Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Engelliler için Turkcell mi Avea mı Vodafone mu?

ptt cell tavsiye ederim

200dk heryöne
3000 dk ptt lilerle
3000 sms
sınırsız internet.

15 tl

muhendis3232;

Dostum sen kullanıyormusun pttceli memnnuyet derecen nedir ?

hattın çekme durumu nedir yanlış hatırlamıyorsam avea altyapısını kullanıyolar

bu engelli tarifesi midir

artık turkcllden nefret etmye başladım kafalarına göre sürekli tarifelerle oyunuyorlar süreklilik sıfır

teşekkür ederim :)

engelli indiriminden benim annem babam yok abimle kalıyorum abim benim adıma engelli indirim tarifesinden yararlanabilir mi vasim abim

Yararlanır sende yararlanırsın ...

ben türkcell kulalanıyorum destek cell tarife şöyle türkcell lilerle 1500 dk her yöne 500 dk 20 tl eğer isterseniz 1 gb internetle 31 tl ben böyle kullanıyorum.

ben yenı duydum cep telefonun da indirim olduğunu hazır kartlar içinde geçerlimi bu indirimden yararlanmak için ne gerekli

avea Her yöne 500 dk, 1 GB internet ve 5 bin sms için 25 Tl ödüyorum.. Yeni memurlar için yaptıgı bir kampanya var 4 GB internet 1000 dk ve 5000 sms 27 Tl bir memur 3 hat alabiliyor.

nasıl baş vuru yapabiliyoruz:(bilgi alabilirmiyim bilen birinden

Babası muhtar olan bir arkadaşım aldı şuanda kullanıyor.. Müşteri hizmetlerini ararsanız daha detaylı bilgi verirler.

kerimc;

hazırkartlarada var TİM lerden ayrıntılı bilgi alabilirsin faturalı olma şartı aranmıyor :) ama pahalı ben tavsiye etmem sana kalmış 30-35 TL arası bütce lazım ki çok pahalı bence

marto1;

ptt ile aynı sadece hat kısmında pttcell yazıyor..bana sınırsız internet lazımdı benim işim çok çok görüyor..engelli tarifesi değil isteyen herkes geçebilir..

yardım

merhaba dün haberlerde çıktı ttnet vodafon avea Türkcell flnda engelli indirimi hakkında haber çıktı daha uygun olacakmış tarifeler benim ttenet limetsiz kullanıyorum engelli tarife ayda 45 tl ödüyor acaba daha damı düşücek ücret ???

selam arkadaşlar ttnet internet kullanıcılarına sunulan bir fırsat olabilir TTNET MOBİL araştırmaya deger .

En güzeli türkcell

1500 dk türkcellilerle-konuşma
500 dk her yöne
10000 sms türkcell
1000 sms her yöne
250 mb internet =30 tl ödüyorum.

arkadaşlar bu indirimler sadece engellinin kendinemi,değilse benim kızım daha 8 yaşında onun adına olurmuki

Vodafone indirimi %43 yapmış oldukça uygun gözüküyor.
Benim kardeşim engelli ben alabilir miyim hiç öyle alan oldu mu?

En güzeli türkcell

500 dk her yöne
10000 sms türkcell
1000 sms her yöne
250 mb internet =30 tl ödüyorum.

Ama internet yok
Bence doya doya Herşeyden faydalanmak için Turkcell kalitesiye

1000dk heryöne
1000 SMS
4gb internet
45 tl

vodafone red 2015 tarifesi

1000 dk
1000 sms
5 gb internet
ve vodafonlarla, sabit hatlarla sınırsız konuşma 40 tl

Valla bizim buralarda Vodafone çok çok iyi değil internet Hızıda tatmin edici değil
Turkcell çok iyi saniyeler içinde sayfalara geçiş imkanı sunuyor

500 dk her yöne

yaklaşık 28-29 tl ödüyorum

serkanylmz77;

Bu 4 GB internet sınırsız mı,
bu tarife nezaman çıkıyor yada çıktımı linkini verebilirmisiniz?

Tabiikide
Engel tanımayan interneti bol paket yazın Karşınıza hemen tarife ayrıntıları gelecektir.

Engelliyi kullanıcı olarak gösterilerek alınabiliyor mu

Üst Alt