Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Ocak ayı Evde Bakım parası alan var mı?

lütfen ankarada bunlarla ilgilenen kişilerin telefonunu yada internet adresini verebilirmi
bulamadım ben adreseri bilen varsa söylesin
bakalım ist- gelipdemi para yatmıyo bunlar
bakim hangi taraf vijdansız allahtan korkmaz

lütfen bilenler int yada telefon numarasını söylesin

safari_054

bU kapsamda ankardakilerin bir suçu yok.il müdürlüklere göndrilmiş paralar ama nie yatmıyor hesaplara anlamıyorum..

balıkesrde hasta bakım aylığını alan varsa söylesin

balıkesirde nezaman yatacak bilginiz varmı geçen ay 19 unda yattı

benimde hesabımda 9 tl vardı. bugün baktım sıfır. sanırım senelik 10 tl kart vergisi oluyor.

10 lira vergi olsa 10 lira alırlardı bi tanıkdan 15 lira almışlar hesabını sıfırlamışlar bizim 2 tl vardı onu aldılar sadece

bu sıra hesapda para bırakmayın o zman arkadaşlar:)ne gördüler alıyorlar demek:) :)

acaba başdanmı düzenlicekler yaa bide bu aralar dolaşıyolar ewlere gelip bakıyolarmış fln

selam ben darıcadayım gebzeye yakın ben alımıyım acaba bana yazarsanız

ewlere bakım aralık ayında oldu gelip baktılar durumu gördüler ve bu ay normal olarak herkeze bakıoruz dediler ewlere bakmakla alakası yok sorun o taraftamı bu taraftamı? eğer bu taraftaysa repo yapıyolardır. az önce yazdığım gibi o tarafın yani ankarada bunlara bakanın tel veya interne adresini bilenler warsa yazmasını acil olarak rica ediyorum

YOK kardeşim bakanlık int adresi iletişiminde attığın e-postayı aynen geri gönderiyo sana fakat tel buldum aradım yarın akşam 16.30 da aramamı istediler aradıktan sonra vakit buldum en kısa zamanda burayada cvp yazacam

bakalım akkoyun kara koyun belli olacak

yok endışe değıl aslında ben gelıp bakmamalarına hayret edıyorum en az altı ayda bakmaları lazım bu cocuklar nasıl bakılıyor dıye ben o konuda rahatım cunkı o benım canım kendıme bakmıyom ona baktığım gıbı ama nelerı var bana bunu sosyal hızmetlerden gelen heyet soylemıştı ozaman her kez sızın gıbı duşunmuyor demıştı

yok endışe değıl aslında ben gelıp bakmamalarına hayret edıyorum en az altı ayda bakmaları lazım bu cocuklar nasıl bakılıyor dıye ben o konuda rahatım cunkı o benım canım kendıme bakmıyom ona baktığım gıbı ama nelerı var bana bunu sosyal hızmetlerden gelen heyet soylemıştı ozaman her kez sızın gıbı duşunmuyor demıştı
bende sizin gibi düşünüyorum.gelip baksınlar tabikide.aslında takipcisi olmaları lazım.çünkü hak edende alıyor hak etmeyende.gerçi bu işler her şeyde yapılıyorda,neyse bende gezmeleri taraftarıyım.korkusu olan düşünsün.ben rahatlardanım:)

dün baktım maaş falan yoktu,istanbuldan buğün alan varsa söylesin lütfen banka bize uzak çünkü bu soğukta iyilik yapmış olursunuz teşekkürler.

arkadaşlar izmir yattı 498 tl bilginize, darısı almıyanların başına...

arka daşlar ben aranıza yeni katıldım adanadan alan varmı yazarsa sevinirim

Üst Alt