Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Özürlü Kimlik Kartı çıkartıp maçlara ücretsiz girmek istiyorum..?

Büşra3344

engelli kimlik kartı ile Passolig ZORUNLU..

GS - FB maçına kayıt oldum.
18 Nisan 2017 saat 09:39 da yayınladılar. ben 09:44 de kayıt oldum :)

Listeye ~Barış Kılıç~ yazılacak :=)
daha öncede gitmiştim Galatasaray - Başakşehir Maçına :=) bu ikinci gidişim..

evet passolig kartı çıkarılıp kulübün web sitesinden ilgili maça verilen günde başvuru yapılacak. maç gelirse mesajla bildirim geliyor. bende gittim 2 sefer yarın ki maça çıkmadı maalesef. parayla da bulsam gideceğim Kara Kartala :) harekat var bilet için :D

engelliler için hangi pasolig kartı uygun biksç çrşit pasolig kartı var hangisini almalıyım

Kunta
Hangi takımın maçlarına gitmek istiyorsan onun pasoligini al.2 farklı kart var birisi kredi kartı olarak kullanabilirsiniz diğeri cüzdan para atıp işlem yapabilirsiniz ben 2 tane var ikisinde cüzdan kart Antalyaspor un her macına gidiyorum. 4/5 gün önce Antalyasporengelli bilet başvuru formu var onu dolduruyorum . Onlarda biletimi pasolig kartıma yüklüyorlar

benım özurlu kımlık kartım 2010 çıkardım su ankı özurlu kımlık kartından farklı,özurluk oranı %80 verıldıgı yer ,ad soyad,tc kımlık no,bırde serı no yazıyo,resmın yanında parantez içinde kimlik kartı buyuk harfle altındada aynı özurluler için,basbakanlık özurluleridaresı başkanlıgı ıbaresı yazıyor ön ust koşede,bırde yıldız sag kosede ,bunu deyıştırmelımıyım,bu kartla yannız trenlere bınerken kullanıyorum başka nerelerde kullanabılırım ,ayrıca bu kartı deyıştırmem gereklımı tşk

selocanlar

başbakanlık idaresinin kartıysa raporun yerini tutuyor. uçak bileti,otobüs bileti indirimi gibi yerlerde kullanabilirsin.

Yazmadığım mesajlar benim adıma bi güzel yazılmış allahım aklıma mukayet ol !!!

arkadaşlar,

Fenerbahçe maç biletini nereden nasıl alıyoruz.Benim Fenerahçe logolu Pasoligim var.Lütfen günxcel bilgi paylaşabilir misiniz.

Arkadaşlar,

Fenerbahçe basketbol maçları da ücretsiz miş.Giden prosedürü anlatabilir mi?

aile ve sosyal politikalar bakanlığının engelliler için kimlik kartıyla maça gidilemez mi?

arkadaşlar ben de koyu fenerbahçeliyim :) maçları hep izlerim. %61 engelli raporum var. yeni aldım. futbol ve basket maçlarına artık ücretsiz gidebilir miyim? teşekkürler

ssometimes tabii ki gidebilirsin. İlk önce passolig çıkarman gerekli. Özellikle FB logolu olması gerekiyor. Klübün resmi web sitesine gidip ya da kulbü direk arayıp bilgi alabilirsin. Passolig kartını alınca ara. Kartına bilet yüklüyor klüp.

ssometimes

Siz Sağolun. Kendimden örnek verecek olursam ; engelli kartım ve passolig kartımı güvenliğe gösteriyorum. Eskişehir Atatürk Stadyumun da ( yeni stadlarda var ) Engelli Girişi var. Oradan Engelli Kimlik KArtımı görevliye gösteriyorum kameraya da passoligimi gösterip ücretsiz tüm maçları izliyorum. Genel de kale arkası tribünleri oluyor arkadaşlar ama stadtan stada değişiyor olabilir.

Her takımın her maçına engelli kimlik kartınız olsa dahi gidemiyorsunuz her klüp ayrı şartlar istiyor öncelikle passolig kartınız olmalı ve galatasaraylı olduğum için özellikle açıklayayım her maçtan önce (3-5 gün) resmi klüp sitesinde başvuru formları çıkıyor doldurup gönderiyorsunuz sonrasında maç günlerinden önce açıklanıyor kazananlar o listeye göre varsa adınız maç günü stadyumun önündeki engelli gişesine gidip kartınıza yükleme yapılıyor ve maçı girip izliyorsunuz. Yaklaşık 2 yıldır bütün maçlara böyle gitmekteyim. Beşiktaş sene başlarında kombine yüklüyor olması lazım Fenerbahçe nasıl yapıyor bilmiyorum. İyi günler.

Arkadaşlar %40 engelliyim maçlara gitmem için bedava engel oranı yetiyomu

%40 engelliyim maçlara bedava gitmek istiyom engel oranım yetiyomu acaba

Üst Alt