaylandı. Bizim maaşlar bu ay ocak ayına yatarmi.

e devlette yazıyordur yattıysa
Barda5 zamn oranları açıklandı ama katsayı açıklanmadı..

[FONT='inherit']VAKIFLA GENEL MÜDÜRLÜĞÜ AYLIK MAAŞI 2,04363* 400: 817.452 liraYA YÜKSELMİŞTİR TAHMİNİ RAKAM [/FONT]

Ya arkadaşlar allah rızası için bana bu aylığı anlatırmısınız nasıl nereye baş vuruluyor hem engelli hemde bu aylığı ala biliyormuyuz bana yardımcı olursanız çok sevinirim

ikisini birden alamazsın.illere göre kontenjanı var. rapor oranın ne kadar yüksek olursa alma ihtimalin o kadar artar. kurum son birkaç yıl içinde alınmış sağlık raporu ister. detaylı bilgiyi vakıflar genel müdürlüğünü ararsanız daha net ve doğru bilgi alırsınız. sizi yanlış yönlendirip mağdur etmek istemem...

Arkadaşlar vakıflar maaşı yatan varmı ocak ayı

srt_21
Aydın da yatmadı 12 ocak cumartesi itibariyle henüz ama hafta arası yatar sanırım

Bekliyoruz

Ankara vakıf maaş yatmis

Bakanlığı aradım,25 inde yatacakmis

Ekonomik destek parasi

Bursa'nın ki ayın 25 indemi yatacak yani

İlk vakıf maaşı 7 sinde yatmıştı geçen ay almaya başladım bu ay 16sı oldu hâlâ yatmadı

Merhabalar bu ay maaşınız 2019 yılı zami ile mi yatmış

Aydın'dada yatmadı 17 ocak itibari ile

Şehirden şehire farklılık gösteriyor maaşın yatması her ilin bölge müdürlüğü yatırdığı için ama ayın 5 ile 15 i arasında yatıyor genelde maaşlar. Belirlenmiş kesin bir günü yok yani aylığın yatmasının

@Msu2421

10 temmuz sabahı itibari ile Aydın da yatmadı henüz

aYDIN ÖĞLEDEN SONRA YATTI 866 TL

Vakıflar muhtaç aylığı alabilirmiyim acaba? 3 kişi yaşıyoruz. Baba emekli. Emekli maaşı 2000 tl.. kiradayız. Babamın üzerine arsa kayıtlı

Vgm muhtaç aylığı yatan il var mı arkadaşlar....

Arkadaşlar muhtaç maaşı alan kişi sigortalı işe girdiğinde maaşın kesilmesi için dilekçe gönderdiğin de o ayın parasını da alabilirmi mesela ben ayin 1 inde kesilmesini talep ettim ayın 9u itibarı ile para yatmamış yatmaz dimi artık

Üst Alt