Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Kanal içi cihaz alırken dikkat edilmesi gerekenler

Mehmet Akşit

Kanal içi cihaz alırken dikkat edilmesi gereken noktalar:

1- Cihaz denemesini mutlaka almayı düşündüğünüz modelle yapın. Bazı merkezlerde "deneme" kulak arkası cihazlarla yapılıp, aynı sesin duyulacağı söylenmektedir. Bu doğru değildir. Bazı merkezlerde ise uzun, ince bir hoparlör çıkışı ile "demo" olarak üretilen cihazlarla, farklı kulaklarda deneme yapılmaktadır. Kanal içi cihazların boyu ve kulağa yerleşme şekli cihazın performansını etkiler (örneğin Oticon CIC modeli en fazla 1,8 mm olmalıdır). Cihazın son halini mutlaka deneyin. Gerekirse kalıp parasından vazgeçip, cihazı iade edin. En iyisi bu pazarlığı cihazı denemeden önce yapmaktır.

5- İşin doğru yapılmasını istiyorsanız, cihazınızı değil, uzmanınızı doğru seçin!

MERHABALAR MEHMET BEY.

YUKARIDAKİ MADDELERE (TABİKİ DİĞER YAZILANLARA DA) SONUNA KADAR KATILIYORUM. BU KONUYA DİKKAT ÇEKMEK İÇİN BU KISMI TUTTUM.

KEŞKE MARKA BELİRTMESEYDİK İYİ OLUR DU DA NEYSE.

DOĞRU UZMAN + DOĞRU CİHAZ + DOĞRU UYGULAMA = MÜKEMMEL SONUÇ

İYİ ÇALIŞMALAR

A.SERDAR BALLI
wwwprotimisitme.com.tr

Fulya83

Kanal içi cihaz da denenir. Çok az firma bu imkanı sağlamakta. Ama benim kanaatim olmazsa olmazlardan dır. 22 yıldır bu işi yapıyorum hemen hemen ilk günden beri bizde denenir.

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Fulya83

Piyasada her firmanın satış stratejileri vardır. Siz maalesef deneme yaptırmayan yerlere denk gelmişiniz. Kulak arkası deneme yapıp kanal içi cihaz satmak yanlış bir uygulama.

Üst Alt