Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu'na atananlardan istenilen evraklar nedir?

f1r1lduck;
kılavuzda öle bir nitelik yoksa pc sertifikası isteyemezler isteseler çok saçma olur

bende okudum bunu fakat öle birşey olsaydi nitelik koduna 6225 i de koyması gerekiyor bi sorun cıkarsa hakkım yenmis olur diye düsünüyorum ve her türlü hukuksal hakkımı ararım tabiki de fakat tercih ettiğim yerde sadece 3001 kodu yazdığı icin ve bunun acıklaması da herhangi bir önlisans bölümünden mezun olmak anlamına geliyor en azından ben öle düsünüyrum

geçen sefer de yazmıyordu ama istediler bu sefer ne olur onu zaman gösterecek

ben tercih siralamalarimi degistirdim sirf bu yüzden vhki olarak girebilecegim tkhk izmire memur olarak atandım ama ben sadece kendimi garantiye almak için boyle bir değişiklik yaptım yazmayan belgeyi isteyemezler istenilirse yargı yolu açıktır atanan arkadaşlar bu belgenin istenilip istenilmediginide yazarsanız bir sonraki atamada bilgi olur arkadaşlarımıza istenmiyorsa benim gibi tercih değiştirmezler isteniyorsada ona göre yapılır tercihler
ama şahsi fikrim istenilemiyeceği yönünde

tkhk atananlar pazartesi mutlaka 0 312 705 10 00 nolu tlf arayalım lütfen

hlldr hocam kurum zaten onumuzdeki hafta içinde internet sitesinden hangi evrakları isteyecegini yayınlayacak.neden hala tel numarası vererek baska yerleri insanların rahatsız etmesini istiyorsun.artık kazanmıssın yapman gereken birazcık sabretmek.

kusura bakma kardeş ben hala inanamıyorum heyecanıma ver
191596409
2
ÖMSSP1 - 83,88386
TÜRKİYE KAMU HASTANELERİ KURUMU BAŞKANLIĞI
VERİ HAZIRLAMA VE KONTROL İŞLETMENİ (KAHRAMANMARAŞ / TÜM İLÇELER - Taşra)

ADAYLARA SONUÇ BELGESİ GÖNDERİLMEYECEKTİR.
YERLEŞTİRİLDİĞİNİZ KURUMA BAŞVURMANIZ GEREKMEKTEDİR.

ben hala şoktayım !!!!

bende kamu hastaneleri kurumu başkanlığı veri hazırlama ve kontrol işletmeni olarak çankırıya atandım

arkadaşlar ben liseli olarak ömss sınavına girdim şuan önlisans mezunuyum memur olarakta kamu hastanelerine atandım ben şimdi işe girerken evraklar istenilinçe hangi dıplomamı vermeliyım lisemi önlisansmı

mehmet zengin;

İşe girerken, başvuru yaptığın diplomayı, yani lise diplomanı vereceksin ....

türkiye kamu kurumu hastanelerine atanan arkadaşlar yeni haberler varmı beni aradılar ösym atama tebligatımı atandığım kuruma göndermiş işlemleriniz için yeniden arayacağız dedileren kısa zamanda tkhk.gov.tr den duyuru yapılacakmış ...bilginize....

arkadaşlar hayırlısı olsun istenen evraklar tkhk sitesinde yayınlandı...

evet sertifika muamması ortadan kalkmıs oldu herkeze hayırlı olsun baska aranan warmı arkadaslar beni kimse aramadi :(

Sertifika,sertifika diye birçok insanın aklını karıştıran arkadaşlar,sizden etkilenip bu kadroları yazmayanların hakkını nasıl ödeyeceksiniz?

ben yazmayanlardanım daha dogrusu son gunlerde tercih siralamami degistirdim vhki olarak atanabilecegim kuruma memur olarak atandım ama vardır her iste bir hayır diyorum

soyer;
görevde yükselme sınavı olur merak etmeyin önemli olan adımı içeri atmak gerisi gelir sizin başarınıza göre ;) tecrübeyle sabittir...

Evet arkadaşlar sertifika istenmeyecek diye sürekli yazmıştım. Ankara'yı arayıp bilgisini almıştım.
Nitekim kadere bakın bende ilk tercihim olan VHKİ kadrosına yerleştim.

ve Sonuç sertifika istenmiyor.

istenen belgeler:
657 Sayih Devlet Memurlan Kanunu'nun 53 iincii maddesi ve bu maddeye dayamlarak 03110/20 11 tarih ve 28073 sayih Resmi Gazetede yayimlanarak yururluge giren "Oziirliilerin Devlet Mernurluguna Almma Sartlan ile Yapilacak Merkezi Smav ve Kura Usulii Hakkmda Yonetmelik" hiikiimleri dogrultusunda, OSYM Baskanligmca yapilan 2013
OMSS/Kura yerlestirme sonuclanna gore Kurumumuzun tasra teskilati kadrolanna yerlestirilmeleri yapilan adaylann atanmalanna esas teskil etmek iizere;

Basvuru icin gerekli belgelerin Genel Sekreterliginizce asagida belirtilen hususlar dogrultusunda; 18 Mart 2013 - 02 Nisan 2013 tarihleri arasmda teslim almmast gerekmektedir.

1. internet adresimizde yaymlanan 2013-0MSS/Kura Basvuru Formunun (Bilgisayar ortammda, tiikenmez ya da dolma kalemle doldurulmus ve silinti, kazmti olmayan) ash,
2. Yerlestirme Sonuc Belgesinin internet ciktisi,
3. En son ogrenim durumunu gosterir diploma ash, diplomalannm diizenlenmemis olmasi halinde gecici mezuniyet belgesinin ash, egitimini yurt dismda tamamlayanlardan diplomalanmn denkligi Yuksekogretim Kurulu tarafmdan onaylananlann denklik belgesinin ash, (Yerlesen adaylann bu madde cercevesinde teslim edeeekleri belgeler; Genel Sekreterlikleree Birim Amiri tarafmdan tasdik edilerek -tasdikleyenin adi, soyadi, unvam belirtileeektir- asillan iade edileeektir. Noter tasdiki yaptiranlann evraklan da kabul edileeektir. )
4. "Oziirliiluk Olciitii, Siruflandirmasi ve Ozurliilere Verileeek Saglrk Kurulu Raporlan Hakkmda Yonetmelik" hiikiimlerine gore almrrus veya bu Yonetmelikce kabul edilen en az %40 oranmda oziirlu olundugunu gosteren saghk kurulu raporunun ash veya raporun verildigi hastane bashekimligi/yoneticiligi tarafmdan onaylanmis sureti.
5. 2 (iki) Adet Fotograf f-l.S x 6 em Ebadmda),
6. Mal Bildirim Beyannamesi.

ikametgah ve sabıka kaydı ve askerlik durum belgesi istenilmemis ama yinede hazır elinizde bulunsun bence arkadaslar

bu mal bildirim beyannamesi nasıl olacak nasıl doldurulacak

Benim bankaya biraz borçum var onu yazacakmıyım??

2 yıldan eski mezun olanların geçici mezuniyet belgesi kabul edlmiyomuş. diplomanın aslı şartmı acaba noter onaylı fotokopisi olurmu arkadaşlar ?

istanbul sağlık genel sekreterliğini bilen varmı. oraya mı vereceğiz evrakları

tkhk ankara ilinin genel sekreterligi nerede bilen var mı?

hlldr;

evet yazacaksın kredi borcunu vb ne varsa yzılıyor bende ev almıştım yazdım üstümde aileye ait araba vardı yazdım

Üst Alt