Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Engelliler için Turkcell mi Avea mı Vodafone mu?

Nostradamus;

bnde destekcell kullanıyorum ayda 27-28tl geçmiyor. 1500 dk tcell 500dk her yöne..dklar artıyor bile 1 senedr böyle

şikayetçi iseniz turkcell faturasız destekcell'e geçin
20 tl ye konuşma ve 10 TL ye aylık 2 GB internet
toplam 30 TL..
bitince kimse sizin deyiminizle sizi söğüşleyemez yani ,ben öyle yapıyorum.

turkcell artık ağzıyla kuş tutsa beni tutamaz kendi paketleri dahi birbiriyle çelişkili.Ben kararımı verdim türkcele artık elveda diyorum....

bende bayadır turkcell kullanıyorum ve oradan taksitle telefon aldım ve çok memnunum

Bugün itibari ile vodafone engelliler düşler kampanyasına geçmiş durumdayım. Red 2015 geçecektim günü bitmiş Red classic extra 42.75 tl 1000 dk 1000sms 4gb int. En sevdiğim vodafone sabit hatlarla Sınırsız olması. Red li olduğun için çok avantajlarıda var. Ben memnunum uzun yıllardır vodafone kullanıyorum. Turkcell kaşıkla veren kepçe ile alan operatör. Avea nerede çekip çekmeyeceği belli olmayan operatör. Vodafone orta halli bende bunu bu yüzden tercih ettim.

Bu sizin neyi daha çok kullandığınıza göre değişir.
Örneğin işitme engelliyim hiç duymuyorum ve bana 10 liraya bile 20bin dk versen ben ne yapayım bu indirimli Turkcelli Vodafone'u :)
Ben vodafone kullanıyorum;
5000 SMS
Her yöne 500 Dk
2GB Net
Ve 30lira aylık kontör yüklüyorum her ay 30 lira karşılığında yeniliyor.

Mesaj olarak Turkcellde her yöne bir güzellik yok.
Gerçi net olduğu için whatsaptan konuşuyoruz artık ama herkeste net yok mecbur mesaj da atmam gerekiyor.
Ve bu bana uygun geliyor 30 lira da olsa napalım..

Avea'ya bir kez geçtim geçtiğime geçeceğime pişman oldum :)
Hiç bir yerde doğru düzgün çekmiyor saf gibi bir Operatör
İşlemleriniz çabuk olmuyor vs.vs.vs.

Bu vodafone Düşler kulübü tarifelerinin dk+ sms+ int değiştirmiş. Red extra tarifeyi 1000dk 1000sms 4gb vdf sabit hat sınırsız iken. Red medium adıyla değiştirip 2000dk 2000sms yapmış değiştirebilir miyim soracağım sms dk çok kullanıyorum.
TarifeAylık Sabit Ücret (TL)%43 İndirimli Aylık Sabit Ücret (TL)Tarife İçeriği
Kırmızı Akıl Küpü 39 TL22,23 TLHer Yöne 500 dk, Her Yöne 1000 SMS, 1 GB, Devretme Özellikli
Yeşil Akıl Küpü45 TL25,65 TLHer Yöne 1000 dk, Her Yöne 1000 SMS, 1 GB, Devretme Özellikli
Mavi Akıl Küpü 49 TL27,93 TLHer Yöne 750 dk, Her Yöne 1000 SMS, 2 GB, Devretme Özellikli
Red Small 70 TL39,90 TLHer Yöne 1000 dk, Her Yöne 1000 SMS, 3 GB, Vodafone'lularla ve sabit hatlarla sınırsız
Red Medium 75 TL42,75 TLHer Yöne 2000 dk, Her Yöne 2000 SMS, 4 GB, Vodafone'lularla ve sabit hatlarla sınırsız
Red Large 85 TL48,45 TLHer Yöne 4000 dk, Her Yöne 4000 SMS, 5 GB, Vodafone'lularla ve sabit hatlarla sınırsız
Red Elite 125 TL71,25 TLHer Yöne 6000 dk, Her Yöne 6000 SMS, 8 GB, Vodafone'lularla ve sabit hatlarla sınırsız

Üst Alt