Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

MEB'de atandığı yere başlayan, iş başı yapan oldu mu?

bulut 25 . sabır inşallah yarin umuduna kavuşursun.... Allah kerimdir.

yok samsunu kazandım niye yalan söylim senden alıntı yaparken ismin le izmirde kısmı gelmiş sadece niye öyle bilmiyorum

ben yanlış anladım ozaman özür diliyorum senden.

Öncelilikle hocalarımıza, Memur ve Hizmetli olarak işe başlayan arkadaşlara yeni görevlerine başaralılar dilerim..Herşey gönlünüzce olsun.Darısı bizim başımıza inşallah...Daha atamamız belli olmadı..Bekliyoruz.

tesekkür ediyoruz nıhal.umut bey giyim öğretmeniyim..

Ankara dan ses yok. bugün umutluydum bir haber çıkar diye.bir haber alan arkadaş varmı?

Ankara dan haber alan oldumu. memur ve hizmetli olarak başlayabilen varmı arkadaşlar

Ankara pazartesi günü belli olacakmış...

İşe başlayan arkadaşlar hiç bir şey yazmıyorsunuz.inşallah rahat etmişsinizdir. tahmin ediyorum ki birçok memur adayı sizlerin deneyimlerini merak ediyordur..

İşe başladım perşembe işe başladıysam da iş yapmadım. Cuma günü ise iş yerime gittim bir masa ayarlandı bana bir bilgisayar ayarlandı 3 kişi bir oda da çalışıyoruz.Klavyem hızlı olduğu için yazıları ben yazacağım söylendi ilk gün oldu için az çok birşeyler öğretilmeye çalışıldı sağolsun önceden çalışan herkes yardımcı olmaya çalışıyor tam bir memur hayatım oldu diyebilirim.
cuma günü 2 3 evrak yazdım müdürlere imzalattım evrakların gideceği okulun kutusuna attım :D olay bundan ibaret
ilçe milli eğitim müdürlüğünde çalışıyorum.
Ulaşımım biraz sorun şuan da ama gayet memnunum. Herkesin birbirine sıcak davranması çok güzel geldi. Elimde iş olmadığı zaaman facebook msn e girebiliyorum :)

ilk 2 günüm böyleydi herkesin hayırlısı..

Heroeraser facebook, msn işi süpermiş ya inşallah herkez böyle rahat olur... ;)

nihayet ankarada da atama sonuçları belli oldu. ankara milli eğitim müdürlüğünün sayfasından görebilir sonuçlarını ankaraya atanan arkadaşlar. 6-15 eylül arası iş başı yapılacakmış. öncelikle il milli eğitim müdürlüğüne başvurmak gerekiyor.

Merhaba arkadaşlar bende memur olarak erzuruma atandım, İzmirden gideceğim için aradım bana 27 ağustosta evrak teslimi için son dediler ve evrakları şahsen teslim edeceğimizi söylediler bende 26 sında apar topar evrakları tamamlayarak gittim ve teslim ettim. bana erzurum meb herhangi bir ilçe seçimi konusunda bilgi vermedi ve nede bir ilçe seçtirdi biz ayarlıcas dedi, bayramdan önce başlayabilirsiniz dedi bende 1 hafta bekledim ses çıkmayınca 2. kez gitim bu sefer ayın 13 ünden sonra arayın veya uğrayın dediler... bana 27 si son dediler hala evrak alıyorlardı ben bir şey anlamadım ve çok stres oldum yaa bakıyorum buraya millet ilçe seçmiş, atanacakları okullar, müdürlükler belli olmuş, başlayanlar bile olmuş biz hala hiç bir konuda bilgilendirilmeden oradaki insanların insiyatifi ile bir yerlere atanacağız, ne ev tutabiliyoruz, ne de atanacağımız ilçeyi biliyoruz ne de kesin bir tarih var... Offf Offf... çok sıkıldım ve atladım uçağa geldim geri bu ne lakayıt bir sistemdir anlamadım...
Sanırım Erzurum Meb den daha sıkıntılı bir kurum yok bu mebler içinde...:) Allah yardımcımız olsun napcas bilmem...

Hocam Hatay da aynı malesef. Hala evde boş boş duruyoruz ve gelecek habere kitlendik. Aradığımızda da açmıyorlar telefonu :(
Ülkemizde keyfi hareket eden mem malesef çok. Allah cümlemize sabır versin :)

Asmina81;
iki kere mi gittin Erzuruma bir ke i gidip geldin ?
zor iş Allah yardımcın olsun...

Asmina81;

Allah yardımcın olsun valla kendimi görünce 2 gün çalıştım sorun yaşamadan diyebilirim..Sen böyle yazınca birden çok rahat başladım gibi hissettim inşallah çözülür sorunlar.

Muğla bellı oldu sonunda yarın sabah isbası darısı bütün engelli arkadasların basına

Traßzondan haLa ses yok umarım yarın geLir $u evrakLar..

Asmina81
bence gayet normal erzurum mem müdürü de bu yüzden görevden alındı rüşvetle yolsuzlukla uğraşmaktan asli görevini yapamadı tezkere aldı;)
hayırlı olsun en kısa zamanda başlarsınız inşallah

bende 31 de hatay mebe gittim evrakları götürdüm.. yanlıs bize tebliğat evrağı geldi... sonra mebde ki memur hangi ilçeyi istersiniz dedi bende şaka yapıo sandım.. dörtyol dedim tamam dedi... en geç 15 kadar başlayacaksınız dedi.. beklios bakalım sanırım bizi arayacaklar...

ya ßizim $u tabLigat evrakLarı nerde kaLdı ki.. ben boyLe işin.

Konya'yı kazanan arkadaşlar;
Yerlerimiz belli olmuş. Bugün sitede açıklanacakmış. O kadar ısrar etmeme rağmen yerimi söylemedi. Artık netin başında nöbet tutarız bizde.

hizmetli atanan yeri belli olan arkadaşlar varmı acaba ne zaman belli olur

bende sizlerin cektiği sıkıntıları okudukca üzülüyorum kocaeli med hıc sorun cıkmadı atama bölümündekı memurlar cok ılgılendı hatta telefon acıp sahsıma bılgılendırdrıler 1 eylul gunu gıdıp evraklarımı verdım ve o gun atanarak görevıme basladım..bunlar tatlı telaşlar arkadaslar atandık ya devamı gelir..herkese hayırlı olsun kazanamayan arkadaslarımız asla pes etmesın..

Bursa'ya atananlar,Milli Eğitime gitmeniz için bugün son gün.. Bir imza alıp depoya gönderiyorlar. 3tane gömlek veriyorlar ;) Sonra da okulunuzun bağlı olduğu ilçe milli eğitime elinize verdikleri evrakla gitmeniz gerekiyor. Öğle Tatili girdiği için İlçe Milli Eğitime biraz sonra gideceğim.. Onlar birkaç işlem yapıp okula gitmemi isteyecekler sanırım.

ben bugün bir okula işe başladım . evimede uzakmı uzak. .ilk kendimle ilgili birsürü evrak doldurmak ve bankadan hesap açtırmakla geçti. bankanın en kalabalık günü yarım günüm orada geçti. koşuşturmalı ama tatlı heyecanlı bir gün.

herkese hayırlı uğurlu olsun.

Üst Alt