Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Televizyon Reklamları Hakkındaki Görüşler

OPET reklamı.
Bir reklam bu kadar mı güzel olur?
Bu reklamı kovalar duruma geldim nerdeyse :)

KÖTÜ REKLAMA ÖRNEKLER:
Avrupaya yayn yapan kanallar ( atv-kanald-stv-kanal7) de çıkan reklamlar çok iğrenç ve amatörce...

-Yayla, yayla, adıda başka tadı da....
bu reklamın birçok versionu var.

Hele Levent Kırcanın oynadığı bi süt ürünü reklamı var ki.. evlere şenlik...

Namlı süt ürünlerinin reklamında hemen hemen her ünlü oynadı..
Songük Karlı, Burhan Çaçan, Ferdi Tayfur, Sinan Özen kendi hit şarkılarını Namlı ya uyarlamışlar ki gülmekten ölürsün.
BURHAN ÇAÇAN;
Namlıyam, namlıyam.
Peynirde ben farklıyam,
Hele bi ye, hele bi tat
Ben lezzette farklıyam :p

SİNAN ÖZEN;
Namlı peyniri yerim ben
Bu zamana kadar nerelerdeydin sen
Vazgeçemen peynirinden, vazgeçemen zeytininden
Namlı yemeden. :p

Küçük kız annesine soruyor;
-Neden biz hep bu peyniri yiyiyoruz?
Annce inanılmaz bi cevap verir.
- Tadını sevdiğimiz ve vazgeçemeediğiniz için....
Kız soruyor:
- Sen neden bu kadar güzelsin?
Anne:
- Yayla peynir yersen sende bu kadar güzel olursun. Haydi git diğerlerini ( ev halkını imadederek ) çağır ..
Bu ne beeee... :?

OMO reklamı da çok güzel.. Çocuklar anneleri hakkında konuşuyor.
-Benim annem süper.. Kafasını geri çeviriyor, araba geri geri gidiyor..
-Benim annem görünmeyen şeyleri görüyor ( lekeleri )
Bu reklam çok akılcı yapılmış. Çocuk dünyasını oldukça iyi yansıtmış....

cem yılmazın yeni opet reklamı nasıl
ASVALT AGLADI BE KISNINA BAYILIYORUM ADAM İŞİNİN HAKKINI VERİYOR BENCE

Son dönemdeki Coca cola reklamını seviyorum. Herşey gülümseyen bir çift.. :D :D Finalde ise kızın tel takılı dişleriyle gülümseyerek gazozu açışı :D :D

Avrupa ATV ve Euro Star da TATLISES SÜT ÜRÜNLERİ reklamı...
İlk izlediğimde dumur oldum desem yeri.

Çocuk ve Dedesi konuşuyor;
-Dede senin sakalın neden beyaz?
-Tatlıses peyniri yediğim için.
-Dede neden saçın beyaz?
-Tatlıses yoğurdu yediğim için.
Bu arada sofrada bol miktarda ( hiç bişey görmemişler gibi ) Tatlıses Sürünleri var.
-Benim saçım neden siyah?
Hep birlikte gülüşme...

Iğğhh... kuskunç...

belki eskide kaldı ama unutamadığım reklamlardan cola turka reklemlarını çok seviyordum gerçekten türkler reklam konusunda çok iyi işler yapmaya başladı dünya sıralamasının başlarındaymışız.

okan hanımın reklamı bence iğrenç olmuş çok gıcık adamya.

peluş geldin mi? adam bi harika ya! nerden buluyo bu lafları..

genelde en beğendiğim reklamlar araba reklamlarıdır ince esprileri nedeniyle şimdiki favori araba reklamım yeni clio önce kıvırcık saçlı sarışın şirin bir çocuk yürür hareket ettikçe büyür en sonunda genç bir adam olarak yürümeye devam ederken gözleri araba farı gibiparlar bacaklarrrr tekerlere vücutta birden arabaya yaniiii yeni clio ya dönüşürrrrrr ve slogan yeni clio dinamik gücünüzzzzz :wink: :D çok güzel di miiiiii :?: :D

kredi kartı reklamı

özgü namalın kredi kartı reklamını nasıl buldunuz arkadaşlar

axess reklamı gerçekten çok güzel....

özgü namal harika oynamış....

citroen C 4 artık buz pateni yapıyor yeni reklamında bu da çok iyi olmuş benceeeeeeeee :D

evettt... :wink:

c 4 e yakışmışş.....

çizi kraker reklamı açlığınızı yatıştırın :!:
çünkü tavuk daha yakalanacakkk tüyleri yolunacakkkkk temizlenecekkk pişecekteeee üstelik acele olacakmışş :shock: nasıl olacaksa bu işlemlerrrrr boşverin siz en iyisi çantanızdaki çizi ile açlığınızı yatıştırın çok şeker bir reklammmm değilmi :?: :D

Kötüyüm ben kötüyüm jötüyüm kötüyüm...
reklam o kadar güzelki, tanıtılan ürün arkaplanda kalıyor

İŞ t cell benim fikrim geldi güzel değilmi sizcede :D

Coca cola'nın yeni reklamı...
Bankta oturup ağzıyla telefon sesi çıkaran cocuk varya sonra cantasından colayı cıkarıp telefon gibi konuşup yanında oturan kıza "sanaymış" diyor. çok güzel. iyileşip ilk dısarıya çıktığımda bunu yapmaz mıyım ben:)

DOMESTOS :D :D :D :!:

Ordaki MİKROP varyaaaa.....İşteee ben ona bitiyorummm...Kopuyoruuuummm :D :mrgreen:

Hijyennnn :!: Hijyennn :!: Hijyeennnnn :!: :mrgreen: :mrgreen:

BEYAZ'IN AYTAÇ SUCUK REKLAMLARI..

1.REKLAM PANAYIRDA

ÖNCE KADINLAR VE SUCUKLAR

2.REKLAM

KÖTÜ BİR YÖNETMEN,KÖTÜ BİR SENARYO .AMA DUA ETSİNLER MAL İYİ :)

" BİZ NE ZAMAN AYRI DÜŞTÜK BİRBİRİMİZİ ANLAMAKTAN VAZGEÇTİĞİMİZ ZAMAN...""
Bu günlerde dikkatimi ve beğenimi toplayan bir reklam var.ZAMAN gazetesinin reklamı..
İçinde bulunduğumuz kaosu,güvensizliği ,birbirimize olan kızgınlığı görsel bir dille anlatmış...
Dikkat çekici ve güzel...

avrupa yakasından burhan başında meşhur bonus saçı ve bir kilo balık alır bonusu birikimiştir ve hediyesi çok güzel bir deniz kızı çok hoş bir reklam :D
garanti reklam işini iyi biliyor genelde bonus reklamları ilginç olmuştur benim için :wink:

eko bella reklamındaki müzik çok hoşuma gidiyor

Cafê Crown reklamı çok güzel yawww

Kızın "buuuuuz" diyişi çok hoş

Ülker İkram ama cevizlisi

öğrenciler derstedir bizim çömez arkadaşına ikram yok mu der sessizce o da ikram atıverir ama bizimki tutamaz, bir başkası kapar ondan sonra ikramlar havada uçuşur ve tabi profesör ünde dikkati dağılır ki bizim çöm e sen yenisin galiba der ve bir ikram fırlatır,birde bunu dene cevizli ikram çocuk tam deneyecek ağzına atmadan şimdi gel bakalım tahtaya :twisted: der profesör :)

Üst Alt