Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Ocak ayı Evde Bakım parası alan var mı?

Bu sabah sosyal hizmetlerle görüştüm.izmir de ayın 25 inden sonra dendi.bilginize:(

merhaba arkadaşlar ben konyadayım biz bu ay aldık ama zam yok
şubatta verilcekmiş zam...

bence artık belli bir günü olmalı aylık almak için. millet kimi tlf na kimi nete kimi buraya yazıyor alındımı alınmadımı yazık. birde tlf aradıgımız zaman rahatsız ediyoruz shçk i.
bell bir tarih de yatması endoğru olacak. shçek bir tarih koymazsa biz koyalım ayın 28 inde çekelim maaşları. o tarihe kadar tüm iller yatıyo. yattımı yaymadı derdinden kurtuluruz. sonuç olarak ayda 1 maaş almış olcagız. ayın 10 da alınsa böle olacak.

tekrar merhaba,sevgili (seval efe) shçek aramışsın izmir ayın 25 de demiş ama memurun sanırım yanlışı var çünki ben bankadan parayı aldım (498)tl olarak, bilginiz olsun paranızı alabilirsiniz,sağlıkla yemek nasip olsun herkeze....saygılar

teşekkürler servet :)
şimdi hesaba baktım bendede 498 görülüyor

istanbul hala yatmadı günah ya hiç düşünmüyolar bu insanları ihtiyacımız olmasa sorarmıyız, yazıklar olsun bunu yapanlara bi arkadaş yazmış repo dadır diye çok dogru demiş bi gün kalsa repoda bi dünya faiz alacaklar tabi. şimdide hafta sonuna geliyor tabi bakalım keyifleri ne zaman yetecek.:mad:

ÖNEMLİ

aradım konuştum sorunumu ve burdan benim gibi sorunu olanlarıda söyledim ama ist- a para gönderilmiş peki hala neden alamıyoz dediğimde ist-shçek arayın dedi bizde konuyla ilgilenecez YANİ anlıycağınız artık adım gibi eminimki paralar repoda fakat burda sadece bu tarafın değil ankaranında suçu var peki gönderdiysen neden denetlemiyosun bakalım paralarını almışlarmı diye bunu düşünen yokmu hiç

kısaca tamamiyle ist- bazı vijdansızların vijdanına kalmış durumda ve ben onlara hiç bişe demiyom sadece ALLAH-a havale ediyom umarım sizde edersiniz

Allah bu insanlarıbildigi gibi yapsın 3 kuruş para veriyolar onuda rezil ediyolar kac gundur bankaya telefon ediyorum yazdırdıgım faturayamı acıyım cektigim sıkıntıyamı bilmiyorum valla yarında hafta sonu hıc yatmaz eger öyle repo felansa eger zehir olsun Allah delsinde cıkartsın insallah

selam hataya ne zaman yattı acaba birde bize kasım 12 de bakıcılar gelmişti acaba bu ay yatırırlarmı hesaba teşekkürler şimdiden ...

ALLAH herkesin yardımcısı olsun. sitede daha önce bakım aylıklarının düzensizliğine tepki gösteren arkadaslara aldığınıza dua edin sonucta yatıyor ve bunun gibi benzeri tepki veren cok arkadas gördüm okudum... ve bu tepki veren arkadasların forum mesajlarına özellikle dikkat ettim.. bir tanesi yazmış 2. el araba alacağım acaba bakım param kesilir mi? yani aç açın halinden anlar.
bir taneside yazmış ortalığı kızıştırmayın aramızda sosyal hizmetler yetkilisi var demiş... o kadar korkuyor ki tepki gösterip neden geç yattığını sorgularsam keserler... :))

sonucta hepimiz kader arkadasıyız.. allah herkesin yardımcısı olsun..

fener76;
YAZDIĞIN SATIRLARA TEK TEK CVP VERECEM ARKADAŞIM

burada bazı kişiler sadece tepki değil haklı yere kendini savunuyo maaşı aldığınıza dua edin diyon neye dua edecem arkadaş ben dün tel etmişim ist-shçek para gönderdik diyo ve ben onların bizim paramızı repo vb yaptığınamı dua edecem yoksa bedduamı sonuçta yatıyo demek evet yatıyo ama daha önceki msjımda dikkat edersen oğlumun 2 günlük ilacı kaldı ve eczane 1 defalığına mahsus veriyo borç demiştim eğer burda gerçekten sosyal hizmetleri varsa hala neden yatırmadı ben isterimki 1 tane değil onlarca sosyal hizmetler olsunki görsün yazdıklarımızı
peki ilacı nasıl aldım onuda söylim
buraya gelen oğlumun arkadaşı var ondan para istedim ondada yoktu ben bulurum dedi ve kendisi takıldığı kaveciden bana ilaç parasını getirdi hiç tanımadığım kişiden borç almış bulunmaktayım bu ne demek biliyon nasıl bi duygu gülümmü neyse ha şunuda söylim 1 isi 2 el araba alacam diye yazmış yani bu kişiler bu maaşı alanlarda binde 1 çıkar ama şunuda unutmayalım ben 2 el ilaçlar diye bişe çıksa ben onu alacam diye yazardım

bu msjda son sözüm ise

yüce ALLAH herkesi görüyoda biliyoda hüküm onundur

İstanbuldan halen ses yok kaldı hafta başına.....
ALLAH yardımcımız olsun....

safari_54 yazdıklarımı iyi oku... sana sonuna kadar katılıyorum... biraz sakin oku... devrik cümle yazmışım.. anlayamadın heralde...seninle aynı durumdayım.

Arkadaşlar bişey soracagım bilen yazsın lütfrn.hafta sonu hiç maaş yatarmı?

evet burcu ilhan, bir defasında cuma günü akşam saatlerinde bakmıştım yatmamıştı. cumartesi günü yolum bankanın yanına düşmüştü. hesaba baktığımda yatmıştı. demekki yatıyormuş.

ULAN İStanbul herkez yatiyor bi sen kaldın ne vefasız şehiirsin oysa faturlarimi vergilerimi ödüyorum yani :)

2. el bile olsa engelli bir insanın araç sahibi olması lüks mü arkadaşım.
bunu engelli ailesi biri eğer lüks görürse, engelli olmayanlar neler düşünmez ki. yani bizi ancak engelli olan yada engelli yakını olan biri anlıyabilir diye düşünüyoruz ama yanılmışız sanırım.
araba olmadığı dönemlerde çektiğim sıkıntıyı bir ben bilirim.
çocuğumla soğukta , yağmurda taksi beklerken çektiklerimi. zahmeti var diye bizi almayan taksicilere kızarak borç bulup aldım arabayı. şimdi çalıştığım yerden tazminatımı alabilirsem sıfırlayacağım arabayı. lüks olduğundan değil, 2. el arabanın bir dünya masrafı, vergisi var.
bari siz çok görmeyin arkadaşım..

remzi abı estafırullah kımse cok görmez abı (görmemeli) , üstteki yazıyı bende okudum arkadasın kötü bı nıyetle yazmadıgını düşünüyorum. borc harç bı sekılde araba şart abı keyfine bak sen. saygılarımla.......

vay be hala ist- yatmamış yazıklar olsun bunu yapanlarada yaptıranlarada

Üst Alt