Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Kamu Hastanelerine atananlar için istenilecek evraklar Pazartesi açıklanacak

İzmir'de tkhk'nın genel sekreterliği poligondamış. poligonda ne poligon sormayın. 986 konak halkapınar otobüsü yakınından geçmektedir. ancak öyle bir yere kurulmuş ki engelliler için dönemeçli dolambaçlı bir patika çıkıyorsunuz :) tekerlekli sandalyesi olan arkadaşlar mecburen özel bir araçla gelsinler. veya taksi tutsunlar. otobüsle ulaşıp o patikayı geçmeniz oldukça zor olacak.

meister78;

ikametgahına en yakın yer diyorsun. aslında böyle olmalı. fakat ben kocaeliye atandım istanbul pendikteyim istanbul genel sekreterliğe gittim ama beni atandığım ilin genel sekreterliğine gitmem konusunda uyardı bende tkhk sitesinde bulundukları ilin genel sekreterliği diye ısrar ettim olmadı taaa kocaeli izmite gittim 80 km mesafede.iyide istanbulda ikamet eden van'a atanadıysa engelli ne yapacak? saçma değil mi? neyse evrakları teslim ettim sekreterliğe. artık beklemedeyiz.

karadenizliusak;

keşke dediğin gibi tefah içinde yaşasak dostum ama allaha şükür çalışıyoz kimseye muhtaç değiliz.giderimiz çok fazla oluyor geçim derdi yaşam kaygısı iş kaygısı sardı aksattık burayı

karadenizliusak;

ikamet ettigi ili kazananlar için ikamet adresine en yakın kurum yoksa izmirde otur vanı yaz izmire atan gibi bir durum söz konusu değil istanbul içerisinde bir kadro kazanmıs olsaydın ve tüm ilceler secenegi dahilinde olan bir kadro ise evet ozaman istnabulda bulundugun adrese en yakın kadro ama sadece bu durumda bazı kadrolarda görev yeri belirtilmişti onlarda ise aynı il de yaşıyor olsanda mecburen orada yazan ilçede olacaksın

Gezgin35;

öncelikle hayırlı olsun kardeşim ben ilk atamada tkhk atanmıştım tkhk sağlık bakanlığı bünyesinde oluşturulan yeni bir oluşum biz evraklarımızı bulunduğumuz ilin sağlık müdürlüklerine teslim etmiştik ama o zaman tkhk yeni kurulduğu içind,i şimdi kendi başına bir kurum ve her ilde ayrı ayrı genel sekreterlikler kuruldu biz onlara bağlı çalışıyoruz bende bayburtta teknisyen olarak çalışıyorum

yorgunn evrak tesliminden sonra tebligatın eline ulaşması ne kadar sürdü acaba ?

Evrak teslimi esnasında herhangi bir belge alan oldu mu aranızda? Teslim ettiğinize dair bir belge?

Türkiye kamu hastaneleri kurumuna atananlar

arkadaşlar türkiye kamu hastaneleri kurumuna atananlardan evraklarını teslim eden oldu mu internette yazan belgelerin dışında başka belge isteniyor mu ben vhki olarak atandım

hayır ıstenmıyor..ınternettekı belgelerınızı vermenız yeterlı hayırlı olsun

merhaba arkadaşlar,ben iş kazasından dolayı sürekli iş görememezlik geliri alıyorum 130 tl civarında.F-HERHANGİ BİR KURUMDAN EMEKLİ OLDUNUZ MU, EMEKLİYSENİZ NEREDEN,bu kısma bunu belirtecekmiyim acaba?bilgisi olan varsa paylaşabilirmi.

Üst Alt