Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Televizyon Reklamları Hakkındaki Görüşler

Turkcell reklamı şu son sıralar çıkan Tosun ile Damat yolda tabela görünce Tosun başlıyor döktürmeye; Turkcelle kalite ne uygunumuuuşş:D Diyişine bitiyorum:D

Eskilerden bi tane...

Levis reklamı vardı. Klasik müzik çalmaya başlardı. Bir genç duvarları yıka yıka koşardı. Ne zaman o müzik başlada tv'ye bakmasam bile kafamı bi kaldırırdım. Çok başarılı bi çalışmaydı kanımca

Tadella bu kalpler her zaman en iyisini hak eder....
Dr.Quker :D pastacı baba ve kız....
Bu sıralar sonino yoğurtları....sütten yoğurt yapan ana kız.....
Rejkklamlar çok sesli görüntü kalabalığı onun dışında :D

rnenault reklamı amcanın kızının yanında birisini görmüşler:)

neskafe günde üc kere icerim kalıbının adamı ol diyo yaaa nneee

evet anadolu sigorta ata o kadar güzel benzetilmiş o kadar güzel

baba beni okula gönder reklamı güzel. öğretmenin yoklama aldığı reklam. kız çocuklarının durumu bir reklamla bu kadar güzel atılır ancak.

23 nisan eti reklamıydı galiba gözlüklü kıvırcık çocuk :D

Garanti Bankası'nın ''Su satan çocuk'' reklamı:). Çocuk daha sonra limonata filan satmaya başlıyordu ve işi büyütüp tabure, güneşlik filan alıyordu yanlış hatırlamıyorsam:).

Sigorta reklamı var çok sevdiğim.. İki çocuk soruyorlar birbirlerine senin baban ne iş yapıyor diye:)
Benim babam doktor diyor erkek çocuk senin baban ne iş yapıyor diyor kıza..:)

Kız da benim babam doktor.. Annem hem doktor, hep aşcı, hem ayakkabı bağlayıcısı, hem hem...gidiyor çok seviyorum bu reklamı:) Yani yanımda olsalar yerdim o iki afacanı..:)

Vee evet baba beni okula göndersene kampanyasının son reklamı da çok çoook anlamlı!

capri'nin reklamı
HAVA SU TOPRAK GÜNEŞ...

Renault Clio rekllamı çok eğlenceli

en azından sizinde kızınız güzel :)

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=eumGLThcEis]YouTube - Renault Clio - Cranberries Zombi[/ame]

Yaaaaaaa ben de son Vodafone İş ortağım reklamını seviyorum. Adam ortağıyla beraber oturup anlatıyo ya. Hastasıyım o reklamın

annem yanımda olsun bana bi şey olmazzzzzz
:)
evet paşazade güzel reklam benimde hoşuma gidiyor :)

Paşam ben arabaya değil bebişin söyleyişne bakıyorum zaten yaawww... :))
Yalnız reklam konusunda yaratıcı değiller... En azından müzükleri konusunda... Baknız: bissürüüü... :)

bende zuzu reklamına sinir oluyorum :D

Ay demin konuşuyorduk da Utopya ile aklımıza Peugeot 206 reklamı geldi. Eskilerden. Süper reklamdı yahu.

Kafa sallamalarını yapsana Utopya hahahaha

Marshall reklamının şarkısı çok fıkır fıkır. Etkileyen o mu acaba? Beni neşelendiriyor. :D

aynen öyle sırf şarkıdan dolayı seviyorum :)

Üst Alt