Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu'na atananlardan istenilen evraklar nedir?

bu türkiye halk sağlığı kurumu niye veri hazırlamacıdan sertifika istiyor kurumlar için özürlü memur atama rehberinde memur hizmetli vhki şöför için sertifika istenmemeli yazıyor ama sadece bilgisayar işletmenine istenir deniyor

Arayın Ankara'yı sorun söyleyin böyle böyle bence hakkınızı arayın eğer istenmiyorsa kılavuz'da istenmemeli

İstanbul'da evraklar Levent'te Taksim Eğt.ve Arşt.hastanesi POLİKLİNİĞİNE teslim ediliyor.2.katta sol tarafta 2. oda.Poliklinik Metrrocity'nin karşı tarafında,Levent durağında inince (otobüs veya metro ) Beşiktaş yönünde biraz geride.Mal beyannamesi orada doldurabiliyorsunuz.Kimliğiniz yanınızda olsun.

hastane taksimde metrocity leventte emin misin verdiğin adreste yanlışlık olmasın

Leven'te hastaneye bağlı poliklinik.Evraklarımı bugün teslim ettim.

istenilenden hariç evrak istediler mi bazı kurumlar askerlik muafiyet belgesi felan da istiyor da

birde ben lise terkim ota okul diplomam lisede ama ben fotokobisini aslı gibidir yaptırdım acaba sorun çıkartırlar mı

İstenilenin haricinde belge istemediler.Normalde diploma aslı istiyorlar amma aslı gibidir için ne desem yalan olur.

genel sekreterliklerin resmi bir adresi yokmu

mecidiyeköyden metroya binin levent durağından inin. semt polikliniğinin 2 katı. ben bu gün evraklarımı teslim ettim

KAMU HASTANELER BİRLİĞİ GENEL SEKRETERLİKLERİNİN İLETİŞİM BİLGİLERİ​
Beyoğlu Bölgesi (Genel Sekreterlik):[/h][FONT=Trebuchet MS]Tel: 0212 282 81 28 (Levent Semt Polkiliniği)[/FONT][FONT=Trebuchet MS]Fax: 0212 284 22 55[/FONT]

Fatih Bölgesi (Genel Sekreterlik):[/h][FONT=Trebuchet MS]Tel: 0212 529 44 45 (Haseki E.A.H)[/FONT][FONT=Trebuchet MS]Fax: 0212 589 62 29[/FONT]

Bakırköy Bölgesi (Genel Sekreterlik):[/h][FONT=Trebuchet MS]Tel: 0212 692 20 03/00 (Mehmet Akif Ersoy Hast.)[/FONT][FONT=Trebuchet MS]Fax: 0212 696 33 65[/FONT]

Anadolu Güney Bölgesi (Genel Sekreterlik):[/h][FONT=Trebuchet MS]Tel: 0216 500 15 00/1676 (Kartal Koşuyolu Hast.)[/FONT][FONT=Trebuchet MS]Fax: 0216 459 63 21- 0216 500 15 46[/FONT]

Anadolu Kuzey Bölgesi (Genel Sekreterlik):[/h][FONT=Trebuchet MS]Tel: 0216 578 31 31/30 00 (Fatih Sultan Mehmet EAH)[/FONT][FONT=Trebuchet MS]Fax: 0216 575 04 06[/FONT]

VHKİ nesini anlamadın ben lise terkim okuldan aldığım diplomamın fotokobisi var,bende bunu okuldan aslı gibidir yaptırdım diyorum ki illahi aslını görmeleri gerekiyor mu şimdi anlamıştır sın umarım

sevenler1981;

Olay anlamak ya da anlamamak değil kardeşim, ben o yazdığın yazıdakini rapor olarak anlamışım, ona göre bir cevap vermiştim, sonradan baktım diploma konusunu sormuşsun, ben de cevabı silemediğim için nokta koydum. Sorun bende yani kardeşim kusura bakma.

kamu hasnelerinde çalışan memurlar ne kadar maaş alıyor. bilgisi olan var mı

evrakları teslim etttiğimize dair bir belge vermiyorlar, umarım bu konu hakkında sıkıntı yaşamayız! evrakları teslim ettimdi etmedindi giibilerinden???

Ben tutanak aldım.

GATA'dan gelen Askerlik raporumun kopyasını da verdim. MUAF'ım

mehmet zengin;
kardeşim hayırlı olsun son bitirdiğin okulun diplomasını ver tabiki maaşındabile 200tl fark yapar

Bugun evrakları teslim ettim umarım butun kardeşlerimizin hakkında hayırlısı olur peki ise baslama yerimiz ve zamanımızı ne zaman bildiricekler bi tahmini olan var mi ??

f1r1lduck;

ardeş diplomanın aslımı var sende yoksa aslı gibidir mi yaptırdın onumu verdin

evraklar 5 nisanda elden teslim edilecek ve 8-19 nisan tarihleri arasında kurul tarafından tek tek kontrol edilecek ve uygun görülenler kabul edilip çkys sistemine işlenecek çkys ye toplu halde işlenecek
*****tahmini****eksik evrakları olanları arayıp evrakları tamamlamaları için ek süre tanınacak ( tahmini)
ve bence çkys ye isimler 22-23 nisanda düşmüş olacak belki daha erkende olur
çkys ye isimler düştükten sonra il içine ataması olanlar isterlerse tebliğatı beklemeden hemen başvuru yapıp işe başlar
şehir dışı olanlar ise aynı tebliğatı beklemeden 15 içinde işe başlayabilir
memur maaşı bekar için 1850 tl
memur maaşı evli için 2050 tl
vhki maaşı bekar için 1900 tl
vhki maaşı evli için 2100 tl olabilir bunlar tahminidir ( 2 tane hastaneye sordum ona göre yazdım)
ataması olanlar işlemleri dikkatli takip edin birisi birşey duyar ve haber alırsa burada paylaşsın
birbirimize daima yardımcı olalım arkadaşlar

diğer bir konuda ataması olup da evraklarını teslim etmeyenler yazıklar olsun size,, sizin yerinize belki başka birisi gidebilirdi
madem gitmeyecektin neden tercih yaptın belki başka birisi ekmek yerdi

sevenler1981;

ben diplomamı daha alamadım ben mezuniyet belgemi götürdüm kardeşim fakat noter onayli diplomayı da kabul ediyorlar

ismimizn sisteme düştüğünü tebligat gelmeden önce nasıl öğrenebiliriz.

ahmedd29;

nisan 15 de bulunduğun il genel sekreterliğine giderek öğrenebilirsin

ne demek abi faydamız varsa
ama takip te olun kaçırmayın hiçbir şeyi bu işe hepimizin çok ihtiyacı varrrr

Nisan 15 te hangi hastanede çalışacağımız belli oluyor değil mi ? daha önce kesinlikle öğrenemezmiyiz hangi hastane olacağını ?

evet arkadaşım nisan 15 inden sonra açıklanacak. biraz daha sabır.

Saolun hayırlısıyla çalışacağımız yerlerde belli olsunda artık umarım hepimiz için istediğimiz yerler olur

15 nisan tahmini bir tarih dir bunla ilgili resmi bir tarih yok ama isminizin çkys ye düştüğünü nisan 15 de sorgulayın çkys de isminiz var ise işlem tamamdır artık hayırlı olsun demek kalıyor
çkys sorgulaması için 15 nisanda bulunduğunuz ilin genel sekreterliğinden öğrenebilirsiniz
15 nisan da çalışacağız hastane belli olmuyor sadece atamanız resmi olarak yapılıp yapılmadığı belli olacak
çalışılacak hastane atandığınız ilin genel sekreterliği tarafından belli olacak yani onlar belirleyecek

Üst Alt