Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Ocak ayı Evde Bakım parası alan var mı?

demek ist- yattı ne yalan söylim hem sevincim hem üzüntüm var

ama bidaki aya fazlasıyla böyle durumlar tedbirli olacam ve benim gibi durumda olan herkesede tavsiye ederim ben yaşadım siz yaşamayın diye bu gece neler çektiğimi bi ALLAH bilir bide ben

yüce ALLAH-tan tek dileğim sağlık bari ilacıyla ayakta kalabilsin başka bişe değl

hafta sonu bile maaş yatıyor ben bugün aldım adana kozan ilcesin den

Arkadaşlar bana banka çok yakın 15 dakka sonra yatıp yatmadığını nekadar yattığını burdan size ileticem....

İSTANBUL Anadolu yakası....

Arkadaşlar maaşlar İSTANBUL Anadolu Yakası
YATTI
496 TL...

hatay da evde bakım aylığı

hatay da evde bakım aylığı ne zaman yatıyor?

konu

arkadaşlar kocaelide ocak ayı maaşı yatımı lütfen yardımınıza ihtiyacım var

gaziantep te bakım maaşları bugünde yatmamıştır bilginize. engeç yatanillerden biri antep ama yarın yatacaktır büyük ihtimal.
arkadaşlar bankart kullanan yani bankamatikle maaşını çeken arkadaşlar 444 00 00 nolu tlf dan hesap bakiyenizi dinleyip yatıp yatmadıgını anlayabilirsiniz.

444 00 00 cepten aradım çok kontor gitti herhalde ev telefonları o kadar çok gitmez
URFADA HALA YATMAMIŞ

Arkadaslar rakam her ay aynı ekstrenıze bakarsanız fark cekımlerden kalan rakamlar bır dahakı ay farklı oluyor maas sabıt

ıst 497,5 cıvarı sanırım hesaba yatmıs zam bır daha kı aya sanırım

emeklıler gıbı emeklılerde ocak zamsız subat farkla bırlıkte alacaklar

bızlerde oyle olcak sanırım

balıkesir ilceler yattı merkezdede bazısınınki yattı bazısının yatmadı bizimkide yatmayanlardan ilk defa böyle oldu offf karda kışta okadarda lazımki böyle olan başka bir yer varmı

ya mersinde bakım paraları hala yatmadı :( peki ne olacak bizim halimiz ya hiç düşünmüyorlar

yeni yıla girdik diye gidip imza falan atılması gerekiyormu bunun için yoksa daha imza tarihine vakit var

nigdeeeeee

nigde de bakım parası alan var mı ? nigdeee ordamısın kimse yok mu ?:mad:

kocaeli evde bakım parası allan varmı kocaeli ordamısın

hala almayan varmı yaaa bu ne saçma bi uygulama böyle,, haksızlık ama.
biz alalı 2 hafta olacak neredeyse adaletsizliğin bu kadarına pes yani allah yardımcınız olsun sizin paranızı çalıştıranlar kullananlar geçiktirenler allahından bulsunlar biraz ağır oldu ama hakkettiler bu bedduayı :mad:

sonunda gaziantep te yattı. bugün itabiri ile yatmıştır

ya daha ilgincini biz balıkesirde yaşıyoruz bazısı aldı bazı yok aradığınızdada siz arada bir atm ye bakın diyorlar

güle güle harca abi. niğde daha yatacak. sebep olanlar varsa dualarımızla cennete girerler kesin.

bu arada niğde cuma günü imiş. niğde li ark. bilgisine

ben aldım arkadaslar ankara 495 tl aldım zam falan yok

Niğde de kimse almadı daha esila86 kimsenin uyuduğu falan yok

meterdan esila yetkilılere seslenıyor. yanlış anlamışın. sen baya uyanıksın belli..

ewet ya birbirinizi yanlış anlamayın lütfen birbirimizden başka kimse bize yardım etmez

selam

selam arkadaşlar bende aranıza yeni katılanlardanım çorumda yaşıyorum sanırım 5 ay önce ziraat bankasından halkbankasına geçmişti bakım ücretlerimiz ve halk bankası düzenli olarak her ay 22 sinde ödüyordu hatta 21 cumartesi günü oldu 22 yani gece saat 00:01 de paraların yattığına şahit oldum ama bu ay hala çorumda para yatmadı

Üst Alt