Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Ekim ayı evde bakım ödenekleri il müdürlüklerine gönderilmiş. Alan var mı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
istanbulda her zamanki gibi tık yok 40 gün geçicek bide adı aylıkkk :))

istanbul bu ay geç alacaksa,demekki bayramda para alamayacağız o demmekki refarandumda bahanesi idi yok bayram dolayısı ile erken verdik diye .Görcez bakalım bayram diye mi erken verdiler yoksa referandum için mi kıyak geçtiler az kaldı sabredelim ve izleyelim arkadaşlar...

oscar71;

tabiki referandum için............... geçen bayramlarda böyle bi kıyak yapmışlarmıydı?????? tabiki hayır .. amaç işleri görülsün oda oldu başardılar

ADANA yatmıştır.545 tl. adanalı arkadaşlar çekebilir..

Manisa 'ya nazar deydi valla hiç bu kadar gecikmezdi. sosyal hizmetleri aradım 20sinden sonra yatırılır demişti bu gün yarın yatar..... :confused:

İstanbul'dan Ses Yok Ne İş Yaw Hepsine Bir Düzen Yapılması Gerekiyor !!!!! :mad::mad:

burcu hanım teşşekkür edrim.adanayı haber verdiğin için

rica ederim ne demek başlığın açılma gerekçesi neyse onu yapmaya çalışıyorum:)

arkadaşlar kocaeli ne zaman yatacak bilgisi olan varsa lütfen yardımcı olsun

arkadaşlar yazmayım dedim ama yazacağım,bu evde bakım aylığını neden sürekli gündeme geliyor,anlamıyorum ,vay bu şehir yattımı vay bu şehir bu ay şu zaman alacakmış veya daha neler aylığı her ay alıyorsan bir sorun yok ,demekdir ha almıyorsan bir sorun varsa ok,ama yattımı yatmadımı diye her ay böyle bir başlık görünce nelerle uğraşıyorlar ??????????????????

sevgili yaşar bu başlık her ay açılır ve alan iller yazar.sizin imkanınız var sanırım sürekli dışarı çıkabiliyorsunuz ama sizin gibi olamayan arkadaşalrımız var.işte onlar buradan takip ediyorlar.yattığını gördüklerinde gidip çekiyorlar.umarım açıklayıcı olmuştur.sevgiler...

ewt bende katılıyorum buradan bakıp öyle gidiyoruz çekmeye ayrıca bu başlığın amacı bu ztn

yasar2456;

arkadaşım ayıptır sorması sen neden giriyorsun bu siteye? her ay paranı alıyosan neden okuyorsun burda yazılanları.. beni aydınlatırmısın?

hemofili;

biz ayın 20 sinde aldık
il il değişebilir...ben sinop....

kocaeli de alan varmı arkadaşlar şu dakika itibari ile yatmamış

kocaelide alan yok hafta sonu yatıyormu bilmiyorum eger bugun bişe cıkmassa

15.30 itibarı ile kocaelinde yatmamıştı.

şuan itibarı ile alan varmı kocaelinde saat 16.55

arkadaşlar mersinde ekimin bakım ücreti yattı

arkadaşlar mersinde ekimin bakım ücreti yattı..

ist hala yokmu neden her seferinde ist sona kalıyor

arkadaşlar merhaba,
bu gün saat 16:30 itibariyle Kocaeli'nde yatmamıştı.Ne zaman yatacağına dair bilgisi olan var mı ? Daha önce hiç böyle bir olay olmamıştı..

arkadaşlar ben sordum sosyal hizmetlere kocaeli pazartesi yatacak dediler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt