Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu'na atananlardan istenilen evraklar nedir?

ne demek kardeş ben burada 24 saat takipteyim bütün gelişmelerden sizleri haberdar ederim işallah

Arkadaşlar çkys denilen durum şudur :

T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI ZİMMET SORGULAMA EKRANI DIR aynı zamanda
T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI PERSONELİ GİRİŞ BİLGİLERİ Yer alır … Şu anda ; bu ekrana T.C Kimlik Numaranızı girdiğinizde; “ Bu T.C Numarasına Ait Bir Personel Bulunamadı “ diyecektir…

LİNKİ : KİŞİ ZİMMET SORGULAMA

Eğer ki ; Ankara Merkezde Atama Komisyonunca Uygun görülen Adaylar sistemde yer alacaktır … Oda şu şekilde görünecektir … Diyelim ki 20 Nisan 2013 Tarihinde T.C Kimlik Numaranızı Zimmet Sorgulama Ekranına girdiniz ve bilgileriniz sisteme düştü ise :

ÖRNEK : """ HOŞGELDİNİZ hlldr hlldr ( İsim Soyad )

ANA GÖREV YERİ VE ÜNVANI : İSTANBUL BEŞİKTAŞ TÜRKİYE KAMU HASTANELERİ – MEMUR

T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI ”””

Saygılar …

YassaX …

hlldr;

Peki sizce atamamız resmi olarak yapıldıktan sonra atandığımız ilin genel sekreterliğine hangi hastanede çalışmak istediğimiz ile ilgili ricada bulunabilirmiyiz hastane seçimi sırasında gidip görüşsek isteklerimiz dikkate alınır mı ?

2 nisan evrak teslimi için son gün bu hafta halletseniz iyi olur. bir aksilik olma ihtimaline karşı son günlere bırakmamak lazım

f1r1lduck

diploma sorununu hallettim şimdi başka bir şey soracağım ben askerlikten muafım bunula ilgili belgede istediler mi yoksa sadece muaf olduğunu belirtmen yeterlimi

sevenler1981;

kardeşim benden öle bişi hiç istemediler ama sen genede askeriyenin sana verdiği savasta ve barısta askerlik yapmaya elverisli deildir yazısını yanında götür ben götürmedim ve istemediler ...

kamilihan;

kardeş atama işlemleri tamamlanınca atandığın ilin genel sekreterliğini ara ve ne gelmem gerek diye sor oradaki insanlar sana her konuda yardımcı olacaktır çalışmak istediğin bir hastane var ise oraya iste ama taktir yine onlarındır
bana göre ömss ile atanan kişilere her konuda yardımcı olacaktırlar

sevenler1981;

arkadaşım istenen belgeler belli farklı hiçbirşey istenmiyor.Başvuru formunu doldururken muaf olduğunu belirtiğinde yeterli oluyor

Sevgili arkadaşlar,kazananlara hayır dileklerimi,kazanamayanlara da bir daha ki sefere kazanmalarını diliyorum.arkadaşlar bende Tekirdağ kamu hastanelerine memur olarak atandım.Evraklarımı eksiksiz olarak teslim ettim.Şimdi bu konu hakkında bilgi sahibi arkadaşlara soruyorum.Ben özel bir şirkette ssk lı olarak çalışan birisiyim.İsimlerimiz düşmeye başlamadan iş yerimden istifa etmem gerekiyormu?çalışıyor gözükmem problem yaratırmı? Bu konu hakkında bilgi verirseniz sevinirim.teşekkürler.

Kilis Kamu Hastaneler Birliği

arkadaşlar Gaziantepte yaşıyorum Kilis Kamu hastaneler Birliğine atandım.Acaba Kilise atanan başka arkadaşlar var mı? Buarada atanan arkadaşlara hayırlı olsun , atanamayan arkadaşlar da umudunu yitirmesin inşallah onlar da en kısa zamanda atanır.

atamaları iyi takip edin yakın zamanda isimler çkys ye düşer
isimler düştükten sonra atama yazısını beklemeyin bence gidip elden alın

belgeleri verdikten sonra ne zaman çağırıyorlar yani haber ediyorlar bilen var mı?

evrakları teslim ettik ne zaman kuruma başlayacağız bilen var mı?

yazılanları okumuyormusunuz?zahmet edip geçmiş mesajları okuyabilirsiniz.

evraklarımızı eksıksız teslım ettık . Şimdi Çkys'ye ısmımız dusmemısse bu kurul neye dayanarak onaylamama işlemmı yapıyor . Neye bakıyorlar?

merakla bekliyoruz bakalım sürec nasıl işleyecek çkys ye düsmesi bende 10 undan sonra olur tahminim umarım bizi nisan 12 de isbası yaptırırlar :(

Türkiye k.h.Kurumu

arkadaslar. Tkhk 'na atananlardan ıl sekreterlıklerıne ulasıp süreç işe baslama hakkında bılgi alabılen varmı ???

Kamu hastanelerine atanan arkadaşlar haber var mı

Kamu hastanelerine atanan arkadaşlar bi gelişme oldumu bilgisi olan arkadaşlar cevap verirse bilgilenmiş oluruz

aceba çalışma yerlerimiz falan ne zaman açıklanacak

Tkhk işe başlayan var mı? ( 2013 ömss alımı )

Tkhk yerleşen varmı? Tebligat gelecekmış diyorlar bilgisi olan var mı? Bilgileri olan varsa paylaşırsa sevinirim..

bugün Ankarayı aradım bana belgeler inceleniyor dediler belki haftaya olabilirmiş

22 nisandan sonra isimler çkys ye düşüyor bilginiz olsun atandığınız kurum ile mutlaka iletişime geçin

Bu bilgi kesinmi ben halk sağlığına atandım ama sonuçta aynı bakanlık birbirine yakın olur ise başlamalar. Artık beklemekten yoruldum biran önce başkarak göreve.

Arkadaslar atandıgım kurum sakarya il saglık müdürlüğü büyük ihtimalle 15 mayısa dogru ararız sizi dedi dogruluk payı varmıdır

nerede gördün atandığın kurumu çkys de hala bişeyler yazmıyo tc mizi girdiğimizde nasıl öğrendiğini açıklarmısın ?

bu gün bakanlığı aradım mayısın ilk haftası tebligat gelir dediler

bende sakarya kamu has.atandım ama hala ses yok sanırım mayısın 15 ini beklicez

Üst Alt