Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Bakan'dan 38 bin özürlü vatandaşı sevindirecek haber

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
artık takatim kalmadı vallahi.. gün verseler de bari hergün ölüp dirilmekten kurtulsak idam sehpasındaymışım gibi... dükkana içeri girince sanki beni boğuyorlar işime gücüme bakamaz oldum gece uykum gelmiyor acaba yarın bir gelişme olur mu diye sabahı zor ediyorum neti açıp bakınca tekrar tükeniyorum alkolik olurum yakında

arkadaşım fazla kafaya takma her işsiz engelli bende dahil bekliyoruz nasıl olacak bekliyoruz:)

----------

trt aynı şeyleri söledi 2010 38.192 kişi alınıcak denildi

bulent381;

farkındaysanız 38.192 kişiden bu sene çok bahsedildi. eskiye dayanarak söylüyorum. eksiden engelliler günü 3 aralıktan sonra en çok olsun bir hafta bahsederlerdi bu tür konulardan ama bu sene baya durdular gibime geliyor..

belki de olumlu baktığım için bana öyle geliyordur...:):):)

tüm arkadşlara

slm arkadaşlar bu rapor yenileme olayını kim çıkardı bilmiyorum ama tek açıklama mevcuttur.%40 ve üstü tüm bireyler bu alıma vaşvurabilecektir.kendi kendinize ümitsizliğe sürüklemeyin..

----------

bu arada tüm önlisans vede lisans mezunu arkadaşlaru bu linkte yer alan gurubumuza bekleriz Login | Facebook

kaya kardeşim o zibil deddiğin guruplar sizler için çaba gösteriyorlar..iş olsun diye kurulmadılar..peki sizler ne yapıyorsunuz burada dikkat ediyorum kaç gündür..kendinizi ümitsizliğe sürükleyecek her türlü düşünceyi kafanıza göre söyleyip duruyorsunuz..bakın arkadaşlar bazı icraatlarda bulunun öyle oturmakla olmaz ocak gelsin haydi ocak gelsin gelmesine gelir siz merak etmeyin sizde biraz çaba sarf edin..yazın yollayın durmadan usanmadan..okunmaz demeyin.bimere şayet cevap istiyorum şıkkıyla yolladığınız bir mail olursa adresinize yazılı olarak cvp gelmekte..bunu deneyerek görebilirsiniz..buda demek oluyor ki yazılanlar okunuyor...ama orda öyle oturup birşeyler için çabalayan insanlar hakkında yorum yapmaya devam ederseniz alımlar.ağustos böceklerinden farkınız kalmaz..

ya olcay felsefe yapıpta kafa ütüleme ya cıldıracam ya içraat yapmıyorsunuzx filan diyorsun ya allah aşkına sen ne içraatı yaptınki başbakanlamı görüştün milletvekilleriylemi görüştün naptın hiç olmasa boş boş konuşma ya lütfen:mad:

olcay bi faceye engelli yaz bak kaçtane grup çıkacak asıl siz miileti bölüyrsunz yok önlisanslı muhasebe bölümü sol ayagı ampute olanlar toplanalım yok şizofren olup istanbul lisesi 97 mezunları b sınıfı toplanalım işguzarlıktan başka ne benim bimere ve cumhurbaşkanlıgına attıgım mailler 100 ü geçmiştir işte bu sitede toplanmışız ne güzel sen arkadaşalarını al gel

ya bülent sen varya okadar boşssun ki anlatamam sana..işte bu hükümet varya adam yokluğundan senin gibi embesilleri memur yapıyor yaaa ona şaşıyorum işte..oğlum enazından biz birşeyler adına çabalıyoruz ya sn senin gibiler..bildiğiniz tek şey gö...nzn üstüne oturup..bom boş kafanızı beş para etmez bedeninizde düşe kalka taşımak..sen ve senin gibiler varya sadece yiyip içip sıc....bilirsiiz hayatınızda başarı nedir görmemişssiniz çaba nedir bilmessiniz..ite kaka okumuşssunuz..sonra buraya gelip üç beş kelimeyle konuşmaya çalışanlarsınız..tabi bu kelimelerin sen ve senin gibi düşünenler için geçerlii..armut piş ağzıma düş prensibiyle yaşayan embesilden fazla bir ifade içermiyorsun..otur birşeyler yapmaya çalışanları kınayıp dur...oğlum sen yanımdamısın ne yaptığımı biliyormusun sabahlara kadar istatistik hazırladın mı hayatında,engellilerle lgili vakıflarla iletişime geçtin mi,basın yayın organlarında tanıdıkların olupta onları harekete geçirdin mi ya sen hayatında bırak bizi yiyip içmek sıç..dışında kendi adına ne yaptın merak ediyorum..kaçtane üniversite bitirdin.. ben yerleşemediysem senin gibi embesillere verilen kontejandan yerleşemedim.ve temennim ne biliyormusun umarım birgün sende bende atanırızda aynı kuruma emrimde olan bir memur olursun.işte seni o zaman inan düşünmesini bilen bir adam ederim..tek temmenim bu..senin özürlülük bedeninde değil koçum senin özürlülük %1 dahi kullanamadığın beyninde..seni liseden mezun eden hocada da embesillik var..tabi lise okuduysan senin ilk okuldan sonra okutulmaman gerekirmiş..

----------

kaya kardeşim varda önemli olan aktif potansiyel..kimsenin ayrım yaptığı yok..sadece mağduriyetimizin giderilmesini talep ediyoruz ve bunun için bizim gibi mağdur olan üniversite mezunlarını bir araya getirim toplu bir tutumun meyvesini toplamak adına uğraşıyoruz...

----------

habir de embesil kardeşim elimizde sihirli deynek yok..hemen herşey olsun zamanla gerçekleştirmeye çalışıyoruz..çalışıyoruz ki senin gibi embesiller ekmek kapısı bulsun..benim elimde olsa olen sana bırak ekmek kapısını ekmeğin esini bile sunmam...

olcay232323;
burda kimseye hakaret etme hakkına sahip değilsin sen git o grubunla ilgilen bir fıkra ile son bulsun istersen organlar kendi aralarında müdür seçmeye karar verirler herkes beyin olsun bizi yöneten o kıç buna itiraz eder ve kendini sıkar bakar ki tüm organlar patlayacak hemen tutup kıçı müdür yaparlar anladınmı sayın müdürüm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt