Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Mart ayında 2022 başvuru yaptım, hala bir sonuç yok..?

Bende durum aynı bimer'e yazdığım yazının cevabı ni bekliyorum.gelince yazarım.sydv ye ara da soruyorum sisteme düşen var diyor bir ben mi kaldım dedim yok daha sistemde görünmeyen çok diyor sanırım evraklar sisteme tam girilmedi.

Benim bimere yazdığım dilekçeye cevap geldi. Belgeleriniz incelenmiş aylığınızin bağlanabilmesi için 12.02.2013 tarihli genelgeye istinaden bağlı olduğunuz il. Ilçe sydv ye gönderilmiştir. Diye yazıyor. Şimdi ne olacak sisteme girildi mi yoksa sydv çalışanları mi işleme alacak tekrar. Anlamadım gitti.

bence bir kaymakanlıgı git sor eşref bende aynı durumdayım bu nasıl iş anlamadım bende bimere yazı yazdım senınkının cevabı kaç gunde geldi

Mehmet ben 26 ocakta yazdım 15 şubatta cevap geldi genelgeden iki gün sonra e-mail gelmiş cumartesi tesadüfen gördüm. Bugün 144 u aradım maaşınız 27 si itibarı ile bağlanmış dedi.miktarı 5 marttan sonra sorgu yaptırın dedi bende sydv yi aradım miktar görünüyor ama ödeme günü görünmüyor. Bankaya soracam vermezler büyük ihtimal ama tebligat beklerim bu kadar bekledik birazdağa beklerim sonuçlandı ya daha ne isterim

bende mart ayında basvurmustum gecen sene benım halen baglanmadı bende bimere yazdım sen maaşını aldınmı simdi kesin baglandımı

Bende bugün öğrendim 144 u aradım orası söyledi sonra sydv yi aradım orası da mayıs dönemi dahil 3.800 lira alacaklı görünüyorsunuz dedi evrak takipte görünmüyor dedim bize geçti artık orasiyla alakası yok dedi ben daha almadım bugün öğrendim zaten sydv yi ara genelgeden iki gün sonra genel müdürlük mail göndermiş. Sydv ye gönderilmiştir diye bugünde bağlandığını öğrendim. Ne zaman çekerim bilmiyorum.

Sağol ben bu toplu parayı ne zaman çekerim.birde mayıs ayı dahil dediler bu mart dönem maaşı toplu paraya dahil mi demek.

eşref kardesım bende senın gibi martta basvurmustum bana yardımcı olurmusun beni sydv yenı genelgeye gore alıyor maaşıamı baglamıyor ama ben evrak takıbınde sorgulama yapıyorum benım işlemde gozukuyor bende bimere yazı yazdım bunlar yazıyor ne demek oluyor bı bakarmısın

BİMER26.02.2013BİMER
ANTALYA VALİLİĞİ27.02.2013BİMER
AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR BAKANLIĞI27.02.2013ANTALYA VALİLİĞİ
KONYAALTI KAYMAKAMLIĞI27.02.2013ANTALYA VALİLİĞİ
SOSYAL YARDIMLAR GENEL MÜDÜRLÜĞÜ28.02.2013AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR BAKANLIĞI
SAĞLIK, YAŞLI VE ENGELLİ YARDIMLARI DAİRESİ BAŞKANLIĞI28.02.2013SOSYAL YARDIMLAR GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
İLÇE SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA VAKFI04.03.2013KONYAALTI KAYMAKAMLIĞI

Mehmet bunlar kurum içi yazışmalar bende ptt den zarf gelecek diye bekliyordum. Cumartesi günü naile baktım mail gelmiş bende 144 u aradım orası söyledi burdaki sydv de bizim köyden birinin eşi çalışıyor aradım sydv nin tel. Aldım onlarda bağlanmış alacağınız gözüküyor dedi ben bir önceki sayfalarda kalemin söylediklerini yazdım bimere sen 144 u ara birde mail ini kontrol et

bende detaylı sekılde bimere yazdım anlattım derdimi sendede bunlar cıktımı yanı onu soruyorum ben 144 u arıyorum sürekli mesgul yaa bimerden mail gelmedi halen bakıyorum arada maile ama ben sydv basvurmustum orda benım herseyım cıkıyor ılk basvuru tarıhı flm ama onlar benı yenı yonetmelıge alıyorlar gıcık oldum yaa

Mehmet ben 2012 mart üç başvurdum o yüzden eski yönetmelik geçerli sydv ye vuranlar yeni yönetmelik uygulanıyor.

hmm senın 2022 sorgulamada cıkıyormuydu benım cıkıyor işlemde diye sen bimere yazdıktan sonra 144mu aradın ben arıom hep mesgul yaa

Benim görünmüyordu hala aynı bende de meşguldü ısrarla aradım birde 3. Sayfada kalem in yazdığı bir metin var bimer için ben onu yazdım bimere.sydv bana evrak talibim artık hükmü yok sorgulamayı vakıf yapıyor tamamen bize geçti dedi.zaten maaşını kimse evrak takipte yeni rakamlarla göremiyormuş buda artık bir hükmü kalmadığını kanıtlıyor benim 27 şubatta bağlanmış hergün bakmama rağmen göremiyordum.

anladım kardeşim o zaman bende 144 u arıyayım bir ama ben basvurdum sydv ama ilk kayıt tarihim gözüküyor ee şimdi sen ne zaman parayı alcaksın

Doğum tarihine göre perşembe olması lazım inşallah verirler de haziranı beklemek zorunda kalmam kontrole gitmem lazım ameliyat işinde var ilaç gibi gelecek yarın bir gidip soracam gidebilirsem

Benimkisi ankaradan red edilmiş böyle bir şey olabilirmiki anlamadım düne kadar alacaksınız deniliyordu syd bizle alakası yok diyor anlamadım gitti

yaa ben bu 144 u aradım bana sydv basvurmustum ben onun sonucunu soyluyor red edilmiş diyor ama ben 15.03.2012 tarıhınde basvurmustum o zaman muhtaclıgım vardı 2022 sorgulamada cıkıyor yanı napcam lutfen yardımcı olun yaa

arkadaşlar çok sagolun bende arkadaş gibi bilmiyodum okudum bütün bölümleri allah razı olsun hepinizden

araştırmacı sendemi onceden basvurmustun

Ben sordum ama bana haziran dediler kafana takılan günü gelmemes maaşı toplu paraya niye dahil ettikleri sosyal inceleme olursa maaşım kesilir ise girer sen maaşım kesilir peki bu durumda ben mart ayına kadar olan toplu parayı nasıl alacagim sydv ye sosyal inceleme olursa maaşım parayı çekmeden kesilir dedim. O senin halkın onu alırsın dedi.inşallah sorun çıkmadan alırım.

Melek hanım benim maaşım 27 şubatta bağlandı ama mayıs ayı dahil dediler 144 u aradım sydv ye sordum 3840 lira alacağınız var ama bu dönem ödeme görünmüyor haziranda alabilirsiniz dediler şimdi ömss den türkiye halk sağlığı kurumuna atandım sormak istediğim ben bu parayı alabilirmiyim ise girdiğim tarihe kadar olan parayı öderler mi sonuçta o dönemlerde çalışmıyordum.şimdiden teşekkürler.

eşref maden;

yokmu bilgisi olan kimse özellikle melek hanımdan cevaplamasını rica ediyorum.

Eşref çalışmaya başladın mı? Başlamadıysan ne zaman başlayacaksın işe?

Daha başlamadım. Ismin zimmet sorgulamada cuma günü akşam görünmeye başladı. Bu hafta cuma ya kadar başlarız öyle tahmin ediyorum.bir yıl fazla bekledim şimdi çalıştığım için toplu parayı alamazmiyim.

Üst Alt