Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Kamu Hastanelerine atananlar için istenilecek evraklar Pazartesi açıklanacak

taho;

Bunu ben de düşündüm ve tahiminimce bizi 15ekim pazartesine dogru başlatıp maaşları kasımda çift verecekler gibime geliyor, umarım yanılırım da ilk maaşı bayramdan önce alabiliriz.. Arada kalan zaman kısıtlı çarşamba isimler çkys'ye düşse il sağlık müdürlüğüne gideceksin tebligatı elden imzalayıp hastaneni belirleyeceksin, hastanene gidip başlasan bile maaş için hesap açtırma gibi bazı işlemlerin olacak 15ine yetişmeme ihtimali de var.. :/

abi yeterki ayın 14.ünde işe başlayalım bir arkadaşım böyle oldu ayın 15 inde maaşını aldı.

bu açıklamayı nerden buldun kardeş. :)

AÇIKLAMA

"Özürlülerin Devlet Memurluğuna Alınma Şartları İle Yapılacak Merkezi Sınav ve Kura Usulü Hakkında Yönetmelik" hükümleri çerçevesinde ÖSYM Başkanlığı tarafından yapılan merkezi yerleştirme sonuçlarına göre Kurumumuzun taşra teşkilatı kadrolarına yerleştirmesi yapılanlardan 15 Ağustos - 06 Eylül tarihleri arasında atamaya esas evraklar İl Sağlık Müdürlüklerine teslim edilmişti;

Ancak 10 Eylül 2012 tarihi itibariyle gelen evrakların incelenmesi neticesinde evraklarını teslim etmeyen sayılarının yüksek olduğu tespit edilmiştir. Evraklarını teslim etmeyen adayların genelde görme ve işitme özürlü adaylar olması dolayısıyla, Kurumumuz olarak bu adayların elektronik yoldan (ÖSYM sınav sonuç açıklama ekranı) yerleştirme sonuçlarına ulaşamaması ihtimali de göz önünde bulundurularak, engelli adaylarımızın mağduriyet yaşamaması için adaylara tek tek aranarak ulaşılmış ve yerleşen adayların evrak teslim süresi 28/09/2012 tarihine kadar uzatılmıştır.

Bu çerçevede Kurumumuza yerleşip evraklarını teslim eden 1594 engelli adayın atamaya esas evrakları anılan Yönetmelik çerçevesinde oluşturulan Komisyon tarafından tek tek incelenmesi ve eksik evrakların tamamlatılması süreci devam etmekte olup evrakları tamamlayan adayların atamaları Ekim ayının 2. haftası itibari ile tamamlanacaktır.

Bilgilerinize arz ederiz.
Sağlık Bakanlığı
Basın Müşavirliği
teşekkürler kardeş bu yazıyı nerden buldun kamu hastaneleri sitesinde yok

evet memurlar netin yazdığı bir haber üzerine verilmiş bir cevapmış bu sağlık bakanlışı basın müşavirliğinden yapılmış açıklamaymış.memurlar net editörlerine cevaben mail yoluyla iletilmiş.müşavirlik telefonuna ulaşıldığında bilginin resmi olduğu teyid edilmiş.inşallah açıklanır artık beklemekten ve kötü şeyler düşünmekten sıkılmıştım artık bu haber iyi oldu

09akon;

kardeş açıklama memurlar.net adresine gönderilen resmi maildir.

Oguzhan1453;

evet kardeş öyleymiş.hayırlısıyla bi yerleşsek artık.

09 akon aydınlısın galiba nereye yerleştin bende aydınlıyım tkhk antalyaya yerleştim

Bu akşam saat 22.00'da ASP Bakanı Fatma Şahin TRT Haber'de Neler oluyor programına katılacak. Bir şekilde sesimizi duyurmamız lazım. Trt Haber Ve twitter hesabı üzerinden yöneticiye sorularınızı ulaştırabilirsiniz: A.Ahmet Böken (a_ahmetboken) Twitter'da
Ortak Bir konu olarak :
Aşağıda ki tweeti copy paste olarak paylaşabilirsiniz twitter hesabınızdan. Direkt ahmet bökenin hesabında görülecek.
@a_ahmetboken @trthaber ÖMSS Ek yerleştirme hakkında ne gibi düzenlemeler yapılıyor? Başvuruların tarihi ne zaman başlayacak?

09teknikressam;

evvet kardeş aydınlıyım bende muğlaya atandım.sen vhki misin tekniker mi?

isimler çkys düşmüş atamalar oldu ben cuma göreve başlıyorum. herkeze hayırlı olsun uzun bi bekleyiş sona erdi:D

teknikerr;
arkadaş bu ne hız nası neler yaptın anlat bakayım ben atandığım ile anca gidicem kayda bi açıkça anlatın ne yapıyolar

09akon;
yarın yola çıkcam atandığım il sağlık müdürlüğü ne gitcem.hangi evrakları isterler nasıl yapılıyor kayıt açıklarmısınız herkes yerleştm deyp yazıp kaçıyo anlatın biraz

bak yine aynı şey oldu eleman hehe ben yerleştm deyip kaçtı gitti :) kardeşim buraya yazıyosan bilgi verici şeyler yaz.bizde diyelimki aa bak bu adamdan şu belgeleri istemiş şu zaman başlarsın şu zaman vergi indirimin olur falan daha bilmediğimz bikaç bilgi yazar 2 satır.

sakin ol ya:D tamam

bu sabah giitim müdürlüğe şube müdürü nereyi istediğimi sordu boş kadro için tel. görüşmesi yaptı ve atama kağıdıma istediğim kurumun adını yazdı hayırlısı olsun dedi hiç bir evrak götürmedim banada vermediler cuma günü müdürlüğü arayıp evrak işleri bitti onayını alıp direk kuruma gidip göreve başlıycakmışım

sakin ol ya:D tamam

bu sabah giitim müdürlüğe şube müdürü nereyi istediğimi sordu boş kadro için tel. görüşmesi yaptı ve atama kağıdıma istediğim kurumun adını yazdı hayırlısı olsun dedi hiç bir evrak götürmedim banada vermediler cuma günü müdürlüğü arayıp evrak işleri bitti onayını alıp direk kuruma gidip göreve başlıycakmışım

vergi indirim işi için göreve başlayıp vergi dairesinden aldığın evrağı çalıştığın kuruma doldurtman gerekiyormuş arkadaşım.

teknikerr;

heh şöyle yaa bende gidecem yarın başka ile atandım ben oraya gidince bi eksik evrek kalmasn ondan telaş yaptım.banada telefonda sordu nereyi düşünüyorsunuz diye.sonra dedi müdürümüzle istediğiniz zaman gelip atandığınız yeri öğrenebilirsiniz dedi.bi sorum daha olacak.sicil numarası falan ya da şu vergi indirimi mevzusu ne zaman yapılıyo kuruma başlarkenmi acaba

tamam çok sağol kardeşim.

vergi dairesinde gidip iki evrak alıp birini kendin birinide çalıştığın kuruma doldurtuyosun kurumun dolduracağı evrakta sicil numarası bölümü felan var ama sicil numaram nedir kuruma gidince mi öğrencen onu bilmiyorum heralde bi şekilde hallolur fakat duyduğuma göre vergi dairesi evrakları ankaraya gönderiyormuş ankaranın evrakları değerlendirip onaylaması 2 ayı buluyormuş tabi bu kesin bilgi değil(kuruma başladıktan sonra biran önce yaptır bence)

ne demek hepimiz kaç aydır büyük heycanla bekliyoruz faydası olduysa ne mutlu:D

bide raporun aslını istiyolarmış diye duydum bende ama benim raporun aslını sınava başvuru yaparken sosyal politikalar il müdürlüğü aldı aslı gibidiri var bende inşallah onda sorun çıkmaz yaratacak değilim ya sonuçta sınav için şart dediler verdim aslını.

raporun aslını veya raporun noterden tastikli fotokopisi de olurmuş nufus cüzdanı fotokopiside gerekiyormuş

ekstra: olarak bazı hastalıklar için geçerli bu durum raporun 2012 olması gerekebilir bazen kabul etmeyebiliyorlar ama genede belli olmuyomuş.

bende hastaneden aldığım aslı gibidir damgalı var bitane.benim rapor sürekli yılda sorun çıkmaz 2010 da almıştım

hastahaneden aslı gibidir olmadığını noterden olmak zorunda oluduğunu söylediler.

ee aslı yokki bende sosyal politikalar il müdürlüğü aldı aslını aslı gibidirinin aslı yapılmazki noterden hayret bişey yaa napcam ben şimdi.

bende pazartesi gidiyorum, Allah herkesin yolunu açık etsin kazasız belasız gidersiniz inşallah.

:) koşarak gittim 2 araç değiştirip sosyal politikalar il müd. aslını aldım

09akon bende malesef aslını vermiştim sen nasıl geri aldn ankarayamı gittin aldın?

yok kardeş aydın sosyal hizmetler il müdürlüğünden aldım.sınava başvururken almışlardı orda.aslı gibidirini götürdüm aslını istedim vergi dairesi aslını istiyor dedim.dosyamı aradılar bulup verdiler.

tmm sağol cevabın için benimki ankarada inşallah atandığım kurum rapor falan istemez

24 sayfa yüzlerce yorum yapılmış.Ama işe başlayanlardan ses yok:D işlerinin paranın keyfinden bizleri unutmuşlar anlaşılan.:D

s.aleykum arkadaşlar.ben bugun evraklarımı teslim ettim.istanbul tkhk vhki.istanbulda evrak teslim edecek arkadaslara edindiğim bilgiyi aktarmak isterim.ben başakşehirde oturuyorum.aradığımda bakırköy bolgesi için oluşturulmus sekreterlik halkalı m.akif ersoy kalp ve damar cer.has.içindedir.oradaki memur arkadaşın söylediği herkes kendi ikametgahına yakın olan sekreterlık bırımıne evraklarını teslim edecekmıs.birde mal bildirimi formunu orada verdiler doldurdum.birde rapor ve diplamamın asıllarını aldılar.diplama aslını 02/04/2013 te gel benden al dedi.teslim ettiğime istinaden bir yazı verecekmısın diye sordum.boyle bir yazı vermediklerini ama için rahat etsin diye bir kagıda yazıp verdi :)hakkımızda hayırlısını diliyorum.bundan sonra top onlarda..artık bekleme zamanı.birde nereye atayacaklar dedim.cevap net,ataman buraya gelecek bizde ikametgahına neresi yakınsa oraya yonlendırırız dedi.çok iyi bir insandı allah razı olsun her sorduğum soruya içtenlikle cevap verdi.rabbim yardımcımız olsun

Raporunuzun aslı aldığınız hastanede bir tane bulunur. Ancak "aslı gibidir" mühürü boşa vurulmuyor. Aslı gibidir mührünü vuruyorsa hastane işe başlayacağınız kurumun memuruda bunu kabul etmek zorunda.
Başvuru bilgilerinde açıklanan 4.maddeyi okumanız ve okutmanız yeterli olacaktır.

Üst Alt