Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Ekim ayı evde bakım ödenekleri il müdürlüklerine gönderilmiş. Alan var mı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
akadaşlar ankara ne zaman yatar bilen varmı? teşekkürler:confused:

Arkadaşlar sakin lütfen...Birbirimizi kırmadan

ben yozgattan yazıyorum arkadaşlar... gercekten bu bakım ücretlerin de bir düzen söz konusu değil... her ay farklı günlerde yatar, bazen diğer ayada kalabililr...

arkadaşlar az önce eskişehir sosyal hizmetler müdürlüğünü aradım ve sanırsam eskişehir 20sinden sonra yatacakmıs ole dedi bayan. eger eskişehirden alan olursa yazsın size zahmet.

eskişehir yattımı bilgi verebilir misiniz? saygılarla...

kütahya bakım parası az önce öğrendim 544 tl yatmış

samsun evde bakım ücretleri 16.30 itibariyle yatmıştır.güle güle harcayın allah devletmize milletimize zeval vermesin

ya kardeşim sonuçta alıyosun ona bak sen allaha şükredin dua edelimde bu hükümet başımızdan gitmesin bu kadar uzatmaya ne gerek var anlamış degilim

merhaba arkadaşlar konyada ekim ayı bakım parası yatmış hayırlı günler

ESKİŞEHİR bugun saat 12 itibariyle baktım yatmamıs :S aradım 20 si diyorlar :S yatsında ins. beklerız :S artık yapacak bısı yoq

dün il sosyal hizmetleri aradım istanbul 25 inde yatacak diyor,bu demek oluyorki istanbul 40 günün geçeceği anlamında ozaman geçen ay erken almamızın bir anlamı kalmamış oluyor.Bu konu için ne yapabiliriz?

oscar71;

ewet sözde bayram diye iyilik yaptılar...... bunların amacı oy almaktı amaçlarınada ulaştılar, daha önceki bayramlarda niye yapmadılar bunu erken yatırmayı herkes kendini düşünüyor ben bunu bilir bunu söylerim........ şimdi nasılsa işleri bitti beklestirler 40gün:mad:

ESKİŞEHİR MERKEZ 540,97 yattı ALLAH BEREKET VERSİN ...!!!

istanbuldaki arkadaşlar uyumayın sizde 1er kere il hizmetleri arayın buğün tam 30 gün oldu deyinki paraları yatırsınlar baskı lütfen ben az önce tekrar aradım 1 saat sonra belli olur diyorlar baskı yapılsın lütfen buğün cuma belki yatırırlar.

İST SOSYAL İL HİZMETLER TEL 442 15 32- 442 31 62- 442 13 79 hemen açmıyorlar uzun uzun çaldırın

istanbullular arıyormusunuz nummarayı? KİMSEDEN ÇIT YOK

:mad::mad::mad:

Adıyamanda evde bakım yatmıştır az önce aldım 444 tl 100 tl eksik beyler bayanlar niye böyle bu ay anlamadım . .

15.10.2010 itibariyle ADIYAMAN 544 tl hesaba yatmıştır... İlgililere duyrulur

şanlıurfa da ekim ayı evde bakım parası yatmıştır 555 tl

Ankara

14,20 saat itibararıyla ankara evde bakım parası yatmışdır

elazığdan alan varmı

haberiniz varmı arkadaşlar 2011 yılında ne kadar zam alacak maaşlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt