Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Engelliler için Turkcell mi Avea mı Vodafone mu?

Dün vodafone MH aradım sordum düşler kulübünde kampanyasından aileden biri yararlabilir mı diye kullanıcı olarak gösterebilip olabileceğin söyledi. Vodafone cep merkezleri hepsi ayrı bir şey söyleyebiliyor.Çünkü bazı shopları haberi bile yok sen sorunca bakıyor. Birde böyle şeylerde direk yeni hatta almaya yönlendiriyorlar prim mi alıyorlar bilemiyorum. Neyse be başka shoplara soracağım

Benim daha önce
Avea 15 lik paket
Her yöne 250 dk.
5000 SMS
İnternet yok. 21 TL veriyordum.
Eşim de
Avea Kamu657
Her yöne 657 dk.
25'lik SMS paketi, her 25 sms den sonra 2 25 lik paket açılıyor.
İnternet yok. 45 TL veriyordum.
Kızımın hattı yok.

10 gün önce kızıma da hat almaya karar verdik. Eşimle benim toplam 66 TL ücret ödüyorduk. Ayrıca artık internette istiyorduk.
Avea 'nın Aile tarifesi varmış. Onu içeriğini öğrenince bu tam biz lik dedik.

Avea Aile tarifesi
Her yöne 3000 dk.
Sınırsız SMS
6 GB internet
Ücret 60 TL.
Her eklediğiniz birey +5 TL
Ben tarifeyi üzerime aldım. Eşimi ortak ettim. Kızıma da yeni hat alıp ortak ettim.
Yani toplam 60+5+5=70 TL ödeyeceğiz. (İletişim vergisi ve yeni hat bedeli hariç)

Bu pakete üç kişi ortak. Yani 3 kişi toplam 3000 dk ve 6 GB internet kullanacağız.
Ben şahsen mantıklı ve ekonomik buldum.
Duymayan ve bilmeyenler için paylaşayım dedim. Çünkü önceki girdiğim avea bayi bize bundan bahsetmemişti.

Aradığınız numaralara göre değişir.
Mesela bende Avea ağırlıklıdır rehber. Avea engelli tarifesini kullanıyorum 24,5 TL ödüyorum gayette memnunum.

Avea içi sınırsız(10.000 dk.)
Diğer Operatör/Sabit Hat 400
Heryöne SMS 500
Heryöne MMS 100
İnternet 1 GB

vodafone da olmuyor onun için yeni hat aldım başka operatörler de olur mu bilmiyorum
Bugün gidip 4 tane vodafone shopa sordum kullanıcı gösterip geçmek istiyorum diye! 2 tanesi yeni hat ve taşıma yapanlara kullanıcı olarak olur dedi. Diğerleri birbirine sorup saçmaladı resmen. Vodafone shopların %43 olduğundan haberleri yok bile söyledim öyle bakıp gördüler. Red 2015 çok cazip olduğu için geçmek istiyordum.

En uygunu Avea başka operatorden Avea geçiş yaptim her yöne 1000dak. ve 1 gigabayt internet sadece aylik 19 TL engelli tarifelerinde boyle uygun paket yok .

engelli felanı hiç karıştırmaya bile gerek olmadan bence en uygunu en cep dostu bana göre wodafon türkceeli hiç ağzıma bile almak istemiyorum tam bir kan emen sülük gibi diğer bir özelliğide sadece şebekesinin diğer operatörlere göre az biraz daha net çekmesi zaten son zamanlarda o özelliğide pek kalmadı çünki diğer operatörlerde baz istasyonlarının sayısını epey bi arttırdı ve artık çekmiyor çekiyor derdi diye birşey kalmadı sanıyorum ki wodafon hakkında ki düşüncelerimi destekleyen ben gibi bir çok arkadaşımız var diye düşünüyorum

maviyelkenin dediği gibi vodafone bayilerinin ve müşteri hizmetlerinin tarifelerinden haberi yok :D sonunda durumdan haberdar bi bayii buldum düşler kulübü Red 2015 tarifesine geçiş yaptım. 60 ay (vodafone) taahhütlü % 43 indirimli uygun tarifeler mevcut, raporunuzla veya engel oranınızı gösterir bi kimlikle 28 şubata kadar geçiş yapabilirsiniz. konuşma sms ve internet için uygun tarifeler var linklere bi göz atın

Düşler Kulübü Kampanyası

Engelleri Aşan İnternet ve Ev Telefonu - Vodafone Net | Vodafone Türkiye

Engel Tanımayanlar - TURKCELL

Turkcell internet paketi 10 TL'ye 2 GB internet. 500 dakika her yöne ve 1500 dakika Turkcellilerle telefon konuşması 20 TL. 10+ 20 = 30 TL 1. kalite internet ve konuşma. Bir çok arkadaşım avea dan şikayetçi nasıl sıkıntı yok avea da ? özellikle internette nasıl sıkıntı yok ? Dürüstçe doğruları yazın lütfen :)

iki paket birlikte alınabiliyormuş. Müşteri temsilcisine sordum. Fakat iki tane 2 GB 10 TL lik paket alınabiliyormu bilmiyorum. yani 20 tl ye 4 gb alabiliyormuyuz sormadım.

Düşler Kampanyası güzelmiş . Ama Vodaofnede bi sıkıntı var şu sıralar. Hele İnternet Felç. 500 dakka+5000 sms+2 gb internet: 36 tl ödüyorum.

Yani ben şu anda Avea'dan yazıyorum. Su ana kadar bir sıkıntı yaşamadım. Kimseye yalan borcum yok ve ikna etmem de gerekmiyor.

AVEA KAMU MEGA PAKETİ..Gurupiçi 5400 dk..Her yöne 1000 dk...Her yöne 1000 sms..4 GB internet..Herşey dahil 28 tl dir saygılar

Vodafone Red tarife engelliler için çıktı, özellikleri;

71,25 TL Engellilere Özel Red Elite Extra 6000 Dakika 6000 SMS 6 GB

48,45 TL Engellilere Özel Red Elite 4000 Dakika 4000 SMS 4 GB

Bu 2 tarife bence en iyileri..

Ayrıca şöyle bir detay vereyim arkadaşlar dakikalar Avea ve Turkcell yönlerinedir, yani Vodafone veya ev telefonu aradığınızda herhangi bir dakika gideriniz olmuyor..

maviyelkenin dediği gibi vodafone bayilerinin ve müşteri hizmetlerinin tarifelerinden haberi yok :D sonunda durumdan haberdar bi bayii buldum düşler kulübü Red 2015 tarifesine geçiş yaptım. 60 ay (vodafone) taahhütlü % 43 indirimli uygun tarifeler mevcut, raporunuzla veya engel oranınızı gösterir bi kimlikle 28 şubata kadar geçiş yapabilirsiniz. konuşma sms ve internet için uygun tarifeler var linklere bi göz atın

Hocam siz kendi adınıza mı aldınız red 2015. Engelliyi kullanıcı tanımlayarak olduğunu hiç sordunuz mu?

arkadaşlar bildiğim kadarıyla en iyi fiyat bakımından en mantıklı olan avea ama takdir sizin :D

vodafone nin engelli tarifesini kullanıyoruz güya 3 aydır 80 TL den aşşagı gelmiyor fatura avea ya geçirecekler beni zorla :)

3 ay demişsiniz %25 indirimden mi yararlanıyorsunuz. o indirim %43 oldu 40 tl red 2015 var. Avea kullanıyorum hiç beğenmiyorum bir an önce vodafone geçmeyi istiyorum bende

Avea'da polis hattı var. İçişleri Bakalığına bağlı kurumlarda çalısan herhangi biri (bana referans olan arkadaşın babası muhtar) 7 kişiye referans olabiliyor. 1000 dk, 1000 SMS, 4 GB internet 29 TL + 1.60 kr telsiz kullanım vergisi. Bence en uygunu şimdilik bu gibi :)

500 dk heryöne 1500 dk Turkcellierle ve 2 Gb internet 30 tl ödüyorum memnunum Turkcelden :))))

ben vodafona kayıtlıyım ama şebeke değiştireceğim iznim olmadan hattımın internet bağlantısını açıp 26 tl bakiyemi aldılar vede iade etmediler üstelik telefondan interneti wifiden kullanıyorum bilginiz olsun

Hocam siz kendi adınıza mı aldınız red 2015. Engelliyi kullanıcı tanımlayarak olduğunu hiç sordunuz mu?

onu sormadım hocam ama SSS ler arasında şöyle bi madde var "7- Bireysel hatlar için bir müşteri en fazla 5 GSM numarasıyla kampanyaya katılabilmeli." aradığınız bu değilse 542 ye bi sorun

eğer çok konuşuyor çok mesajlaşıyor ve 5 gb internet istiyorsanız en uygun vadafon derim red tarifesi sunduğu imkanlara göre çok uygun siteye girip bakabilirsiniz arkadaşlar

Biz 3yıldır turkcell kullanıyoruz. Aylık 20tl.her yöne 500 Turkcell'den turkcellede 1500dk veriyor

turkcell destek faturalı tavsiyedir.
1500 dk.turkcellilerle
500 dk heryöne
10 mb internet
20 tl
2 gb internet 10 tl

ne avea nede vodafone turkcell en iyisi avea da kullandım vodafonede beş para etmez

vodafone faturalı devreden tarifesine geçtim kampanya yılbaşında bitiyor.ay içinde kullanılmayan dk+sms+internet gelecek aya devrediyor.ayda 25 tl 500dk+500sms+2gb ...

vodafone nin engelli tarifesini kullanıyoruz güya 3 aydır 80 TL den aşşagı gelmiyor fatura avea ya geçirecekler beni zorla :)
geç kaldın ebübcüm :D
bak avea elele maksi tarifesi ne diyor.
avealılarla görüşme ve mesajlaşma sınırsız,her yöne 500 dk,her yöne 500sms,her yöne 100mms 8bu mms neci bilen varsa yazar mı),cepten internet 1 gb bunların tamamı sadece 22 tl.
not: her tarıfede oldugu gıbı bunada 1.5tl telsız zımbırtı ücreti ekleniyor ve 23.5 tl oluyor fazladan bir ücret alınmıyor.birde ilk gelenden 40 tl kadar bi vergi var onuda aylık faturaay 2 3 tl olarka aynsıtıolar 40 tl bitince ücret 23.5 e düşüyor.
ahanda link
Avea'dan Engellilere Özel Elele Maksi Tarifesi

yıllardır ilk hattım olan türkcelli kullanıyorum sonra destekcell turkcell paketine geçtim geçmez olaydım...Engellilere Destek adı altında kol gibi geçiriyor türkcell kimisi çok memnunum demiş nasıl memnunlar anlayabilmiş değilim herhalde her konuşma sonrası paketlerini kontrol ediyorlar paket aşımı oldumu diye..Kimse kusura bakmasın ama türkcell paket aşımında dakikası 60 kr değil hepsi hikaye.Destek paketinde olduğum halde her ay 60-70- hatta geçen ay toplamda 160 tl fatura ödedim evlat acısı gibi koydu bana..Kimse bana türkceli savunmasın destek paketi falan hikaye paketi aştığınız anda misli misli geçiriyorlar hele birde internet paketiniz olmadığı halde yanlışlıkla veri iletişimini farkında olmadan açarsanız (insanlık hali benim başıma geldi) yandı gülüm keten helvam....sözde 25-30 u geçmeyen paket artık 60-70 tl lerden aşağı gelmiyor..Aynı firmanın başka paketleri dahi destek paketinden daha avantajlı.Turkcell kendi içinde tam bir muamma ve yalan dolanlarla dolu... milleti söğüşlemek için allayıp pulladıkları paketleri mama gibi önümüze atıyorlar....İnternet herkesin her yerde kullana bilmesi gereken bir ihtiyaç halini aldı artık..EEE neymiş efendim paketin yoksa 100KB ı neymiş 20 kuruşmuş..;Ulan daha sen veri iletimini açar açmaz zaten up\down yapmaya başlıyor ve kaç yüz KB lar gidip geliyor tabi çoğu kişi bunun farkında değil çaktırmadan hoooop geçiiiiiirrrr. adamlar bize KB ları satıyorlar TL ler ile uyanın artık...... yolda internete girmek isteseniz paketiniz yoksa acil bir şeye bakmanız gerekirse yandınız MB lar download edilmeye başlıyor siz ister bir şey indirin isterseniz indirmeyin o zaten indiriyor siz sormasanızda sonraaaa 1 dk internet kullanımınız 5 tl ile borç hanenize yazılmıştır diye cevap geliyor mesaj olarak...Ulen ben naaptım ki googla girip bir cümle arattım hepsi bu....olmaaaaaz o 5 tl sana artık girdi...tabi bunlada kalmıyor dakika aşım ücreti yok vergi yok kıl tüy... eeee hani ben engelliyidim hani bana sen özel avantajlar sunuyordun...HEPSİ HİKAYE ARKADAŞLAR ÇOK DİKKATLİ DAVRANMAZSANIZ SİZİN O ALDIĞINIZ 20 tl lik paket oluveriyor 50 TL hemde siz anlayamadan göz açıp kapayıncaya kadar....Benim başıma gelenler belki bazılarınızın başına geldi veya gelmedi ama benim Turkcell maceram artık bugünden itibaren bitiyor breni daha fazla söğüşlemelerine legal yollardan cebimi boşaltmalarına izin vermeyeceğim....Neymiş efendim turkcell her yerden çekiyormuş yok neymiş ses pürüzsüzmüş...Kardeşim sende dağda bayırda gezerken yakınını aramayı ver olsun bitsin.Bizler sessiz kalmaya koyun gibi tek bir sağlayıcıya muhtaçmış gibi üşengeçlik yapıp veya en iyisi bu diyip afedersiniz düdüklenmeye devam ettiğimiz sürece bu sağlayıcılarda bizim sırtyımızdan malı götürmeye devam ederler rekabet olayı azalır fiyatlarda düşmez.. ben AVEANIN ELELE MAXİ faturasız paketine geçicem Her yöne 500 dk+avealılarla ücretsiz sınırsız konuşma ve mesajlaşma+100MMS her yöne+1GB internet paketi 22 TL... Her ay 22 tl yükleyip paketinizi devam ettirebiliyorsunuz......Benim başıma gelenleri yaşamak istemiyorsanız ve rahat rahat konuşup nete istediğiniz yerde girmek istiyorsanız Tavsiye ederim Varsın dağ başında çekmesin varsın sesim biraz pürüzlü gitsin karşımdakinin seside pürüzlü gelsin o beni ben onu anlayayım bana yeter.her ay 70-80 tl fatura ile karşılaşmaktan bin kat daha iyidir........AKILLI OLUN ARKADAŞLAR SÖMÜRÜLMEYİN SİZ ONLARDAN ZENGİN DEĞİLSİNİZ AMA SİZLERİN ENGELİ CEBİNİZDEKİ SINIRLI PARA ONLARIN UMURUNDA DEĞİL BUNU UNUTMAYIN..Çok sinirliyim belki bu yüzden çok sert yazdım kusura bakmayın ama gerçekleri yazdım.....

Ufak bir düzeltme yapayım cebinizdeki para onların umurunda değil demişim tabiki umurlarında hemde son kuruşuna kadar....:))

Üst Alt