Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Televizyon Reklamları Hakkındaki Görüşler

Turkcell'i tebrik ediyorum.
Birlik ve beraberlik bu kadar güzel anlatılır. Tüyleri diken diken eden sahneler var. Herkesin kendisini sahada oyuncu olarak görmesi süper bir fikir olmuş...

http://www.youtube.com/watch?v=isT4DXK0rag

İyice bir bakın, bir bakın sahaya,

İşte bizim takım… TÜRKİYE ORADA, TÜRKİYE ORADA

Şimdi tam zamanı birlikte olmanın, gerçek büyük destek

70 MİLYON DEMEK , 70 MİLYON YÜREK

Yaf .. İyi de.. Onu demek için Lady d'Arbanville'den başka şarkı bulamamışlar mı??? Katletmişler güzelim parçayı.. :evil:

Usta Tiyatrocu Haluk Bilginer'in, Büyük Önderimiz Atatürk'ü Başarıyla canlandırdığı,

İş Bankası reklam filmini Çok Beğenerek Ve Duygulanarak İzliyorum Son Zamanlardaa...

Freud un kulakları çınlasın...Odipus kompleksi bir reklama bu kadar mı güzel yedirilir.

Willikinson traş bıçağı reklamları yaratıcılık, grafik tasarım, zeka ve mizah zenginliğiyle benden tam puan aldı. İşte bir reklamın vadettiği ürüne yönelik tüm farkındalık ve olumlu çağrışımları uyandıracak bir çalışma.

http://www.youtube.com/watch?v=LuSBCIV1zuQ

Güven Kıraç'ın rol aldığı kuruyemiş reklamları serisi...

Hiç taze ayçekirdeği galagalırmı yauw

Helldorado'nun bayıldığım parçası A drinking Song'a Türkçe sözler yazılmışş Milli Takımımız için ..

Ehhh müzik güzel sözler güzel... Süper olmuş bence
:wink:

Milli Takım Ülker reklam

Perwoll (Sıvı deterjan) reklamlarına sinir oluyorum. Reklam filmi çok mantıksız. Sokakta çekim yapılmış. Genç kıza sorarlar; "Üzerindeki elbiseyi neyle yıkadın?"

Çantasından ürünü çıkarır; Perwol'le yıkadım...

Yahu yaklaşık 3 litre olan bu detarjanı her sokağa çıktığında çantanda mı taşıyorsun?

Hmm rujum burda, cep telefonum burda, cüzdanımı da alayım, çantama atayım, e bari detarjanı da çantama koyayım da ne olur ne olmaz, biri çıkar "Çamaşırlarını neyle yıkıyorsun?" diye sorar, ismini söylemem yeterli olmaz, ben deterjanı yanıma alayım en iyisi. Biraz ağır ama olsun, değer yanımda taşımaya...

Bu Aralar Vodafon un Serisine Kopuyorum Benn . . :D

Fakat Özellikle, Kerim'in, Annesine PC de Resim Açtırma Çabasıı Müthişş Yaanii . .

Gene İzliyorum Gene Gülüyorum . . ;]

Severek izlediğim tek reklam, turkcell'in "bu gün bayram..." diye başlayan o single sahip reklamıdır. Acaip derecede tatlı bir reklam olmuş.

TT NET . .Gülse BİRSEL &Özkan UĞUR . .

'Bu Böyle Olmicak Şekerim..Sen En İyisi Televizyona Çıkıp Anlat' dediğinde,İzzet'in Cidden Tv'nin Üstüne Çıkması Komik Yaanii
img-hysterical.gif
Ne Zaman Çıksa O Reklam,Çok Gülüyorum . .:]

tadella...bu kalpler en iyisini hak eder....

reklamlar eskisine nazaran çok hoş çok renkli.hatta öyleki bazı programlara tercih ediyorum.sizi izlemektense reklam izlerim daha iyi diyorum :D ama yinede sevdiğiniz bişi izlerkern zırt zırt araya girmesini affettirmiyor bu :confused:

Televiyon reklamları hakkındaki görüşler
[SIZE=7]?[/SIZE]

Bir kek markasının reklamı... (çok başarılı)

Üç bayan kokteyl tarzı ayak üstü muhabbet etmektedirler.

1. Bayan: Benim oğlan bir obua çalsın mest olursunuz.
2. Bayan: Ne bua?
1. Bayan: Obua
1. Bayan: Ayrıca koşu da da çok başarılıdır. Öğretmeni diyor ki "Ama birini seç."
2. Bayan: Hangini seçti?
1. Bayan: İkisinide... Obua çalarak koşuyor
2. Bayan: (3. Bayana bakarak ve kısık sesle) Var mı böyle bir yalan?

Kadraja ürünün tanıtımı girer, 2 lezzet bir aradadır, sizi seçim derdinden kurtarmıştır.

1. Bayan: Oğlum koşarken nefessiz kalıyor. Allah'tan obua nefesli bir çalgı... :)

Visa kart reklamını izleyen varmı :D çok hoş olmuş bayıldım ben :)

Çoğu gibi bi kandırmaca reklam daha :)

Kavak yelleri dizisinin Aslı'sını şampuan reklamında oynatmışlar , sonuçta böle bişi çıkmış :D

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=k8UFg8FWElA]YouTube - Komili Şampuan - Pelin Karahan (HD)[/ame]

Dizinin son bölümünde omzundaydı hatunun saçları, reklamda ise maşallah baya bi uzamış , ahenkle dans ediyo :)))

Bi reklam var ki cok net hatirlarim Garanti bankasinin bilmem kac yilinda cektigi "su isteyen yok mu, suuu" diye alttan duygusal bi muzikle desteklenmis bir bagirisla para kazanan bir cocugun hikayesini bu gunlerde cok gorur olduk.sanirsam bu gunlerde sokaklarda uc kurus para kazanmak icin calistirilan cocuklar bazi reklam filmlerinin hayata yansimasi sonucu hic de hos olmayan goruntuler olusturmaktadir ki bu isin baska boyutu.Reklam filmine gelince hatirlayan var mi?

----------

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=LNSNa_LR27M]YouTube - Sucu çocuk ve önlemez yükselişi[/ame]

Müziğini seviyorum o reklamın , oyuncu çocuk da çok sevimli :)

Televizyonda en sevdiğiniz reklam hangisi?

malum tvde ürünlerin satılabilmesi için reklama ve tanıtıma ihtiyaç vardır.bu zamana kadar pek çok tvde reklamlar oldu,oluyorda geçmişde yada şimdi beğendiğiniz reklam hangisi?
benim beğendiğin şimdi yayınlarda olan siyah beyaz AKBANK reklamı.aradaki kırmızılık ayrı bir hoşluk katmış reklama...

Benimde bu ara Fiat'ın yeni çıkardığı Doblo'nun reklamı hoşuma gidiyor.

Şu an Şekerbank reklamı en sevdiğim reklam

turkcellinin gücü turkcelin çekim gücü çok hoşuma gbiyo özellikle müziği :)
Doblo'nun reklamı birde
aslında reklamlar hiç olmasa daha iyi ama malum :)

Şu avea reklamı yokmu ; sonunu izlemesek niyeti bozdu diyeceğim adam :)

[ame="http://www.youtube.com/watch?v=mqDjzioqjAA"]YouTube - Avea Emre-Aslı - Ozan Güven ve Melis Birkan[/ame]

yeni çıkan Beren saatin oynadığı rexona deodorant

Üst Alt