Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Bugün Seni Ne Gülümsetti :)

Serdar yayindaaa
Üniversitedeyken Best FM i ne dinlerdik be

algwsf8.jpg

Mahallenin muhtar adayıyla yaptığımız sohbet. Çok şeker bi kadındı 😊

Millet banka sırasında promosyon dalgası.gülelim ağlayacak halimize.

Sen onu bağa mi didin doğa
doğa - hayir ben sağa dimedim
Eee kime didin o zaman
doğa- kimseye dimedim içimden geldi öyle didim ne var ki bunda 😂😊

🤭

Sizin içinizden geliyi yaziyisiniz hani onun gibi ıçimden geldi didim yani sana dimedim kimseye dimedim 😊

Söz hoşuma gittiydi ben de onu didim ne var ki bunda 😊

😂

tyler durden çok seviyorum ondan didim sözünü beğenip de ne var ki bunda 😊😂

Sağa dimedim kimseye dimedim 😊

benim yazdigimi niden kendine anliysinki hem 😊😂
tyler durden sözlerini sevmek yasak mi 🤔

Son düzenleme:
Küstüm sağa
Ben sağa dimedim dimedim dimedim 😊
tyler durden sözlerini seviyorum didim ıçimden geçtiydi ben de yazdiydimdimdi sözü sağa dimedim didim dimedim 😊

Bir konuda fikrini beyan edip"Buda burda dursun " diyen birine verilmiş cevap "Buda'nın konuyla ne alakası var?" :D:D sinirim bozuldu :D

Bursa'daki bir adamın çay içerken suçluyu görüp etkisiz hale getirmesi ve suçluyu polislere teslim etmesi. Sonra da hiçbir şey olmamış gibi dönüp çayını yudumlamaya devam etmesi. 😀

Bursa'daki bir adamın çay içerken suçluyu görüp etkisiz hale getirmesi ve suçluyu polislere teslim etmesi. Sonra da hiçbir şey olmamış gibi dönüp çayını yudumlamaya devam etmesi. 😀
Fahri polis olunca heyecan yapmaz.

İş yerinde iki arkadaşım astroloji hastası, her türlü düşünceyi ,davranışı yıldızlara ve gezegenlere yoruyorlar.
Başka bir arkadaş onları görünce: aha mesai başladı. (Gülüşmeler)...
Biraz sonra çayımızı getiren abla: ne olmuş ne olmuş. Mars metroya mi binmiş (gülüşme değil bu kez kahkaha)😂

Retro :gezegenin duraksaması ya da yerinde sayması

Son düzenleme:
Annem seneler evvel bir bitki ekmişti, yıllar sonra mı ne çiçek açıyormuş falan. Ailecek senelerdir bekliyoruz açsın diye. Sonunda dayanamadım, dedim bu sene de açmazsan keserim seni diye tehdit etmiştim. Yazık korkudan açmış bir tane. 😀

Annem seneler evvel bir bitki ekmişti, yıllar sonra mı ne çiçek açıyormuş falan. Ailecek senelerdir bekliyoruz açsın diye. Sonunda dayanamadım, dedim bu sene de açmazsan keserim seni diye tehdit etmiştim. Yazık korkudan açmış bir tane. 😀
Ayyy ne güzel 🤗
Bizim de kaktüs var aynen yıllar sonra çiçek açıyor dediler bekliyoruz...
Keserim diye Korkutayım ben de madem

@mac72, Beni de Bulgaristan'dan arıyorlar sürekli. Hepsi de evlenmek isteyen bağyanlar ama yol paraları yokmuş, elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyorum. 😀😃

@smurf, Kalmışmı onlardan artık bizim üçkağıtçılar onları arıyor diye duymuştum :D

Yaşar Alptekin in yillardir kadin diye bir erkekle ( rafik laaa) lambada dansı yapmasi komik ve bir okadar da aci dolu sex yaşamı

Acıların adami alptekin in dram dolu sex yaşamı

Hayretler veren alptekin in sasirtici rafik isteği

Apltekin in kadin sanıp rafik a vurulmasi acı dolu sex yaşamı

Akli gidik ergen alptekin in dram dolu ve komik fakir sex yaşamı

Akli gidik alptekin in kadin diye rafiga vurulması ve komik sex yaşamı
Bilim insanlarının incelediği alptekin in aklinin nerede ve nasil gittiği bilinmiyor

Son düzenleme:
Akli gidik alptekin in ne yaşayıp da aklının gigip bir kadin diye killi rafikla munabette bulunmasi bilim insanlarinin arasirtma konusu
Alptekin kadin sanip kıllı rafikla muhabbette bulunurken kadinlari hem guldurup hem de ağlatıyor kadinlar acinasi sex yaşamı olan alptekin in nasıl bir evrim geçirdiğini merak ediyor

Genlerini hangi hayvandan aldigini bilim insanları arasitiriyor
Sosyolog ve ekonomistler de her yönden fakirlik yaşaması nedeniyle böyle evrildiğini dusunuyorlar

Entellektüel içeriği olmayan düşük yapılı sanat eserlerine benzeyen alptekin kadin sanip rafikdan bez istiyor ki etrafı silsin diye - bilim insanları hayretle düşünüyor
Ne ile beslenmiş genetiği sefil organli evrim artığı olan alptekin in .........kadinlara ne mesela

Rafik la munasebetine.......bizene Yani alptekin in sürekli lambada lambada diyor döne döne rafigi istiyor bizene yani .............rafik istemiyor onu

Üst Alt