Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Bugün Seni Ne Gülümsetti :)

FzHBN-lX0AEim4Q

[SIZE=3][FONT=comic sans ms]Adamın biri bir mağazanın vitrininde "Bronz fare heykeli" görmüş. Beğenip fiyatını sormuş. "20 lira" demiş tezgahtar. "Hikâyesini de öğrenmek isterseniz ayrıca 100 lira daha vereceksiniz." Adam "Hikâyesini boş ver"demiş,
20 lirayı verip heykeli satın almış ve dükkandan ayrılmış
Elindeki bronz fare heykeliyle yürürken birden arkasında onu takip eden, her geçen saniye sayıları artan gerçek fareleri fark etmiş. Hızlı adımlarla sokaktan caddeye çıkınca farelerin sayıları binlere ulaşmış bile. Korkuyla adımlarını daha da hızlandırınca fareler de çığlıklar atarak hızlanmışlar. Adam koşmaya başlayınca milyonlarca fare de koşarak çığlıklarla onu takip etmiş.Adam korkusundan bronz heykeli olanca gücüyle denize atmış. Milyonlarca fare heykelin arkasından denize atlamış ve hepsi boğulmuş.
Adam büyük bir heyecanla heykeli satın aldığı dükkana geri dönmüş.
"Evet..." demiş tezgahtar. " Hikayesini de öğrenmeye geldiniz. Değil mi?"
Adam "Hayır hayır!" diye cevap vermiş titreyerek,
"Sizde Ampul heykeli de var mı?"
[/FONT]
[/SIZE]

[SIZE=3][FONT=comic sans ms]Adamın biri bir mağazanın vitrininde "Bronz fare heykeli" görmüş. Beğenip fiyatını sormuş. "20 lira" demiş tezgahtar. "Hikâyesini de öğrenmek isterseniz ayrıca 100 lira daha vereceksiniz." Adam "Hikâyesini boş ver"demiş,
20 lirayı verip heykeli satın almış ve dükkandan ayrılmış
Elindeki bronz fare heykeliyle yürürken birden arkasında onu takip eden, her geçen saniye sayıları artan gerçek fareleri fark etmiş. Hızlı adımlarla sokaktan caddeye çıkınca farelerin sayıları binlere ulaşmış bile. Korkuyla adımlarını daha da hızlandırınca fareler de çığlıklar atarak hızlanmışlar. Adam koşmaya başlayınca milyonlarca fare de koşarak çığlıklarla onu takip etmiş.Adam korkusundan bronz heykeli olanca gücüyle denize atmış. Milyonlarca fare heykelin arkasından denize atlamış ve hepsi boğulmuş.
Adam büyük bir heyecanla heykeli satın aldığı dükkana geri dönmüş.
"Evet..." demiş tezgahtar. " Hikayesini de öğrenmeye geldiniz. Değil mi?"
Adam "Hayır hayır!" diye cevap vermiş titreyerek,
"Sizde Ampul heykeli de var mı?"
[/FONT]
[/SIZE]

😂😂😂😂😂
Abi yaaa 😂🤩🤩🤩

Dövmeni yanlış yere yaptirtmissin
Şimdi kafaya huzur diye kazittirtmissin ama tesiri olmamis
Çünkü senin beynin g.tunde :eek: oraya yaptirtsaydin belki bir enerjiyle tesir edebilirdi :eek:
Bir insan neden kafasına huzur diye dövme kazittirtsin ki demek ki pis negatif enerjin ve huzursuzluğun piskopatligin var :eek:

O nedenle rica ediyorum benim sincabimi bebeğimi kötülüğe alet etme artik g.tunle :eek:
Diğer dövmene yorum dahi yapmıyorum krolarin dövmesi çünkü .

Insanları asla dış görünümüne göre değerlendirmem ama senin beynin g.tundeymis çünkü n'apicaksin işte için dışına kusmuş yanı :eek:

S.ktir git Allah indan bul anladin mi - ne yaparsan yap ama benim sincabimi bebeğimi kötülüğüne sahteligine alet etme lütfen artık rica ediyorum- senden değerli o sincap .

:eek::eek::eek::eek::eek:

Annemin 5dakika içinde ürettiği felaket senaryoları 😂

Bu şarkıyı benim için söylemesi 😌😊

Bahçe de çalışacak zincirli köpek araniyor
Madem para istiyorsun yalan dolanla alin teri dokeceksin
Ücret : asgari ücret
Bu ilânı sana verdim düşünüyorsan gel başla ise emeksiz para kazanamazsın ahlaksız g.vat

Kürt kopekleri gibi evi koruyup bahçe de kopeklik yapacaksin tecrübe şart değil

En iyi kuru mama ve ekstradan yaş mama verecegiz
Aşılarin sikorrtan bize ait bahçede ki kulübe de kalicaksin
Emek alin teri önemli.

Zincirli kopeklik yaparim bahçe de diyorsan gel başla alın teri dökerek para kazan
Tel: 02 02 10....

Az evvel yaptığım veli toplantısında hızını alamayan ben

Velim olan bayanlara " Kızlar gerisi sizde" dedim.

Dediğime kendim de epey güldüm .Hangi ara kanki olduk biz🤣🤣🤣

Üst Alt