Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

İlk kez işitme cihazı alacaklara veya yeniden cihaz almayı düşünenlere önerilerim

hanifeaydin

terleme sorununu yaninizda pompis veya yedek hortum tasiyarak cozebilirsiniz. ayarla cihazla alakali degil
hortum terlerde tabii sesler gider.
ben genelde hemen yedek hortumu takarim cihaza.

hanifeaydin

Riçmi cihazın

Bnde unitronun dx serisini denicem bte

Thintube

Model boynuzsuz olanını

Kulağa giren kısımda kapalı dome olcak

Kafede denicem ayarı orda edecek

Anlamadan almam

Pluvia
nerden buldun bugayretkes odyocuyu:)
allah kolaylik versin.kafede denettirip gozunu mu boyayacak
zaten ayarlarken elinden geleni yapar becerisine gore.
senin anlaman azaldiysa cihaz birsey yapamaz gurulltuyu desen disari cikinca belli olur
maksadi kafedekinin maliyetinide cihazami eklicek:p

LORD_55100

Sorma o kadar cok sorunla ugrasiyorumki kendimi bile kaybrttigim anlar var günleri ayları bile karistiriyorum.olan oldu artik.

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

GRAHAM BELL

Derdimiz insan sesini anlama cafede keyfimden götürmüyom denetmeye

Anlamszsam zaten almıcam

Sessiz yerden alınca bianlamı yok cihazın

Senle uğraşcak odyo lazım anlıcağın kadar

yeni kablo aldım 450 tl istediler. 3 cm lik kabloya 450 tl ......cihazlara gözümüz gibi bakalım arkadaşlar. döviz arttıkça olan bize oluyor.

GRAHAM BELL

Derdimiz insan sesini anlama cafede keyfimden götürmüyom denetmeye

Anlamszsam zaten almıcam

Sessiz yerden alınca bianlamı yok cihazın

Senle uğraşcak odyo lazım anlıcağın kadar

Pluvia ne oldu sizin kafede yapacağınız cihaz denemesi yaptınız mı? işe yaradı mı gürültülü ortamda anlama sonuç yazmamışsınız da sorayım dedim.

Sadelikguzeldir Bu konuyu hiç bilmiyorum; ne desem yalan olur, odyoloğuma bir sorup döneyim.
Sadelikguzeldir Tekrar merhaba, alabilir, diyor. Çalışanda 1200, emekli de 1500 karşılıyormuş cihazı. İstanbul'da iseniz yönlendirme yapabilirim.

Sadelikguzeldir
sız yazılan cıhazı almamıssınızkı hakkınız kaybolmaz
aldıgımızda e-nabıza ıslenır
cıhaz alma hakkımız 5 yılda bır
sgk 1200 lıra cıvarı oduyor cocuklara bıraz daha fazla
gıdın devlet hastanedınde kbb a ordan ısıtme cıhazı raporu alın
raporu aldıktan sonra sanırım 1 hafta veya 10 gun gıbı sure gecerlı olur raporunuz
eger daha gece kalırsanız rapor ıse yaramaz

sagırlık zordur lutfen annenızı devlet hastanesıne goturun hemen
kbb doktoru muayene eder sızı odyo olcumune yollar
orda olcumuz olunca rapor verırler
o raporla cıhazınızı alırsınız
bır dedıyse bırını alın
ıkıncısı gerekırse 6 ay sonra tekrardan rapor alırsınız cıhazıda alırsınız
unutmadan cıhaz raporu alırken pıl raporunuda alınkı bıraz pıl alırsınız

Merhabalar elimde çok temiz ve neredeyse hiç kullanılmamış olan 2 adet phonak marka işitme cihazı vardır ihtaycı olanlar irtibata geçebilir. Ayrıca pilleride fazlaca vardır. 0541 342 44 42

hocam merhaba. babam için ankarada cihaz alınabilecek yer ve cihaz öneriniz var mı?
teşekkür ederim.

serkan7621
Babanızın işitme kaybı çok ilerlemiş ise phonak marka cihazların paradise UP modellerine bir bakabilirsiniz isterseniz. Oticon da deneyebilirsiniz. Phonak, Oticon, Widex gibi tanınmış markalar tavsiye ederim.
Phonak marka için ise kendim de aldığım Angora işitme öneririm. Phonak için en uygun fiyatlar bu Angora işitmede. Bir deneyin memnun kalırsanız size kalmış karar.
https://angoraisitme.com/contact/
Firmayla ticari bir bağım yok. Müşterisiyim sadece.

cevap için çok teşekkür ederim. yaşı itbariyle yüzde 50 55 civarında kayıp var her iki kulaktada. deneyeceğim dediklerinizi.
tekrar teşekkürler

Phonak kullanicisiyim memmunum ikinci değişime cihaz yenilenmesi için başka marka ya oticona geçersek yadirgarmiyim??

aliexpress'ten işitme cihazı alınır mı? gümrükten geçer mi?

Alınabilir belki ama almayın. Cihazın ayarlanmasında (işitme kaybına uygun hale getirilmesi) ve tamirinde problem yaşarsınız.

sibyl
astarı yuzunden pahalıya gelır:)
cunku bunu ayarlatmak ıcın bır suru masrafınız olur
ayar ıcın
ısıtme testı ıcınsızden hatırı sayılır para alırlar
bırrde kendı satmadıgı cıhaza yapabılecegı ayarın en azını yapar
yenı dıye para saydıgınız cıhazının cogu ıslevlerını ıptal ederek ucuz cıhazlar sevıyesıne getırır en namuslusu bıle odyocuların
cunku onlarda cıhaz satarak ayakta duruyoırlar

Üst Alt