Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Monoküler sürücüler artık gece de araç kullanabilirler!

Slm arkadaşlar 10 dk önce susurluk ta trafik cevirmesi kontrolden geçtim gece araç kullanamazsınız dediler ve 1600 lira ceza kestiler nasıl bi iştir bu bi açıklama yapın lütfen nasıl çözülecek bu sorun

Birhan13

Trafik şubeye git bi görüş ben emniyet müdürlüğüne e devletten yazdım cevapta açıkça gece kullanabilirsiniz yazıyor forumda paylaştım zaten bi önceki mesaj ..cevabı yanımda taşıyorum ödeme gerekli yerlere iptali için itirazda bulun ..Hatta benim paylaşımıda gösterebilirsin yapılan uygulama yasal değil iptal edilir diye düşünüyorum ...

Birhan13

Oturduğu yerden kıç büyüten, ceza yazmaktan başka bi halt bilmeyen bir şekilde kapağı devlete atmış memur bozuntuları oldukça rahat yüzü yok.
Yeni bile değil yasak kalkalı çok oldu.

kul_veysi
Ufukalp

teşekkürler manisa trafik şubeye gittim onlarında böyle birşeyden haberinin olmadığını soyledi anlamıyorum nasıl iş yapıyorlar danıştayın kararını gösterdim bu dava daha karara bağlanmamıştır denildi

bimere başvurdum ordan cevap bekliyorum bakalım sonuç ne olacak

Birhan13

Kesinlikle gece sürüş vb. bir şart yok. Emniyet'e yazılı olarak başvurup yazılı olarak cevap iste. Gelen cevabı araç kullanırken yanında bulundurursun...

OturanBoğa
ben simdi bunu demek istiyorum benim monekuler ehliyetim var ama ticari arac kullanmam yasaksa neden bana src belgesi veriyorlar o anlamış değilim bunu da bil şekilde ortadan kaldırsak ıyi olacak neymiş ticari arac kullanamıyorsun kamyonet kullana biliyorum ama ticari amaçlan kullanamıyorum peki ne yapalım siz söyleyin birileri bize yardım etsin yet artik....

kolay gelsin ben ehliyetimi yeniledim her hangı bir sorunla karşılaşmadım ama arkadaş yenilerken 61 kodunu eklemişler monoküler kişiler için danıştay kararını atar mısınız

Monoküler ehliyetim var 2009 da aldım ve sadece 101 kodu eklendi. 61 gece araç kullanamaz kodu yer almıyor. CİMER e yazarsan oradan da monoküler sürücülerde gece araç kullanma yasağının kalktığına dair bilgi alabilirsin

Üst Alt